Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg. Kursy bukmacherskie na mecz 12. kolejki eWinner 2 Ligi

Radunia Stężyca zmagająca się z potężnym kryzysem w najbliższej kolejce eWinner 2 Ligi podejmować będzie Olimpię Elbląg. To ciekawie zapowiadające się starcie może zaważyć na posadzie szkoleniowca gospodarzy – Sebastiana Letniowskiego. Kto będzie w nim górą? Na kogo stawiają bukmacherzy? Analizujemy kursy bukmacherskie przed meczem Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg w rozgrywkach eWinner 2 Ligi.

Radunia Stężyca przegrała cztery ligowe spotkania

W wielu klubach seria czterech ligowych porażek z rzędu sprawiłaby, że właściciel błyskawicznie zrezygnowałby z usług szkoleniowca, który nie potrafi zmotywować swoich piłkarzy do wygranej. W gabinetach Raduni Stężyca nie podjęto jeszcze decyzji o rozstaniu z Sebastianem Letniowskim, jednak nikt nie wyobraża sobie, aby wreszcie nie nastąpiło przełamanie. Ostre spojrzenie łagodzi z pewnością fakt, że drużyna w ostatnich meczach mierzyła się głównie z ekipami, które od samego początku włączyły się w walkę o bezpośredni awans lub przynajmniej miejsce w barażach.

Zespół Dumy i Serca Kaszub przegrał 1:2 z liderem Kotwicą Kołobrzeg, w takim samym stosunku z czwartym Zagłębiem II Lubin. Później przyszła porażka 2:3 z piątą Polonią Warszawa i porażka z 1:3 z Garbarnią Kraków. To właśnie ten ostatni mecz zdaniem bukmacherów był idealny na przełamanie. Drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli i eksperci bukmacherscy uważali, że trzy punkty padną łupem Raduni Stężyca. Tak się jednak nie stało. Ostatni sukces zespołu z eWinner 2 Ligi to wygrana w Pucharze Polski z Wieczystą Kraków 2:0 po bramkach Eryka Sobkowa i Szymona Nowickiego.

Olimpia Elbląg jest bliska strefy barażowej

Tymczasem Olimpia Elbląg zgromadziła na swoim koncie o sześć punktów więcej od drużyny Raduni Stężyca i zajmuje aktualnie siódmą pozycję – tuż pod strefą barażową. Lokata zespołu Przemysława Gomułki mogłaby być jeszcze lepsza, jednak w ostatniej kolejce nie sprostali oczekiwaniom bukmacherów i jedynie zremisowali 2:2 z Siarką Tarnobrzeg. Gole dla drużyny Olimpii Elbląg zdobyli Jan Siankiewicz i Maciej Famulak. Wcześniej z kolei przegrali 1:2 z Hutnikiem Nowa Huta Kraków, choć przez blisko godzinę gry grali w przewadze jednego zawodnika. Honorowe trafienie dla elblążan zanotował Maciej Famulak.

Strata punktów w powyższych meczach musi boleć szczególnie, gdyż oba zespoły znajdują się w strefie spadkowej. Olimpia Elbląg lepiej gra z zespołami z góry tabeli – po raz ostatni wygrali 2:1 z Wisłą Puławy (aktualnie na szóstej pozycji). Zwycięskie trafienia na swoim koncie zapisali Kamil Wenger i Jan Siankiewicz.

Bukmacherzy wierzą w przełamanie Raduni Stężyca 

Choć wydaje się, że w wyższej formie jest drużyna Olimpii Elbląg, to zdaniem analityków bukmacherskich bliższa wygranej w tym meczu eWinner 2 Ligi jest Radunia Stężyca.

Kursy bukmacherskie na mecz Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg

Betfan: Radunia Stężyca – 1.79, remis – 3.55, Olimpia Elbląg – 4.20

Fortuna: Radunia Stężyca – 1.80, remis – 3.55, Olimpia Elbląg – 4.20

Superbet: Radunia Stężyca – 1.80, remis – 3.60, Olimpia Elbląg – 4.20

Etoto: Radunia Stężyca – 1.78, remis – 3.55, Olimpia Elbląg – 4.20

Noblebet: Radunia Stężyca – 1.77, remis – 3.65, Olimpia Elbląg – 4.35

STS: Radunia Stężyca – 1.80, remis – 3.60, Olimpia Elbląg – 4.25

eWinner: Radunia Stężyca – 1.77, remis – 3.51, Olimpia Elbląg – 4.14

eWinner 2 Liga. Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg. Kiedy mecz? Gdzie oglądać?

Spotkanie Raduni Stężyca z Olimpią Elbląg zostanie rozegrane 25 września o godzinie 15:00. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi platforma WP Pilot.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Sprawdź ofertę bukmachera eWinner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *