Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Zakłady bez podatku u legalnego bukmachera Betfan!

Betfan bez podatku

Rewelacyjna oferta na rynku legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce! Bukmacher Betfan postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy i umożliwił zawieranie zakładów bez pomniejszania stawki kuponów o 12% podatek od gier. Co to oznacza w praktyce? Ano tyle, że bukmacher bierze ciężar tego podatku na siebie, a tym samym gracz może wnosić zakłady nie obciążone tym podatkiem. Realizowane jest to w ten sposób, że do wygranej dodawane jest aż 14%, a tym samym gracz może poczuć się jakby obstawiał bez podatku!

Aby móc skorzystać z tej oferty konieczne jest spełnienie niewielkich warunków:
– na obstawianym kuponie muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia,
– kurs każdego z tych zdarzeń powinien wynieść min. 1.45.

Obstawiając kupon spełniający dwa powyższe warunki do wygranej automatycznie zostanie dopisane +14%.

Nie są to więc wygórowane warunki i bardzo łatwo można je spełnić. Co ważne, nie jest to oferta promocyjna ograniczona ilościowo lub czasowo, a stała oferta bukmachera Betfan. Możesz więc korzystać z oferty „gry bez podatku” przez cały czas, bez względu na to jak często i ile kuponów będziesz obstawiał.

Oferta firmy Betfan to kolejny argument za tym, że warto wybierać legalnych bukmacherów, a gra bez podatku jest teraz możliwa w całkowicie legalny sposób! Choć trzeba podkreślić, że firma Betfan oczywiście odprowadza wymagany polskim prawem podatek od gier, natomiast kosztem tego podatku nie obciąża gracza, a bierze go na siebie.

Betfan to legalny bukmacher w Polsce, który 29 października 2018 r. otrzymał od Ministra Finansów zezwolenie na prowadzenie działalności przez internet na terytorium Polski. Numer zezwolenia: PS4.6831.3.2018. Korzystanie z usług bukmachera Betfan jest w Polsce całkowicie legalne.

Załóż konto gracza w Betfan!

Komentarze