Dziś jest: 22 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Ekstra Kasa w Fuksiarzu – odbierz 55 zł freebet na powrót Ekstraklasy

Ekstra Kasa

Ekstra Kasa. Odbierz 55 zł freebet z okazji powrotu polskiej Ekstraklasy!

Po 55 dniach oczekiwania wraca Ekstraklasa! Wraz z ogromną dawką emocji związaną z powrotem polskiej ligi, Fuksiarz przygotował dla graczy promocję, w której możesz zgarnąć dodatkowe 55 zł. Wystarczy zagrać akumulator z min. 4 zdarzeniami za stawkę przynajmniej 50 zł na 1. kolejkę nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy. Jeśli Twój kupon okaże się trafiony – oprócz wygranej z kuponu, otrzymasz dodatkowo darmowy zakład za 55 zł! Dokładnie złotówkę za każdy dzień, gdy nie grała polska najwyższa klasa rozgrywkowa.

Jak otrzymać freebet 55 zł w promocji „Ekstra Kasa” Fuksiarza?

  • Należy wpłacić co najmniej 50 zł i obstawić kupon AKO za min. 50 zł z 4 lub więcej pozycjami na pierwszą kolejkę polskiej Ekstraklasy. W promocji biorą udział wyłącznie zakłady przedmeczowe (prematch).
  • Jeśli trafisz – otrzymasz freebet na kwotę 55 zł, jako dodatek do Twojej regularnej wygranej z kuponu.
  • Kupon okazał się nietrafiony? Jeśli jesteś nowym graczem i był to Twój pierwszy zagrany kupon w Fuksiarzu oraz spełnił on warunki „Zakładu bez ryzyka na start”, otrzymasz zwrot połowy jego stawki, aż do kwoty 500 zł, bez wymogu obrotu!

Promocja obowiązuje w dniach od 14 do 17 lipca 2022 r.

Załóż konto w minutę i zgarnij freebet 55 zł z okazji powrotu polskiej Ekstraklasy

Zakład bez ryzyka na start – zwrot połowy stawki w razie niepowodzenia

Jesteś nowym graczem w Fuksiarzu? W przypadku, kiedy Twój pierwszy kupon okaże się nietrafiony, odzyskasz aż 50% jego stawki dzięki Zakładowi bez ryzyka na start! Otrzymane środki nie wymagają obrotu i możesz od razu wypłacić je na konto bankowe. Oferta powitalna wymaga postawienia kuponu AKO (akumulatora) z kursem minimalnym każdego zdarzenia: 1.60, a maksymalna kwota zwrotu wynosi 500 zł. Zakład bez ryzyka na start obejmuje pierwszy postawiony kupon u bukmachera Fuksiarz.

Sprawdź także niespotykaną promocję „Cashback bez limitu”, jaką w sposób ciągły udostępnia graczom Fuksiarz. Korzystając z niej, będziesz mógł otrzymywać zwroty stawek w wysokości od 5% do 50%, za każdy nietrafiony kupon! Co ważne – każdy zwrot będzie miał postać prawdziwych pieniędzy, które nie wymagają żadnego obrotu przed wypłatą! Dowiedz się więcej w serwisie Fuksiarza lub poczytaj w naszym dziale „Cashback bez limitu”.

Inna wyjątkowa stała promocja Fuksiarza to „Early Payout”. Twój zespół prowadzi już w meczu dwiema bramkami? Możesz ostudzić emocje – bukmacher rozliczy ten zakład jako wygrany, nawet gdy losy meczu odwrócą się i Twoja drużyna ostatecznie zremisuje lub przegra! Promocja dotyczy większości popularnych rozgrywek piłki nożnej.

Jeśli wciąż masz wątpliwości czy warto założyć własne konto gracza, możesz także zajrzeć do naszego działu „Fuksiarz opinie”. Zachęcamy również do dodania w nim własnej opinii o bukmacherze w komentarzu, jeśli jesteś już klientem Fuksiarza. Twoje uwagi pomogą innym graczom.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż bezpłatne konto w Fuksiarzu i odbieraj zwroty do 50% wartości stawek

Komentarze