Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

BetX kod promocyjny

BetX kod promocyjny – informacje ogólne

Każdy typer, który zakłada konto gracza u internetowego bukmachera, liczy na jak najbardziej korzystne bonusy bukmacherskie na przywitanie. Standardowy bonus dla nowych graczy może być zwiększony w jeden sposób – poprzez specjalny kod promocyjny, o którym trzeba pamiętać, rejestrując konto gracza online. Jak ta promocja wygląda w BetX? Jak może działać przygotowywany przez bukmachera BetX kod promocyjny i jak go poprawnie użyć? Jak otrzymać kod promocyjny BetX i na co uważać? Konkretnie i w prosty sposób wyjaśniamy wszystkie te kwestie poniżej. 

BetX - logo bukmachera

Kod promocyjny BetX – jak to działa? 

Kod promocyjny czy kod polecający to narzędzie, po które sięgają nie tylko bukmacherzy. Zapewne niejeden raz podczas zakupów online miałeś okazję, by podać specjalny kod bonusowy czy kod promocyjny, który uprawniał do rabatu lub zapewniał jakiś bonus dodawany do zamówienia. Na podobnej zasadzie działa w BetX kod promocyjny, choć są pewne różnice. Po pierwsze kod promocyjny do BetX można podać tylko wtedy, kiedy rejestruje się u bukmachera internetowe konto gracza.

Po drugie oferowany przez BetX kod promocyjny to promocja ściśle związana z tzw. bonusem dla nowych graczy. Ten bonus powitalny oferowany jest wszystkim nowym graczom (bez względu na to, czy podadzą kod promocyjny do BetX, czy też nie), natomiast kod BetX może sprawić, że gracz otrzyma jeszcze jakiś ponadprogramowy bonus. Dla przykładu, jeśli rejestrując konto gracza, podasz działający w BetX kod promocyjny, możesz – poza standardowym bonusem powitalnym – uzyskać np. freebet (darmowy zakład), cashback (zakład bez ryzyka) czy bonus innego typu. Promocja ta może też polegać na tym, że podstawowy bonus powitalny zostanie powiększony kwotowo, czyli jego górny limit zostanie podwyższony. Można więc powiedzieć, że bonus powitalny to oferta dla nowych graczy typu standard, a kod promocyjny BetX to oferta premium. Wszystko zależy jednak od aktualnych warunków przyznawanego bonusu, ponieważ może zdarzyć się również tak, że kod promocyjny w BetX nie da żadnych dodatkowych profitów.

Gdzie wpisać kod promocyjny BetX? 

Niezależnie od tego, jakie konkretnie bonusy można sobie zagwarantować poprzez przygotowany przez BetX kod promocyjny, na pewno warto go wykorzystać – zwłaszcza, że jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy wiedzieć, gdzie wpisać kod promocyjny do BetX i nie pomylić się przy jego podawaniu.  

Jak się okazuje, w BetX kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracji, który znajduje się w serwisie online bukmachera. Najpierw trzeba otworzyć stronę z zakładami bukmacherskimi operatora i kliknąć w przycisk „Rejestracja”, który zamieszczony jest w prawym górnym rogu strony. Po wykonaniu tej akcji otworzy się panel rejestracyjny i już na jego pierwszym ekranie znajduje się pole z pytaniem „Masz kod promocyjny?”. Chodzi właśnie o omawiany w tym tekście kod promocyjny BetX – w tym i tylko tym miejscu gracz ma okazję, by podać aktualny i akceptowany przez BetX kod promocyjny. Pod tym okienkiem wyświetla się komunikat, który informuje o tym, że jeśli gracz nie posiada kodu, może przejść do kolejnego kroku (o ile wypełnił już obowiązkowe pola na tym ekranie formularza), tak więc kod BetX jest opcjonalny. Co jednak oczywiste, jeśli przygotowany przez BetX kod promocyjny nie zostanie wpisany, uzyskanie ewentualnych korzyści wynikających z wpisania tego kodu nie będzie możliwe.

Jak wpisać kod promocyjny BetX? 

Wspomnieliśmy już, że bardzo ważne jest, aby podając kod promocyjny do BetX, nie popełnić żadnego błędu. Co prawda w BetX kod promocyjny raczej nie jest specjalnie długi czy trudny do zapamiętania, ale wpisując go ręcznie, można popełnić choćby tzw. czeski błąd czy pominąć jakiś znak. Jeśli podany kod BetX będzie błędny czy niepełny, nie można się spodziewać, że zadziała (a więc dodatkowe bonusy nie zostaną przyznane). Jednak ryzyko błędu można w łatwy sposób wyeliminować – wystarczy skopiować cały poprawny kod promocyjny BetX i przekleić go od razu do formularza rejestracyjnego. Taka metoda jest znacznie pewniejsza i szybsza niż tradycyjne przepisywanie kodu litera po literze, dlatego zdecydowanie ją zalecamy. 

Jak otrzymać kod promocyjny BetX? 

Jest jeszcze jedno „ale”. Żeby móc podać kod promocyjny BetX poprawnie, trzeba go najpierw znaleźć. Na stronie internetowej bukmachera zamieszczona jest wydzielona zakładka „Bonusy”, gdzie publikowane są wiadomości na temat tego, jaki jest aktualnie bonus dla nowych graczy i promocje dostępne dla zarejestrowanych już użytkowników. Niestety nie ma tu ani słowa na temat tego, jaki jest w BetX kod promocyjny. Trzeba więc szukać go w innych miejscach, np. na branżowych stronach internetowych.

Jak wygląda szybka rejestracja konta gracza w BetX? 

Kiedy mamy już w garści aktualny i profitowy kod promocyjny do BetX, nie pozostaje nam nic innego, jak zarejestrować konto gracza przy jego wykorzystaniu. Jak to dokładnie zrobić? U bukmachera dostępna jest zarówno pełna, jak i szybka rejestracja, dlatego prześledźmy oba procesy zakładania osobistego konta w tym serwisie bukmacherskim. 

Szybka rejestracja trwa dosłownie chwilkę, przeciętnie około 2 minut. Jak już opisywaliśmy, najpierw użytkownik musi wejść na stronę bukmachera, odnaleźć w prawym górnym rogu button „Rejestracja” i w niego kliknąć. Na pierwszej stronie modułu służącego do rejestracji konta należy podać szczegóły konta, takie jak: nazwa użytkownika, hasło, e-mail oraz numer telefonu.

Po wpisaniu numeru telefonu pojawi się nowy przycisk, który należy kliknąć, aby otrzymać kod weryfikacyjny SMS. Po jego kliknięciu gracz otrzymuje niezbędny kod i musi go wpisać w kolejnych okienkach, które się pojawią na ekranie formularza. Nie zapominajmy też, że to na pierwszym ekranie formularza znajduje się nieobowiązkowe pole, w które można wpisać kod promocyjny BetX (nad nim wyświetla się Rejestracja w BetX - 1. krok - kod SMSpytanie o to, czy użytkownik posiada kod promocyjny). Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych danych (a najlepiej również pola, które jest zarezerwowane na przygotowany przez BetX kod promocyjny), można kliknąć przycisk „Dalej”. 

Na drugim ekranie formularza konieczne jest uzupełnienie najbardziej podstawowych danych osobowych, tj. swojego imienia i nazwiska Rejestracja w BetX - 2. krokoraz numeru PESEL (można też zaznaczyć opcję przeznaczoną dla tych osób, które nie mają tego numeru). Obowiązkowo trzeba poświadczyć ukończenie 18 r.ż. i zapoznanie się z regulaminem serwisu, a dobrowolnie – zaznaczyć zgody marketingowe. Na koniec trzeba jeszcze odpowiedzieć na pytanie, czy jest się osobą zajmującą eksponowane stanowisko polityczne i już można kliknąć przycisk „Rejestracja”, który kończy cały proces.  

Następnie BetX przesyła użytkownikowi wiadomość powitalną, a tymczasowe konto gracza zostaje uruchomione. Jego właściciel może wpłacać pieniądze, wnosić zakłady bukmacherskie i wykorzystać bonus powitalny (standardowy czy premium, czyli uzyskany poprzez kod promocyjny BetX) oraz inne promocje bukmacherskie. Niemożliwe jest jednak wypłacanie wygranych – ta opcja będzie odblokowana dopiero wtedy, gdy zostanie zrealizowana pełna rejestracja.

Jak uzyskać stałe konto gracza w BetX? 

Pełna rejestracja pozwala przekształcić tymczasowe konto gracza w takie, które jest w pełni zweryfikowane przez bukmachera i ma dostęp do wszystkich jego usług, czyli w stałe konto gracza. Kluczowe jest przekazanie BetX skanu swojego aktualnego dokumentu tożsamości, na podstawie którego pracownik firmy organizującej zakłady bukmacherskie może potwierdzić pełnoletniość i tożsamość gracza. Użytkownik musi też uzupełnić w swoim profilu określone dane, np. numer rachunku bankowego – bez tego bukmacher nie będzie mógł dokonać wypłaty wygranych przez gracza środków. I to już wszystko, jeśli uzupełnione dane i przesłane dokumenty się zgadzają, stałe konto gracza z dostępem do pełnej oferty bukmachera zostaje aktywowane. 

Promocje dla nowych i dla stałych graczy w BetX 

Gracz, który posiada czy to stałe, czy tymczasowe konto gracza, może wykorzystać bonus powitalny (i ten zwykły i ten ewentualnie zwiększony przez kod promocyjny BetX), ale też dostępne stają się dla niego inne bonusy i promocje przygotowywane przez bukmachera. Czas więc zrobić przegląd, jakie ciekawe propozycje ma w tym obszarze bukmacher – większość z nich opisana jest szczegółowo na podstronie „Bonusy” w serwisie BetX. 

Standardowy bonus powitalny BetX 

Jeśli zarejestrujesz nowe konto gracza, BetX przyzna Ci bonus powitalny, który nie ogranicza się do jednego rodzaju gratyfikacji. Bukmacher postawił na urozmaicony, wieloskładnikowy bonus dla nowych graczy, dlatego nowy typer może już na wstępie wypróbować różnego typu bonusy BetX. Najczęściej w pakiecie powitalnym znajduje się wysoki bonus od depozytu. Ponadto bukmacher jako bonus powitalny często oferuje też inne bonusy, np. w pełni darmowy zakład czy freebet od wpłaty. Trzeba jednak mieć świadomość, że nierzadko, aby uzyskać dodatkowy bonus, trzeba spełnić jakiś warunek, np. zaznaczyć zgody marketingowe (których potwierdzenie jest dobrowolne) lub zweryfikować konto gracza w pełni (pełna rejestracja).  

Kod promocyjny BetX 

W BetX kod promocyjny przygotowywany jest tak samo jak bonus powitalny z myślą o nowych graczach, ale nie jest to już oferta podstawowa. Bukmacher nie wspomina więc o niej na banerach promocyjnych czy w zakładce „Bonusy” – gracz musi włożyć trochę wysiłku (choć naprawdę niewiele), by zdobyć i podać poprawny, honorowany przez BetX kod promocyjny. To zaangażowanie nagrodzone może zostać w różny sposób: BetX może powiększyć kwotę bonusu powitalnego albo przekazać na konto gracza zupełnie nowy, odrębny bonus. Może też zdarzyć się i tak, że akurat w tym momencie kod BetX nie uruchamia osobnego bonusu i bukmacher przyznaje po prostu standardowy bonus dla nowych graczy. 

Promocje i bonusy dla zarejestrowanych graczy 

Ci użytkownicy, którzy założyli już konto gracza i wykorzystali bonus powitalny, nie wyczerpali jeszcze okazji do zdobycia dodatkowych środków na grę w BetX. Bukmacher oferuje bowiem także liczne promocje dla swoich stałych klientów. W serwisie można często m.in. grać bez ryzyka, a więc otrzymać zwrot części lub całej stawki zakładu, jeśli wytypowane na kuponie zakłady okażą się nietrafione. Nierzadko można też otrzymać darmowy zakład czy bonus od depozytu w związku z konkretnymi wydarzeniami sportowymi (np. Mundial, gala KSW itp.) czy innymi okazjami (np. święta). Ponadto bukmacher oferuje bonusy w zamian za polecenie platformy do obstawiania swoim znajomym oraz program lojalnościowy „Grasz to masz”, w którym bonusy przyznawane są w zamian za wysoki miesięczny obrót na koncie. Z kolei typerzy, którzy szczególnie wyróżniają się aktywnością w BetX, zostają zaproszeni do „Loży VIP”, co obok innych korzyści oznacza także specjalne, VIP-owskie bonusy i promocje. 

BetX - promocja dla stałych graczy

Bukmacher BetX – oferowane zakłady bukmacherskie 

Bonus powitalny + kod promocyjny BetX, a do tego multum innych promocji… Wszystko to brzmi bardzo zachęcająco, jednak zanim założysz konto gracza, warto byś przyjrzał się, jak wygląda zasadnicza oferta bukmachera, a więc zakłady bukmacherskie BetX. Ponieważ jednak i tu bukmacher postawił na różnorodną, bogatą ofertę, omówimy poszczególne kategorie zakładów z osobna. 

Zakłady sportowe BetX 

BetX, jak każdy szanujący się bukmacher, zadbał o udostępnienie graczom możliwości obstawiania bardzo wielu dyscyplin sportowych – jest ich na stronie około 30. W Polsce, jak doskonale wiemy, niezmiennie królową jest piłka nożna. Dlatego też najwięcej wydarzeń i lig (także tych dalszych) znajdziemy właśnie w ofercie na piłkę nożną, bardzo obiecująco prezentują się też rynki zdarzeń (dla ważniejszych meczów jest po kilkaset opcji zawarcia zakładu). Dla innych popularnych sportów, jak tenis czy koszykówka wybór zakładów także jest szeroki, a w ofercie znaleźć też można takie smaczki jak zakłady na softball czy squasha. Poza tym osobna zakładka poświęcona jest e-sportom i tu miłośnicy sportów elektronicznych do wyboru mają gry, takie jak m.in. CS:GO, LoL, Kings of Glory, Valorant itp., a dla wielu spotkań udostępniane są bezpłatne transmisje na żywo.

BetX - e-sport

Oferta przedmeczowa to jedno, ale na podstronie „Zakłady na żywo” obstawiać można zakłady na wydarzenia sportowe, które odbywają się w danym momencie. Choć gracze mają do wyboru tylko kilka sportów, liczba rynków zdarzeń jest dość bogata, a typowanie ułatwiają rozmaite narzędzia, jak np. wyniki i statystyki na żywo, graficzne match-trackery i relacje typu „minuta po minucie”. Warto podkreślić, że bonus powitalny i kod promocyjny BetX można wykorzystać na różne sporty i to zarówno na ofertę przedmeczową, jak i na żywo. 

Zakłady na sporty wirtualne w BetX 

Zupełnie inną kategorię zakładów stanowią zakłady na sporty wirtualne, takie jak wirtualna (symulowana komputerowo) piłka nożna, żużel, gonitwy psów itp. Wyjątkowo ciekawe gry to specjalne wyścigi koni oraz wyścigi psów, które zamieszczone są osobno na podstronie „Wyścigi wirtualne”. Oferta ta faktycznie przypomina ofertę na realne wyścigi, bo możemy obstawiać tu zakłady typowe dla gonitw, jak np. zakłady Dwójka, Trójka itd. Przebieg meczów i gonitw prezentowany jest na profesjonalnych animacjach, a zakłady obstawiać można o dowolnej porze dnia czy nocy. Bukmacher udostępnia też czasem bonusy dedykowane zakładom na sporty wirtualne, natomiast bonus powitalny standardowo jest dla tych zakładów niedostępny. 

BetX - sporty wirtualne

Zakłady na gry karciane w BetX 

BetX zapewnia również graczom opcję typowania wyników symulowanych komputerowo gier karcianych (poker, blackjack i wojna). Zakłady tego rodzaju, podobnie jak zakłady na sporty wirtualne, dostępne są w trybie 24/7, a transmisje z przebiegu gry prowadzą prezenterki/krupierki. Na podstronie „Live Bet” zamieszczone są oczywiście różne typy zakładów (rynki główne i poboczne), szczegółowe BetX - gry karcianezasady gry oraz wyniki poprzednich gier. W przypadku zakładów na gry karciane bonus dla nowych graczy zazwyczaj również nie jest dostępny, ale za to co jakiś czas pojawia się inna promocja przeznaczona wyłącznie na typowanie zakładów tego rodzaju. 

Jak można stawiać zakłady u bukmachera BetX? 

Bukmacher BetX to operator zakładów bukmacherskich online, a pograć możemy u niego poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną. Serwis ma dość klasyczny jak na platformę bukmacherską układ: w górnym menu znajdują się zakładki, które porządkują poszczególne kategorie zakładów (zakłady sportowe, na żywo, wirtualny sport itp.), a w centrum strony – tzw. top oferta (najpopularniejsze wydarzenia, oferta last minute itp.). Dostępne zakłady można także przefiltrować w bocznym (lewym) panelu, wybierając np. zakłady na dziś czy na najbliższe 3 dni lub też klikając w popularne aktualne wydarzenie. Poniżej bukmacher umieścił listę wszystkich dyscyplin sportowych, a widok oferty można przełączyć na wyniki albo statystyki sportowe. W prawej części strony znajduje się jeszcze jedno przydatne narzędzie do wyszukiwania zakładów, czyli wewnętrzna wyszukiwarka, a pod nią usytuowane jest standardowe pole e-kuponu.

Konto gracza można zasilić w BetX za pomocą wielu metod płatności online, które są błyskawiczne i bezpieczne. Wypłaty także realizowane są w trybie natychmiastowym (do 15 minut), a dla wielu banków przez całą dobę i cały tydzień. Kontakt z działem obsługi klienta możliwy jest codziennie przez czat na żywo, e-mail lub formularz kontaktowy, a w serwisie znajdziemy też przydatne materiały dotyczące gry (np. FAQ, Zasady gry). 

BetX - aplikacja mobilnaStrona internetowa BetX ma wersję mobilną, jednak jeszcze lepszym rozwiązaniem dla urządzeń przenośnych jest aplikacja mobilna. Oprogramowanie dostępne jest dla smartfonów i tabletów z systemem iOS lub Android i daje dostęp do pełnej oferty zakładów BetX (przedmeczowej, na żywo i gier wirtualnych). Dostępne są tu też inne opcje, w tym match-trackery czy powiadomienia push, dzięki którym można być informowanym na bieżąco np. o tym, jakie są najnowsze bonusy bukmachera. Aplikacja jest sprawna i szybka i pozwala na komfortową grę mobilną. 

Bukmacher BetX – podstawowe informacje 

Serwis z zakładami bukmacherskimi BetX należy do polskiej firmy „Betx Polska sp. z o.o.” z siedzibą w Bielsku-Białej. Spółka otrzymała zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet na terenie Polski o numerze PS4.6831.30.2017 w dniu 28 listopada 2018 r. Start strony internetowej z zakładami BetX miał miejsce w maju 2020 r. Marka BetX znana jest jednak na świecie znacznie dłużej – „Evona Electronic Ltd.” wprowadziła ją już w 2003 r. na rynek zakładów sportowych i gier wirtualnych w Afryce i Europie. Aktualnie BetX działa w Czechach, Ghanie, Tanzanii i Polsce pod własną marką własną, a w rozmaitych innych państwach europejskich i afrykańskich produkty BetX dostępne są u firm partnerskich. 

BetX - sponsorBetX wkroczył do Polski nie tylko jako nowy legalny bukmacher, ale też jako sponsor sportu. W połowie 2020 r. operator zakładów został sponsorem głównym klubu piłkarskiego TS Podbeskidzie. W 2020 r. ambasadorem marki BetX stał się utytułowany zawodnik MMA, Mateusz „Dynamit” Legierski, współpracę marketingową nawiązał też z BetX inny znany zawodnik MMA, pięściarz i kick-bokser, Marcin Najman. 

Kod promocyjny BetX – najważniejsze pytania i odpowiedzi 

Oferowany przez bukmachera BetX kod promocyjny to nieskomplikowane, łatwe w obsłudze narzędzie, które może przynieść nowemu graczowi konkretne korzyści. Poniżej podsumowujemy informacje na temat tego, jak akceptowany przez BetX kod promocyjny działa i co o nim warto wiedzieć, zanim założy się indywidualne konto gracza w serwisie tego bukmachera. 

Czym jest udostępniany przez BetX kod promocyjny? 

Proponowany przez BetX kod promocyjny to promocja dla nowych graczy. Kod promocyjny BetX to specjalne hasło, które można podać, tworząc nowe konto gracza na platformie bukmacherskiej, a to może uruchomić ponadstandardową ofertę powitalną (np. zwiększony bonus dla nowych graczy lub w ogóle nowy, odrębny bonus). 

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny BetX? 

Honorowany przez BetX kod promocyjny może oznaczać dla nowo zarejestrowanego gracza dodatkowe bonusy, dzięki którym typer będzie mógł wnieść więcej zakładów albo grać po wyższych stawkach. Taki kod bonusowy może więc przyczynić się do uzyskania większych wygranych oraz lepszego przetestowania usług bukmachera. 

Kto może wykorzystać przygotowany przez BetX kod promocyjny? 

W BetX kod promocyjny to promocja powitalna, mogą więc z niego skorzystać gracze, którzy otwierają internetowe konto gracza. 

Gdzie wpisać kod promocyjny do BetX dla nowych graczy? 

Już na pierwszej stronie formularza rejestracji znajduje się pole o specjalnym przeznaczeniu, które nosi tytuł „Masz kod promocyjny?”. Tu należy opcjonalnie wpisać kod promocyjny do BetX. 

Czym różni się w BetX kod promocyjny, kod polecający, kod bonusowy i voucher? 

Promocja, która może zwiększać bonus dla nowych graczy i która posługuje się specjalnym hasłem, może nosić różne nazwy, takie jak: kod promocyjny, kod bonusowy, kod polecający, voucher i inne. Wszystkie te terminy można używać wymiennie. 

Czym różni się bonus powitalny i kod promocyjny BetX? 

Bonus powitalny z założenia oferowany jest wszystkim graczom w takiej samej postaci, np. wszyscy użytkownicy, którzy założą konto gracza, otrzymują bonus od depozytu 100% o określonej maksymalnej wartości. Jednak promocja ta może zostać zmodyfikowana, jeśli gracz podczas rejestracji poda aktualny w BetX kod promocyjny. Przykładowo typer, który wpisze kod BetX, może otrzymać nie tylko bonus od depozytu, ale dodatkowo bonus bez depozytu (darmowy zakład).

Czy w BetX kod promocyjny można wykorzystać później (po rejestracji konta)? 

Oferowany przez BetX kod promocyjny dla nowych graczy można podać tylko w panelu rejestracji konta gracza online (tzw. szybka rejestracja). 

Co, jeśli kod promocyjny do BetX jest niepoprawny? 

Żeby kod promocyjny BetX działał, musi zostać wpisany w formularzu rejestracyjnym w pełni poprawnie. Kod BetX nie może zawierać błędów i musi być aktualny – w przeciwnym razie nie będzie skuteczny.