Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

GO+bet opinie 

Opinie o GO+bet publikowane są na wielu stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Problem jednak w tym, że trudno sprawdzić, które opinie są rzetelne i którym warto zaufać. Jeśli zastanawiasz się, czy założenie internetowego konta gracza w GO+bet to dobry pomysł, poniższy artykuł pomoże Ci podjąć trafną decyzję. Zamieściliśmy w nim najczęściej powtarzające się opinie graczy i specjalistów rynku zakładów bukmacherskich na temat oferty GO+bet. Opinie praktyków na temat oferty zakładów, kursów, bonusów i innych ważnych elementów usługi bukmachera w jasny sposób pokażą Ci, jakie są silne i słabe strony GO+bet. 

GO+bet - opinie o ofercie

Gdzie znaleźć rzetelne opinie o GO+bet? 

Rozpowszechniane o GO+bet opinie są czasem bardzo różne i to do tego stopnia, że niektóre komentarze są mocno rozbieżne, a nawet sprzeczne. Niektórzy gracze uważają, że w GO+bet znajduje się bardzo obszerny wybór zakładów przedmeczowych, jednak inni punktują braki w wybranych dyscyplinach sportowych czy ligach. Jedni typerzy są zachwyceni bonusem powitalnym czy innymi promocjami, z kolei inni wyrażają negatywne opinie w tym zakresie.  

Przykłady można mnożyć, a wniosek jest taki, że naprawdę trudno wyrobić sobie klarowne opinie o GO+bet tylko w oparciu o samodzielny research Internetu. Przeglądanie kolejnych for i stron o tematyce bukmacherskiej zajmuje sporo czasu, a rezultaty mogą być niestety mierne. Tym bardziej, że niektóre opinie są mało wiarygodne. Spora część wpisów powstaje niestety pod wpływem emocji – przykładowo, jeśli gracz przegrywa, może winę za swoje niepowodzenia zrzucać na bukmachera, a jeśli wygrywa, może zbyt entuzjastycznie oceniać jego usługi. 

Jednak to właśnie Internet jest tym miejscem, w którym gracze najczęściej szukają podpowiedzi dotyczących tego, jaka jest jakość usług bukmachera GO+bet. Opinie innych graczy są dla większości typerów najbardziej cenne, dlatego też pokusiliśmy się o ich analizę i zgromadzenie w jednym tekście tych najbardziej powszechnych i zarazem merytorycznych. Ponadto uzupełniliśmy opinie o GO+bet graczy o oceny przygotowane przez ekspertów, tak, aby każdy kluczowy element oferty bukmachera został naświetlony w sposób kompleksowy. Dla jak największej czytelności każdy rozdział zawiera podsumowanie w postaci oceny punktowej. Skala obejmuje oceny od 1.0 do 5.0, gdzie 1.0 to ocena najsłabsza, a 5.0 to ocena maksymalna. 

Oferta zakładów GO+bet – opinie 

Opinia redakcji 

Zakłady pre-match na sport w GO+bet – opinie  

Najważniejszym punktem odniesienia podczas wystawiania oceny bukmacherowi są rzecz jasna udostępniane przez niego zakłady bukmacherskie, dlatego też od tego punktu zaczniemy recenzję GO+bet. Opinie na temat oferty zakładów przedmeczowych tego bukmachera powinny być bardzo dobre. Po pierwsze wybór sportów jest na wysokim poziomie: samych dyscyplin sportowych jest około 30, a razem z grami e-sportowymi – ponad 40 

GO+bet - opinie o ofercieSatysfakcjonujący jest także wybór lig i wydarzeń, szczególnie w przypadku bardziej popularnych w Polsce dyscyplin sportowych (np. piłki nożnej, tenisa, hokeja na lodzie). Analiza tego rodzaju sportów pokazuje, że bukmacher nie zawodzi też, jeśli chodzi o oferowane rynki zdarzeń sportowych. Z kolei w ofercie na piłkę nożną, tenisa czy hokeja udostępniana jest też możliwość budowania własnych zakładów wielozdarzeniowych na 1 spotkanie, czyli „Bet Builder”. Oczywiście mniej popularne sporty również można obstawiać w GO+bet – opinie na temat tej oferty sprowadzają się jednak do wniosku, że w tym punkcie oferta jest przeciętna. 

Interesującą kategorią zakładów są natomiast wyróżniające się na rynku polskim zakłady na wyścigi konne i gonitwy chartów (przede wszystkim wydarzenia z Wielkiej Brytanii). Liczba wyścigów jest ogromna, a rywalizację można oglądać dzięki bezpłatnym transmisjom na platformie GO+bet. Opinie stają się jednak mniej entuzjastyczne za sprawą udostępniania przez bukmachera wyłącznie zakładów na zwycięzcę gonitwy.  

Inaczej ma się sprawa w przypadku kolejnej ciekawej oferty GO+bet, czyli zakładów na e-sport. Opinia ekspertów docenia nie tylko bogaty wybór gier e-sportowych (kilkanaście tytułów), ale też rozbudowane rynki zdarzeń (zwłaszcza dla najbardziej popularnych tytułów) i dużą liczbę wydarzeń, które można obstawiać. Na plus wypadają również darmowe transmisje z meczów e-sportowych. 

Dodajmy, że obstawianie zakładów jest ciekawsze nie tylko dzięki opcji konstruktora zakładów „Bet Builder”. Na platformie bukmacherskiej znajdziemy też nowatorską możliwość edytowania zawartego już zakładu (nierozliczonego), 3 rodzaje opcji cash-out (możliwość rozliczenia zakładu przed zakończeniem wszystkich zawartych na nim zdarzeń) czy zakłady na życzenie „Dream Bet”. Takie opcje zapewniają jeszcze lepsze opinie GO+bet w kontekście udostępnianej oferty zakładów. 

Zakłady live na sport w GO+bet – opinie  

W trybie gry na żywo bukmacher także udostępnia ogólnie kilkadziesiąt dyscyplin sportowych i e-sportowych, choć wybór w konkretnym momencie jest oczywiście mniejszy. Rynki zdarzeń dla bardziej popularnych meczów są całkiem spore. Opinia o stronie technicznej także jest pozytywna, gdyż kursy zmieniają się szybko i odpowiednio do tego, co się dzieje w danym spotkaniu. 

Jak już wspomniano, gracze mogą oglądać gonitwy psów, wyścigi koni oraz mecze e-sportowe za pośrednictwem bezpłatnych transmisji bezpośrednio na platformie GO+bet. Opinie o ofercie streamingu nie są jednak najlepsze, ponieważ bukmacher w ogóle nie transmituje spotkań piłki nożnej, siatkówki, koszykówki czy pozostałych sportów, które można obstawiać w jego serwisie. Są natomiast dostępne wyniki, obszerne statystyki sportowe, match-trackery czy relacje z meczów przy wykorzystaniu tzw. timeline. 

GO+bet - opinie o ofercie zakładów na żywo

Zakłady na sporty wirtualne w GO+bet – opinie 

To, jakie opinie GO+bet zbiera za ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, powinno zostać uzupełnione o opinie na temat oferty dotyczącej gier wirtualnych. Jeśli chodzi o sporty wirtualne w GO+Bet, opinie docenić muszą dużą liczbę oferowanych przez bukmachera gier. Jest tu wirtualna piłka nożna w kilku wariantach, wyścigi samochodowe, kolarskie, konne, psie oraz tenis.  

Najwięcej możliwości obstawiania mają gracze, którzy skupią się na meczach piłkarskich i tenisowych, natomiast w innych konkurencjach dostępne są raczej tylko główne rynki zdarzeń. Animacje działają bardzo sprawnie i są dobrej jakości, a opinie o tej ofercie GO+bet zyskują dodatkowo dzięki jej całodobowej dostępności. 

Zakłady na gry karciane w GO+bet – opinie 

Podobne opinie o GO+Bet powinny mieć osoby obstawiające zakłady bukmacherskie na symulowane gry w karty. W serwisie znajdą bowiem kilka gier, tj. po 2 wersje pokera i wojny oraz blackjacka. Bukmacher udostępnił wszystkie opcje, które zazwyczaj towarzyszą zakładom na karcianki, czyli statystyki, wyniki, historię zakładów i pomoce merytoryczne. Gracze mogą oglądać przebieg kolejnych rozdań dzięki transmisjom realizowanym przy udziale prawdziwych krupierów, a oferta ta także ma charakter całodobowy. 

Zakłady specjalne w GO+bet – opinie 

Nie zapominajmy, że są też gracze, którzy choć od czasu do czasu lubią zagrać tzw. zakłady specjalne, czyli niezwiązane z wydarzeniami sportowymi (ale rzeczywiste). W przypadku GO+bet opinie powinny być na ten temat dobre. Bukmacher na liście z dyscyplinami sportowymi udostępnia bowiem także pozycje odnoszące się do tej kategorii zakładów, takie jak np. polityka, rozrywka telewizyjna czy po prostu zakłady specjalne 

Przygotowywane propozycje nie dotyczą wyłącznie najbardziej głośnych wydarzeń – uwzględniane bywają tu też mniej istotne z polskiej perspektywy imprezy. Chodzi przykładowo o tego rodzaju zakłady: Love Islands, Wielka Brytania – najlepsza kobieta, najlepszy mężczyzna; L’Isola dei Famosi 2023, Włochy – kto zwycięży, płeć zwycięzcy; BBC Sports Osobowość Roku 2023 – zwycięzca itp. Oczywiście oferowane są też zakłady na wydarzenia polityczne i rozrywkowe dotyczące Polski, tak więc opinie o GO+bet i zakładach specjalnych przez niego udostępnianych powinny być przychylne. 

GO+bet - opinie o zakładach specjalnych

Ocena: 4.8

Opinie graczy 

Jeśli chodzi o to, jakie na temat oferty zakładów sami gracze mają opinie, GO+bet wypada naprawdę dobrze. Zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo często oceniane są jako oferta na bardzo dobrym poziomie. Niektórzy typerzy piszą, że podoba im się oferta na konkretną dyscyplinę sportową, np. nierzadko pojawia się pozytywna opinia na temat zakładów bukmacherskich na piłkę nożną. Zdarzają się też mniej optymistyczne głosy – przykładowo spotkać można opinie, że oferta na MMA powinna być bardziej rozbudowana. Jednak przeglądając opinie o GO+bet fanów różnych dyscyplin sportowych, uzyskujemy obraz, zgodnie z którym oferta bukmachera jest bardzo zaawansowana i zadowalająca większość graczy. 

Kursy bukmacherskie GO+bet – opinie  

Opinia redakcji  

Równie ważne, jak sam wybór zakładów i typów u bukmachera, są przygotowywane dla nich kursy bukmacherskie. Patrząc pod tym kątem, najlepsze opinie GO+bet zbiera w przypadku oferty zakładów na mecze piłki nożnej. Szczególnie, jeśli chodzi o parametry dotyczące najlepszych lig europejskich, kursy są tu wyższe niż średnia wyciągana z ofert legalnych bukmacherów w Polsce. Trzeba jednak zauważyć, że najczęściej kursy te nie są najwyższe w kraju, ponieważ są też tacy bukmacherzy, którzy piłce nożnej nadają jeszcze większy priorytet i nakładają na mecze piłkarskie jeszcze niższą marżę. (Oczywiście są dwie strony medalu – zazwyczaj zmniejszenie marży w przypadku wybranego sportu czy ligi bukmacher odbija sobie, nakładając wyższe marże w innych obszarach swojej oferty). 

Wracając do GO+bet, opinie o kursach na pozostałe dyscypliny sportowe muszą być słabsze, bo oferta kursowa dla takich sportów, jak np. tenis czy koszykówka jest już gorsza. Z drugiej jednak strony warto uwzględnić, że bukmacher oferuje rozmaite promocje, których zastosowanie pozwala uzyskać wyjątkowo atrakcyjne kursy zakładów. Co najważniejsze, dostępne są tu boosty, które podnoszą kursy na wybrane spotkania sportowe. Każdego dnia w zakładce „Top Kursy” w lewej kolumnie strony głównej bukmacher publikuje podwyższone kursy na wybrane zdarzenia (oznaczone ikonką błyskawicy). Ponadto oferta „Go Boosters” zwiększa codziennie kursy na przygotowany kupon akumulowany (kurs łączny zakładu powiększony jest o minimum 20%), a „Super Go Boosters” powiększa kursy pojedynczych zdarzeń przy okazji szczególnie ważnych wydarzeń sportowych (aż o co najmniej 100%).  

GO+bet - opinie o promocjach kursowych

Ocena: 4.6

Opinie graczy 

Kursy bukmacherskie to sprawa, o jakiej dość często wypowiadają się jednocześnie gracze obstawiający w GO+bet. Opinie czasem mówią o tym, że oferta kursowa na mecze piłkarskie jest całkiem dobra, choć są i głosy uznające, że ogólnie marża nakładana przez bukmachera w kontekście całej oferty jest dość wysoka. Gracze są oczywiście świadomi tego, że bukmacher proponuje promocje, dzięki którym można uzyskać znacznie korzystniejsze współczynniki kursowe. Np. przez pierwsze miesiące działalności GO+bet oferował promocję umożliwiającą tzw. grę bez podatku i wtedy gracze pisali, że taka akcja powoduje, że warunki gry w serwisie tego bukmachera są w ogólnym rozrachunku korzystniejsze niż u innych legalnych operatorów zakładów w Polsce. Opinie typerów o aktualnie oferowanych boostach kursowych też są często dobre. 

Bonusy i promocje GO+bet – opinie  

Opinia redakcji  

Sprawdźmy kolejne opinie. GO+bet to bukmacher oferujący zakłady bukmacherskie przez Internet (ale też przez punkty naziemne), a w zasadzie każdy operator zakładów online oferuje graczom bonus powitalny. Co na zachętę, aby założyć konto w serwisie czy aplikacji mobilnej, przygotował GO+bet? Opinie o bonusie na start powinny być dobre, ponieważ z reguły jego kwota jest wysoka, a bukmacher szczególnie upodobał sobie cashback i w tej formie bardzo często przyznaje środki bonusowe dla nowych graczy. Jest to więc tzw. zakład bez ryzyka, który pozwala użytkownikom zapoznać się z platformą bukmachera i jego usługami przy zminimalizowanym ryzyku utraty własnych środków. Jeśli obstawiony zakład jest chybiony, jego stawka wraca na konto użytkownika i może być wykorzystana ponownie.  

GO+bet - opinie o bonusie powitalnym

Opinie o ofercie powitalnej bywają jeszcze bardziej pozytywne, o ile gracz wykorzysta honorowany przez GO+bet kod promocyjny. Jeśli poprawny kod zostanie podany podczas rejestracji konta online, bonus na start może zostać przez bukmachera powiększony (albo o dodatkowy bonus, albo jego kwota może wzrosnąć). 

Jeśli natomiast chodzi o promocje dla stałych graczy GO+bet, opinie zwyżkują zwłaszcza w przypadku akcji promocyjnych zwiększających kursy bukmacherskie zakładów. Ponadto bukmacher przyznaje bonusy w związku z urodzinami graczy, w ramach programu poleceń „Przyjdź z kolegami” czy uczestnikom „Go Premium Klub”. Opinie o GO+bet liczyć się muszą także z rozmaitymi promocjami tymczasowymi, które mogą być oferowane z okazji cieszących się dużym zainteresowaniem wydarzeń sportowych (np. mecz piłki nożnej Polska – Niemcy). Niemal zawsze w serwisie GO+bet znajdziemy też inne ciekawe akcje promocyjne, typu rankingi graczy, codzienne wyzwania, konkursy, cashbacki, freebety itp. 

Ocena: 4.6

Opinie graczy 

Gracze mają oczywiście swoje własne opinie o GO+bet w kontekście oferty promocyjnej. W Internecie pojawiają się wpisy, które chwalą bukmachera za korzystne warunki wielu promocji, ale też za to, że są one opisane w jasny sposób, bez jakichś ukrytych „haczyków”. Nierzadko typerzy piszą o tym, że na uwagę zasługują bonusy dla stałych graczy i cieszą się, że bukmacher potrafi o nich dbać, a nie tylko skupiać się na pozyskiwaniu nowych klientów. Są też promocje, które zgarniają szczególnie dobre opinie, jak np. te, w ramach których oferowane są wyższe kursy czy „gra bez podatku”, gdyż one w bezpośredni sposób przekładają się na wyższe wygrane, co gwarantuje dobre opinie. GO+bet zgarnia również pozytywne oceny w związku z tym, że oferowane bonusy nie muszą być wielokrotnie obracane. 

Serwis bukmacherski GO+bet – opinie  

Opinia redakcji  

Oczywiście usługi bukmachera oceniane są w pierwszej kolejności pod względem tego, co zawiera jego oferta zakładów i promocji, jednak duże znaczenia mają też aspekty techniczne. Zacznijmy od tego, jak oceniana jest strona internetowa GO+bet. Opinie ekspertów podkreślają intuicyjność interfejsu serwisu i jego przejrzystość, co wpływa na łatwą obsługę strony nawet w przypadku mało doświadczonych graczy. Strona działa też zazwyczaj szybko, a jej szata graficzna jest przyjemna dla oka. 

GO+bet - opinie o stronie internetowejW serwisie zastosowano wiele rozwiązań, które sprawiają, że łatwo jest znaleźć zarówno poszukiwane zakłady bukmacherskie, jak i inne opcje. Główne kategorie zakładów umieszczone zostały w górnym menu strony, a w jej centrum ulokowano zestawienie zakładów na sportowe hity, popularne wydarzenia, aktualnie przyjmowane zakłady live i wydarzenia nadchodzące. Podczas ich przeglądania można skorzystać z filtrowania, a jeśli poszukujemy konkretnego spotkania, możemy od razu przejść do paska wyszukiwarki (po lewej stronie). Pod wyszukiwarką znajduje się też lista sportów, top ligi i top kursy. Wszelkie niezbędne elementy oferty są więc łatwo dostępne.  

 

Natomiast inne ważne funkcje, jak m.in. panel logowania, czat na żywo czy funkcje dotyczące płatności również można szybko namierzyć. Pozytywne opinie o GO+bet to także zasługa dodatkowych opcji dotyczących wyglądu serwisu, takich jak możliwość ustawienia dziennego lub nocnego trybu czy wyboru wersji językowej (poza polską dostępna jest też angielska i ukraińska). 

Ocena: 4.7 

Opinie graczy 

Gracze nie poświęcają zazwyczaj wiele uwagi temu, jak wygląda strona internetowa bukmachera. Jeśli chodzi o GO+bet, opinie z Internetu mówią często o czytelności i łatwej obsłudze witryny. Część graczy pisze, że strona wygląda standardowo czy po prostu „w porządku”. Niektórzy użytkownicy zauważają jednak, że layout serwisu internetowego jest bardzo podobny do tego, jak zaprojektowane są strony kilku innych bukmacherów w Polsce, ale nie ma to dla nich większego znaczenia. Pojawiają się jednak i opinie, że strona czasem ma pewne problemy techniczne i zdarza się jej ładować wolniej niż tego oczekują gracze. 

Aplikacja mobilna GO+bet – opinie  

Opinia redakcji  

Dla coraz większej liczby graczy to nie wygląd i funkcjonowanie strony internetowej ma pierwszorzędne znaczenie, gdyż coraz więcej osób obstawia zakłady głównie lub wyłącznie przez aplikację mobilną. W przypadku omawianego bukmachera aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android lub iOS, co zasługuje na pochlebne opinie. GO+bet przygotował apkę, która zawiera wszystkie podstawowe opcje – ofertę sportową identyczną z tą na stronie, szybkie wpłaty i wypłaty, statystyki, obsługę klienta itd. Obiektywna opinia musi też zaznaczyć, że aplikacja GO+bet - opinie o aplikacjimobilna mało waży, co ma znaczenie dla wielu użytkowników. 

Opinie o GO+bet mobile nie mogą być jednak zbyt „różowe”. Apce brakuje wielu funkcjonalności, które mają przełożenie na komfort korzystania z oprogramowania i gry w trybie mobilnym. Co więcej, aplikacja to niemal kopia strony mobilnej, dlatego nie jest od niej znacząco szybsza czy wygodniejsza. Wydaje się więc, że z czasem bukmacher będzie doskonalił poszczególne elementy i funkcje aplikacji, bo w przeciwnym razie trudno mu będzie konkurować z pozostałymi legalnymi bukmacherami online w Polsce. 

Ocena: 4.2 

Opinie graczy 

W przypadku aplikacji mobilnej bukmachera GO+bet opinie są dość rozbieżne. Na początku gracze raczej narzekali, ponieważ aplikacja – czy to na urządzenia z systemem Android czy iOS – w ogóle nie była dostępna. Natomiast kiedy apka się już pojawiła, gracze napotykali na różne problemy i ich opinie często były negatywne. Pojawiały się np. problemy z płynnością i stabilnością działania apki, oprogramowanie się zawieszało lub dokonywało wylogowania gracza, nie dając mu na ten temat żadnej informacji. Z kolei inni gracze są zadowoleni z tego, jak działa aplikacja. Najprawdopodobniej też usprawnienia, które zapewne będą wprowadzane w kolejnych wersjach aplikacji, sprawią, że opinie o GO+bet mobile zdecydowanie się poprawią. 

Transmisje meczów w GO+bet – opinie  

Opinia redakcji  

Dodatkową atrakcyjną dla graczy usługą, jaką zapewniają niektórzy bukmacherzy internetowi, są transmisje z różnych spotkań sportowych. Najlepsi udostępniają streaming z nawet kilku tysięcy meczów miesięcznie, choć najczęściej nie są one zupełnie darmowe. Po pierwsze dostępne są tylko dla zalogowanych graczy, a po drugie ich odblokowanie wymaga spełnienia dodatkowych warunków (np. obstawienia zakładu u bukmachera w ciągu ostatnich 24 godzin).  

Jak już pisaliśmy wcześniej, transmisje sportowe znajdują się także w serwisie GO+bet. Opinie na ich temat nie są jednak jak na razie wysokie, ponieważ bukmacher ogranicza się do streamingu z meczów e-sportowych oraz wyścigów psów i koni. Żadne inne dyscypliny sportowe nie są uwzględnione w tej ofercie GO+bet, a więc nie zobaczymy np. meczów piłki nożnej, pojedynków MMA, wyścigów żużlowych itp. Natomiast pozytywna opinia dotycząca transmisji wynika z tego, że aby móc je śledzić, wystarczy zalogować się na konto i nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków. 

Ocena: 3.5 

Opinie graczy 

Jeśli chodzi o transmisje dostępne w GO+bet, opinie na ich temat są publikowane w sieci bardzo rzadko. Wynika to oczywiście z tego, że bukmacher udostępnia wąski zakres streamingu, więc większość graczy po prostu z niego nie korzysta. Jednak sporadycznie można trafić na opinie kibiców, zwłaszcza wyścigów koni lub chartów, którzy cieszą się, że GO+bet pokazuje transmisje z tego rodzaju zawodów, co jest rzadkością u polskich bukmacherów. Ważne jest dla nich też to, że bukmacher nie stawia dodatkowych warunków odnośnie dostępu do streamingu, więc może z nich korzystać każdy zarejestrowany gracz. 

Obsługa klienta w GO+bet – opinie  

Opinia redakcji 

Jak działa obsługa klienta zapewniana przez firmę bukmacherską GO+bet? Opinie są w tym przypadku bardzo dobre. Bukmacher nie prowadzi co prawda całodobowego wsparcia użytkowników, ale konsultanci są dostępni codziennie przez większą część doby. Dział obsługi klienta nie pracuje jedynie w godzinach nocnych, kiedy większość graczy nie korzysta z serwisu bukmacherskiego (konkretnie BOK GO+bet jest czynny od 8.00 do 23.00).  

Ponadto bukmacher przewiduje dla graczy kilka opcji kontaktu: czat na żywo, e-mail i formularz kontaktowy, a dodatkowo wiele informacji można znaleźć na stronie „FAQ” i „Newsy”. Opinia naszej redakcji o wsparciu zapewnianym przez GO+bet jest naprawdę dobra – na nasze zapytania konsultant odpowiadał w jasny i treściwy sposób, a na jego zgłoszenie czekaliśmy bardzo krótko. 

GO+bet - opinie o kontakcie

Ocena: 4.8

Opinie graczy 

Czas sprawdzić, jakie na temat obsługi klienta są przeważające opinie. GO+bet otrzymuje sporo komentarzy, które potwierdzają, że konsultanci szybko udzielają odpowiedzi przez czat na żywo czy e-mail, a ich odpowiedzi są z reguły pomocne. Czasem zdarzają się też gorsze opinie o GO+bet i udzielanym wsparciu, co najczęściej dotyczy sytuacji, gdy użytkownik skarży się, że konsultant powołał się na regulamin np. promocji i nie uznał roszczeń gracza. Jednak trzeba pamiętać, że faktycznie to warunki regulaminowe definiują, na czym polega dana promocja i jeśli jakaś zasada zapisana jest w regulaminie akcji promocyjnej, to jest wiążąca (a nie to, jak dany typer rozumie np. obrót bonusem). 

Sponsoring sportu GO+bet – opinie 

Opinia redakcji 

Dobre opinie o GO+bet to także wynik działalności sponsorskiej bukmachera. Firma bukmacherska już na początku działania na polskim rynku zakładów wzajemnych zawarła umowy sponsorskie z ważnymi klubami piłkarskimi, tj. Koroną Kielce, Puszczą Niepołomice i Wisłą Kraków. Opinia o sponsoringu GO+bet powinna też uwzględnić, że nie zamyka się on na inne sporty. Bukmacher został sponsorem tytularnym drużyny rajdowej – jej obecna nazwa to GO+Bet Rally Team. Firma objęła też swoim wsparciem Barkom Każany Lwów, czyli klub siatkarski z Ukrainy, który w sezonie 2022/2023 jako pierwszy zagraniczny zespół zagrał w polskiej Pluslidze. 

GO+bet - opinie o sponsoringu

Ocena: 4.7 

Opinie graczy 

Sponsoring sportu bukmacherów nie jest tak naprawdę kwestią o dużym znaczeniu dla osób, które obstawiają zakłady bukmacherskie. Dlatego też gracze raczej nie poruszają tej kwestii w swoich komentarzach na temat GO+bet – opinie koncentrują się zazwyczaj na ofercie zakładów, wysokości kursów, dostępnych bonusach itp. Jednak z drugiej strony, jeśli bukmacher wspiera sport, a tym bardziej klub, z którym typer sympatyzuje, to zapewne opinie na temat tego bukmachera będą z tego powodu lepsze. Dla niektórych typerów sponsoring ich ulubionej drużyny może być nawet argumentem za tym, by obstawiać zakłady bukmacherskie właśnie w tej firmie bukmacherskiej i tym samym pośrednio przyczyniać się do jej wspierania. 

Opinie o GO+bet – zalety i wady bukmachera 

Czy w takim razie warto obstawiać zakłady bukmacherskie w GO+bet? Opinie oczywiście nie są jednoznaczne, ale można pokusić się o ogólne wnioski wskazujące, jakie są silne, a jakie słabe elementy oferty tego legalnego bukmachera. Po pierwsze liczba dyscyplin i wydarzeń sportowych oraz oferowane rynki zdarzeń gwarantują bardzo dobre opinie o GO+Bet. Opinie o bardzo wysokim poziomie oferty dotyczą w pierwszej kolejności zakładów na piłkę nożną, ale też e-sportu i wielu innych popularnych dyscyplin. Na pochwałę zasługują też ciekawe opcje gry, np. edytowanie kuponu czy konstruktor zakładów. Jeśli chodzi o współczynniki kursów bukmacherskich, najwięcej powodów do zadowolenia będą mieć ponownie gracze obstawiający mecze piłkarskie. Dobre opinie o GO+bet wynikają także z ciekawego bonusu powitalnego i promocji przeznaczonych dla stałych graczy, jak np. boosty kursowe. 

Jak jednak jasno pokazują różne opinie, GO+bet powinien jeszcze poprawić wybrane elementy swojej oferty. Na pewno należy popracować nad funkcjonalnością i sprawnością działania aplikacji mobilnej, gdyż jest to jeden z najsłabiej ocenianych elementów usługi bukmachera, a przy tym kwestia bardzo ważna dla wielu graczy. Ponadto lepsze opinie o GO+bet powinno zapewnić poszerzenie oferty transmisji sportowych, tak aby w serwisie czy przez aplikację oglądać można było więcej spotkań niż tylko wyścigi koni i psów czy rywalizację e-sportową.