Dziś jest: 4 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

W Totalbet łatwo sprawdzisz swoją skuteczność

Nowy produkt Totalbet Statystki Gracza pozwala graczom na łatwe i szybkie sprawdzenie swojej skuteczności w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu Totalbet może w prosty sposób dowiedzieć się, na ile skutecznie typuje konkretną dyscyplinę sportową oraz jak jego osiągnięcia prezentują się w porównaniu do innych graczy. Bukmacher przewidział też tytuł Eksperta dla tych typerów, którzy wyróżniają się najlepszą skutecznością w typowaniu wyników rywalizacji sportowej. 

Żeby sprawdzić swoje wyniki, po zalogowaniu należy wejść w sekcję „Moje konto” i wybrać „Statystyki”. Dane w tym polu będą uzupełnione dopiero po obstawieniu minimum 5 zakładów na spotkania w ramach danej dyscypliny sportowej. Statystyki dotyczące skuteczności gracza prezentowane są w formie graficznej i procentowej. Jeśli np. na 5 obstawionych zdarzeń 3 typy okażą się prawidłowe, a 2 nieprawidłowe, skuteczność typera wyniesie 60%.  

Żeby podkręcić nieco emocje, statystyki wskazują także średnią skuteczność wszystkich graczy obstawiających zakłady bukmacherskie w Totalbet. W ten sposób gracz od razu widzi, czy jego uśrednione wyniki są lepsze, czy gorsze od ogólnych wyników graczy Totalbet. Jeśli jesteś powyżej średniej wartości, może to być dodatkowy powód do dumy i radości. Tym bardziej, że na najlepszych w typowaniu danego sportu czeka tytuł Eksperta (jak zapowiada bukmacher, w przyszłości możliwe są specjalne nagrody dla Ekspertów). Jeśli natomiast wyniki są niezadowalające, nowa wiedza może być impulsem do zmiany strategii gry czy szukania lepszych rozwiązań wspomagających trafne typowanie. Ponieważ statystyki przedstawiane są dla poszczególnych dyscyplin z osobna, gracz może dzięki temu w klarowny sposób zobaczyć, w obstawianiu których sportów jest mocniejszy, a w których idzie mu gorzej. Statystyki Gracza w Totalbet są więc na pewno przydatnym i przy tym darmowym narzędziem, dzięki któremu można dokonywać wartościowych analiz i wyciągać na ich podstawie kluczowe dla własnej skuteczności wnioski. 

Więcej o Totalbet

Komentarze