Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Bonus Box w Superbet – zgarniaj codziennie nowy bonus! 7 000 000 zł w puli co miesiąc

Superbet przygotował stałą promocję dla graczy, którzy nie lubią czekać na specjalne okazje lub wydarzenia sportowe, aby otrzymywać dodatkowe bonusy. Dzięki promocji „Bonus Box” w Superbet codziennie otrzymasz nowy bonus za 1 kliknięciem, po spełnieniu łatwego warunku!

Zasady stałej promocji „Bonus Box” w Superbet

1. Aby wziąć udział w promocji, załóż konto w Superbet ze specjalnym kodem promocyjnym: MAKSYMALNYBONUS – to zajmie Ci nie dłużej niż 1 minutę.

2. Po zalogowaniu na swoje konto gracza w Superbet, kliknij w górnej części strony głównej niewielką czerwoną grafikę „BONUS BOX Codziennie nowy bonus!”. Alternatywnie możesz wejść do działu „Promocje”, aby przesunąć stronę w dół i odszukać obrazek „BONUS BOX 7 000 000 PLN w puli!”.

3. Następnie na podstronie promocji „Bonus Box” kliknij w link „SPRAWDŹ SWÓJ BOX”.

4. Na wyświetlonym kalendarzu wybierz Box z dzisiejszą datą, klikając „OTWÓRZ BOX”. Możesz otworzyć tylko jedno pudełko z bonusem na dobę. Nowy Box pojawia się zawsze równo o północy, i przestaje być dostępny wraz z nadejściem północy dnia następnego. Dlatego nigdy nie warto zwlekać z odebraniem swojego bonusu na każdy dzień, aby nie utracić dostępu do żadnej 24-godzinnej oferty.

5. Zaakceptuj Twój udział w promocji (chęć skorzystania z bonusu na dany dzień) w wyskakującym powiadomieniu.

6. Twój bonus już oczekuje na odbiór. Teraz musisz jeszcze tylko spełnić 1 prosty warunek, aby otrzymać bonus.
Wymaganym warunkiem do spełnienia jest na ogół postawienie 1 zakładu za niewielką stawkę, na dowolne spotkania ze wskazanych przez Superbet rozgrywek odbywających się w dniu otwarcia danego pudełka.

Przykładowy warunek (na dzień 19 maja 2023 r.):
Promocja „Freebet 5 PLN za spotkania Euroligi!”
1. Zaakceptuj udział w promocji klikając wyskakujące okienko.
2. Postaw zakład za przynajmniej 10 PLN na dowolne spotkania Euroligi w koszykówce rozgrywane w dniu dzisiejszym.
3. Po rozliczeniu kuponu otrzymasz Freebet!’.

7. Odbierz od bukmachera należny bonus (zazwyczaj jest to freebet). Pamiętaj, aby wykorzystać otrzymany bonus w czasie wskazanym przez Superbet. Na ogół są to 3 dni od przyznania nagrody przez bukmachera.

8. Promocja „Bonus Box” ma charakter stały. Oznacza to, że codziennie możesz otworzyć w Superbet swój nowy Box z bonusem, przez cały miesiąc. Ale to nie wszystko – jak przystało na najlepszego bukmachera w naszym rankingu, Superbet uruchamia kolejne edycje promocji „Bonus Box” w każdym miesiącu, automatycznie po zakończeniu miesiąca poprzedniego! Każdy miesiąc kalendarzowy to nowe aż 7 000 000 zł w puli bonusów, oczekujące na graczy biorących udział w zabawie „Bonus Box”.

Życzymy powodzenia w grze i codziennie wysokich bonusów! Rejestracja w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS – kliknij >>

 

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Superbet – prezentacja bukmachera >>

<< Superbet – opinie graczy i ekspertów >>

Komentarze