Dziś jest: 26 września 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Odkrywca w STS – zgarnij 4 zł bonusu bez depozytu za „Włochy-Polska 0:3” w siatkówce

 

Już dziś wielki finał Mistrzostw Europy 2023 w siatkówce mężczyzn. W decydującym spotkaniu w rzymskiej hali o czempionat Starego Kontynentu Polacy zawalczą z gospodarzami – reprezentacją Włoch.

Nie dziwi zatem, że to właśnie ten wielki mecz został wybrany przez bukmachera STS do umieszczenia na dzisiejszej tajemniczej karcie do odkrycia, w ramach darmowej zabawy o nazwie „Odkrywca”. Jeśli Polska wygra z Włochami bez straty seta (0:3), STS przyzna Ci darmowy bonus bez depozytu w kwocie 4 zł. Spiesz się – aktualna kolejka Odkrywcy trwa tylko dziś do godz. 21!

Następna kolejka tej darmowej zabawy została przewidziana już na 18 września 2023 r., od godz. 10.

Zasady promocji „Odkrywca” w STS

1. Załóż konto w STS z kodem: MAKSYMALNYBONUS lub zaloguj się na swoje konto gracza.

2. Przejdź do działu „Odkrywca” na stronie STS (link do działu znajdziesz na samej górze, po prawej stronie serwisu STS).

3. Pojawi się bieżąca karta ze skrzynią zamkniętą na kłódkę, wraz z informacją o kwocie bonusu bez depozytu jaka jest do wzięcia w tej kolejce (jeśli spełni się zdarzenie zapisane na tej karcie) oraz czasem pozostałym na odkrycie tajemniczej karty.

4. Kliknij w przycisk „Odkryj kartę” na aktualnej karcie.

5. To wszystko! Jeśli zdarzenie sportowe zapisane na karcie spełni się – otrzymasz obiecany przez STS bonus bez depozytu.

6. Bonus pojawi się w dziale „Moje bonusy” na Twoim koncie w STS, w ciągu 24 godzin od zakończenia meczu.

7. Pamiętaj, aby wchodzić do serwisu STS codziennie, gdyż nowa tajemnicza karta pojawia się co 1-3 dni!

Koniecznie regularnie graj także w inne darmowe gry z wygranymi w prawdziwej gotówce i bonusami bez depozytu: nowa kolejka Wizjonera w STS (główna nagroda to 150 000 zł w gotówce, co tydzień!) oraz nowa runda SuperGame Jackpot w Superbet (główna nagroda to 100 000 zł w gotówce, co tydzień!). Aby grać w SuperGame Jackpot, załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS >>

<< Wszystkie bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów >>

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< STS – opis bukmachera >>

<< STS – opinie graczy i ekspertów >>

 

Komentarze