Zakłady na Wojnę, Pokera i Bakarat dostępne w STS

Bukmacher STS ma w swojej ofercie zakładów bukmacherskich w zasadzie wszystko… a od dziś jeszcze więcej! BetGames to zakłady bukmacherskie na symulowane gry karciane online – w ofercie bukmachera dostępna jest Wojna, Poker i Bakarat. Trzeba przyznać, że to zupełne novum na polskim rynku zakładów wzajemnych i nie znajdziecie tego u żadnego innego legalnego bukmachera w Polsce (podczas gdy na tradycyjne gry karciane monopol ma Totalizator Sportowy).

BetGames to połączenie zakładów bukmacherskich i gier karcianych, można więc je nazwać wirtualnymi sportami karcianymi. Zasady każdej z gier oraz instrukcja, jak zawierać na nie zakłady opisane są na stronie bukmachera. Znawcy tematu nie powinni być  jednak zaskoczeni, przyjęte zasady to klasyczne wersje gier. Typować można m.in. jaki będzie kolor kolejnej karty, jej wartość albo następna kombinacja. W dużym skrócie dostępne gry wyglądają następująco:

  • Wojna – symulowana gra dla 2 osób (gracza i krupiera) przy użyciu standardowej talii kart (52), gdzie zwycięzcą jest osoba o wyższej karcie.
  • Poker – symulowana gra na żywo, której zasady są niemal identyczne z Texas Hold’em, czyli najbardziej znaną odmianą pokera.
  • Bakarat – symulowana gra online również bardzo podobna do wersji tradycyjnej – trzeba tu uzyskać sumę punktów równą 9 (która jest liczbą najwyższą) albo maksymalnie do niej zbliżoną.

Produkt został stworzony przy współpracy z litewską firmą BetGames.tv, która jest potentatem w branży gier hazardowych i działa aż w 40 krajach. Transmisje z przebiegu gier w ramach BetGames prowadzone są przez przeszkolone w tym zakresie prezenterki. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie sts.pl w zakładce BETGAMES.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *