Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

System bukmacherski stały profit

Dwie bramki przewagi lub 6:0 w secie – i już zgarniasz pełne wygrane, bez względu na końcowy wynik! Załóż konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS

 

Stały profit należy do grupy systemów stawkowania, które nazywamy progresywnymi. Ich wspólną cechą jest to, że wysokość stawki zakładu bukmacherskiego zależy od wyniku poprzednio postawionego kuponu. Progresja malejąca, a taką jest system stały profit, polega na tym, że za każdym razem, gdy gracz przegrywa, stawka następnego zakładu wzrasta, a gdy wygrywa – maleje. System bukmacherski stały profit wymaga dodatkowo ustalenia przed rozpoczęciem gry, jaki zysk chce osiągnąć gracz. Zaleca się przy tym, aby planowany profit nie był większy jak 80% kapitału, gdyż przekroczenie tego poziomu wymusza na typerze obstawianie wysoce ryzykownych zakładów (po wysokich kursach) lub też postawienie dużej liczby zakładów bukmacherskich, co także zwiększa ryzyko porażki.

system stały profit

Ile wynosi stawka zakładu?

System bukmacherski stały profit nie daje na to pytanie bezpośredniej odpowiedzi. Systemy bukmacherskie z reguły podają jasne zasady, a nawet wzory, według których można obliczyć dokładną stawkę każdego kolejnego zakładu. Tymczasem system stały profit pozostawia wiele kwestii do decyzji samego gracza. Powinien on mieć przed oczami założony zysk oraz wartość swojego kapitału, a to, na jakie etapy podzieli grę, w ilu zakładach będzie starał się osiągnąć zysk, czy jakie kursy będą go interesowały, to wszystko jest już kwestią obranej przez niego strategii gry. System stały profit daje jedynie ogólną zasadę, jest jak kierunkowskaz, który mówi: Twoim celem jest zysk o określonej wysokości – graj tak, aby go osiągnąć. Jeśli przegrasz, tak zaplanuj kolejny zakład lub serię zakładów, żeby wygrana nie tylko odrobiła straty, ale też dała ostatecznie założony profit. Nieuniknione jest więc podnoszenie stawki po każdym przegranym zakładzie. Trzeba też pamiętać, że im większy profit gracz chce osiągnąć, tym wyższe kursy musi wybierać (co jednocześnie zwiększa ryzyko przegranej).

System stały profit – plusy i minusy

Jak każdy system progresywny także system stały profit jest dość ryzykowny i możliwość utraty całego kapitału jest dość prawdopodobna (choć nie tak duża jak w przypadku wielu innych systemów działających na zasadzie progresji).  Nie jest to na pewno system bukmacherski, który można polecić zupełnie nowym graczom, gdyż dużo zależy tu od tego, jak zaplanowane i zrealizowane zostaną poszczególne etapy gry.  Etapów tych z kolei nie powinno być zbyt mało, gdyż to jeszcze bardziej zwiększa ryzyko bankructwa. Generalnie im więcej etapów, tym bardziej prawdopodobne, że uda się osiągnąć założony zysk.

Z kolei, jeśli typer jest choć nieco bardziej doświadczony i potrafi wykorzystać potencjał tego systemu, profit może osiągnąć już po zakończeniu pierwszego etapu gry. Taki gracz ma też dzięki temu możliwość wykazać się zdolnościami strategicznymi i sprytem, a każda wygrana cieszy go jeszcze bardziej, ponieważ niemal wszystko ustalane jest przez niego samodzielnie. Co ciekawe, choć stały profit ma charakter systemu progresywnego, w wielu punktach przynosi efekty podobne do systemu stałej stawki. Przykładowo zysk, jaki może osiągnąć gracz oraz prawdopodobieństwo bankructwa są na podobnym poziomie.