Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Puchar Typera w PZBuk – 10 000 zł i 1,65 mln pkt gracza w puli nagród

Bukmacher PZBuk uruchomił dziś, 13 maja 2022 r. kolejną edycję stałej promocji „Puchar Typera”, w której 10 graczy plasujących się najwyżej w rankingu Pucharu otrzyma od bukmachera atrakcyjne nagrody na koniec rywalizacji, 30 maja. Czołowe miejsca na liście graczy zajmą typerzy o największych łącznych stawkach zagranych na zdarzenia przedmeczowe oraz live w okresie promocji.
Ważne: Puchar Typera to stała promocja bukmachera PZBuk, która jednak nie jest aktywna w sposób ciągły, ale kolejne jej odsłony organizowane są co pewien czas. Będziemy na bieżąco informować u góry tego artykułu o pojawianiu się nowych edycji zabawy. Możesz także w każdej chwili dodatkowo sprawdzić czy trwa Puchar Typera w serwisie PZBuk.

Główne zasady promocji „Puchar Typera” w PZBuk

1. Aby wziąć udział w promocji, załóż konto w PZBuk podając specjalny kod bonusowy: MAKSYMALNYBONUS. Wtedy otrzymasz od bukmachera także wyjątkową ofertę bonusów powitalnych na lepszy start. Następnie przejdź na stronę promocji Puchar Typera, i kliknij czerwony przycisk „ZAPISZ SIĘ”. Po wyświetleniu komunikatu potwierdzającego Twój zapis do promocji, Twoje działania w PZBuk zaczną być zaliczane do udziału w Pucharze.
2. Miejsce gracza w rankingu promocji zależy od jego aktywności, czyli łącznej kwoty wniesionych stawek przez cały okres Pucharu Typera. Brane pod uwagę są wyłącznie kupony stawiane na ofertę zakładów przedmeczowych oraz zakładów na żywo, a więc obstawione sporty wirtualne i gry karciane nie będą się liczyć w walce o nagrody. Z promocji wyłączone są również kupony zagrane za środki bonusowe oraz jako darmowe zakłady (freebety).
3. Dodatkowym warunkiem dla zaliczenia kuponu do promocji jest zagranie na nim przynajmniej 2 zdarzeń oraz łącznego kursu min. 2.00. Za każdy taki kupon uczestnik zabawy otrzyma punkty do końcowego rankingu, zgodnie z intuicyjnym przelicznikiem: każdy postawiony 1 zł = 1 pkt, niezależnie od stawki konkretnego kuponu.
4. Lista nagród w puli „Pucharu Typera” prezentuje się następująco:
Miejsce 1. 2000 zł jako bonus bez depozytu + 350.000 pkt gracza
Miejsce 2.1800 zł jako bonus bez depozytu + 350.000 pkt gracza
Miejsce 3. 1500 zł jako bonus bez depozytu + 350.000 pkt gracza
Miejsce 4. 700 zł jako bonus bez depozytu + 350.000 pkt gracza
Miejsce 5.500 zł jako bonus bez depozytu + 250.000 pkt gracza
Miejsca 6.-10. – po 200 zł jako bonus bez depozytu
5. Jednemu graczowi przysługuje tylko jedna nagroda w ramach danej edycji Pucharu Typera. W sytuacji, gdy dwóch lub więcej graczy uzyska na koniec zabawy taki sam wynik punktowy, każdy z nich otrzyma należną nagrodę w pełnej wysokości.
6. Po zakończeniu promocji laureaci otrzymają nagrody na swoje konto gracza w ciągu 48 godzin. Kwoty przyznanych bonusów bez depozytu wymagają jednokrotnego obrotu dla odblokowania możliwości ich wypłaty razem z wygranymi. Obrót powinien zostać dokonany na zakładach z oferty przedmeczowej lub live, przy czym każdy kupon w ramach realizacji obrotu musi mieć postać akumulatora (zawierać min. 2 zdarzenia), a łączny kurs każdego z kuponów nie może być niższy niż 2.00.
7. Punkty gracza to specjalna „waluta” używana w serwisie PZBuk, którą klienci zdobywają za różne czynności, głównie za obstawiane zakłady. Bukmacher posiada Sklep, w którym gracze mogą spożytkować zgromadzone punkty w celu zakupu za nie bonusów depozytowych, bonusów bez depozytu, darmowych zakładów oraz nagród rzeczowych, jak sportowe koszulki.

8. Swoją pozycję w rankingu Pucharu Typera będziesz mógł śledzić w serwisie PZBuk, w dziale „Tabela wyników”. Aktualizacja wyników wyścigu o nagrody będzie miała miejsce w dniach: 16 maja, 20 maja, 23 maja, 27 maja oraz 30 maja 2022 r. (do godz. 18:00).
9. Bieżąca edycja promocji Puchar Typera potrwa od 13 maja 2022 r. (godz. 17:00) do 29 maja 2022 r. (godz. 23:59). Pamiętaj, że wszystkie zdarzenia na zagranym kuponie muszą zostać rozliczone do końca 29 maja, aby został on zaliczony do rywalizacji.

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS i zgarnij 2.000 zł + 350 tys. pkt gracza w Pucharze Typera

Wyjątkowa oferta bonusów powitalnych z ekskluzywnym kodem

Zakładając bezpłatne konto gracza w PZBuk podaj specjalny kod bonusowy: MAKSYMALNYBONUS, aby otrzymać wyjątkowy pakiet powitalny na start:


1. Freebet 50 zł. A więc darmowy zakład za kwotę 50 zł. Aby go otrzymać, powinieneś dokonać wpłaty w wysokości min. 50 zł, a następnie zagrać akumulator (kupon z min. 2 zdarzeniami) za stawkę przynajmniej 50 zł, o łącznym kursie min. 2.00. W ciągu kilku minut po postawieniu takiego kuponu freebet powitalny znajdzie się na Twoim koncie gracza. Darmowy zakład będziesz mógł wykorzystać na akumulator z kursem minimalnym każdego zdarzenia równym 1.40.
Znajdziesz go podczas tworzenia kuponu spełniającego powyższe wymogi, obok pola ze stawką, w rozwijanym menu „Wybierz aktywną promocję”. Wygrana za postawiony freebet nie wymaga obrotu dla odblokowania możliwości wypłaty, jednak otrzymasz ją pomniejszoną o kwotę stawki (a więc kwotę samego freebetu, czyli 50 zł). Będziesz miał 30 dni na wykorzystanie freebetu od momentu aktywowania tej promocji.

2. Cashback 1000 zł. A więc zwrot stawki postawionego kuponu, aż do 1.000 zł. Z tego bonusu będziesz mógł skorzystać już po zrealizowaniu Twojego freebetu. Zwrot dotyczy kuponu zagranego za środki własne gracza (nie mogą być to środki bonusowe), na którym znajdą się min. 2 zdarzenia, każde o kursie co najmniej 1.40. Stawka na kuponie musi wynieść min. 100 zł, aby został on objęty promocją „Cashback 1000 zł”. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu w czasie obowiązywania promocji na koncie danego gracza, zwrot będzie przysługiwał na pierwszy nietrafiony kupon spełniający jej wymogi. Otrzymany zwrot nie wymaga obrotu dla uzyskania możliwości jego wypłaty. Po aktywacji tej promocji będziesz miał 30-dniowy okres na jej wykorzystanie.
Obydwa bonusy powitalne obejmują wyłącznie zdarzenia z oferty zakładów przedmeczowych oraz live bettingu. Zakłady zagrane w działach sportów wirtualnych, gier karcianych oraz za środki bonusowe z innych promocji nie są brane pod uwagę w promocjach powitalnych.
Potrzebujesz dowiedzieć się więcej o kodzie rejestracyjnym PZBuk? Zajrzyj do naszego działu „PZBuk kod bonusowy”.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż bezpłatne konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS i zgarnij Freebet 50 zł + Cashback 1.000 zł

Komentarze