Dziś jest: 13 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Wystrzelony kurs w Betfan na mecz Polska – Słowacja 

Polska przygoda na Euro 2020 rozpoczyna się właśnie dziś, a bukmacher Betfan postanowił z tej okazji zaoferować wystrzelony kurs 10.00! Gracze, którzy chcą skorzystać z promocji, muszą założyć konto gracza w Betfan i obstawić zwycięstwo Polski w meczu Polska – Słowacja. 

Chcesz wziąć udział w akcji promocyjnej Betfan? Załóż konto gracza pomiędzy 11 czerwca (od godz. 16:00) a 14 czerwca 2021 r. (godz. 18:00) i wpłać depozyt o wartości co najmniej 60 zł. Następnie możesz obstawić zakład na zwycięstwo reprezentacji Polski w dzisiejszym meczu ze Słowacją na Euro 2020 po zwiększonym kursie, stawiając zakład ze strony promocji (a nie z oferty głównej na to spotkanie). W ramach promocji można stawiać zakłady pojedyncze o maksymalnej stawce w wysokości 10 zł. Wygrane uzyskane z kuponów trafią na konto główne gracza! 

W promocji „Wystrzelony kurs!” na 1 gracza przypada nie więcej niż 1 kupon. Jeśli gracz postawi większą liczbę kuponów, promocją objęty zostanie tylko pierwszy zagrany przez niego i rozliczony kupon. Do udziału w promocji nie kwalifikują się kupony wniesione za środki bonusowe. 

Sprawdź ofertę Betfan

Komentarze