Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Robert Lewandowski strzeli gola w meczu z Węgrami? W Betfan kurs na to wynosi aż 25.0

Bukmacher Betfan przygotował dla nowych graczy wyjątkową promocję na mecz Polska – Węgry. Czy Robert Lewandowski zdobędzie w tym meczu bramkę? Jeśli uważasz że tak, to możesz obstawić takie zdarzenie po kursie wynoszącym aż 25.0! Maksymalna stawka jaką można przeznaczyć na ten zakład wynosi 10 zł, a więc obstawiając za 10 zł, że Robert Lewandowski strzeli gola w meczu z Węgrami można uzyskać wygraną w wysokości 220 zł (na czysto, po odjęciu 12% podatku od gier, który automatycznie pobierany jest od stawki każdego zakładu).

Aby skorzystać z promocji należy:
1) Założyć konto gracza w Betfan pomiędzy 13.11, godziną 11:00 a 15.11, godziną 20:45, podając podczas rejestracji kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS. Aby przejść do formularza z wypełnionym poprawnym kodem promocyjnym kliknij tutaj.
2) Dokonać wpłaty na swoje konto gracza w wysokości min. 60 zł.
3) Wnieść zakład na to, że Robert Lewandowski zdobędzie bramkę w meczu z Węgrami. Zakład należy wnieść W TYM SPECJALNYM, DEDYKOWANYM TEJ PROMOCJI MIEJSCU (nie w standardowej ofercie na ten mecz).

Z promocji skorzystać można obstawiając zakład pojedynczy za maksymalną stawkę 10 zł. Wygrana zostanie wypłacona na konto główne gracza po obrocie całością depozytu.

Pamiętaj, aby podczas rejestracji podać kod promocyjny Betfan: MAKSYMALNYBONUS.

Przejdź na stronę bukmachera Betfan

Komentarze