W Superbet extra 50 zł za każdego gola w meczu Belgia – Włochy 

Ćwierćfinałowy mecz Euro 2020 Belgia – Włochy już dziś, a w Superbet można zgarnąć bonus 50 zł za każdą bramkę strzeloną w tym hitowym spotkaniu. W promocji mogą wziąć udział nowi gracze, którzy obstawią ten mecz zgodnie z warunkami regulaminowymi. 

Promocja Superbet „Extra 50 PLN za gola w meczu Belgia – Włochy” dostępna jest wyłącznie dla tych użytkowników, którzy założą konto w Superbet pomiędzy 1 a 2 lipca 2021 r. Jeśli chcesz się zarejestrować, możesz to zrobić, klikając np. w link: Rejestracja w Superbet.  

Następnie, by uzyskać bonus, należy dokonać depozytu i wnieść pojedynczy zakład za środki depozytowe na dzisiejszy mecz Belgia – Włochy (2 lipca 2021 r., start o godz. 21:00). Zakład musi mieć kurs minimum 1.60 i minimalną stawkę w wysokości 50 zł. Zakład może dotyczyć dowolnego rynku z regularnej oferty przedmeczowej bukmachera Superbet na ten mecz. 

Typerzy, którzy będą kwalifikować się do udziału w promocji, za każdy gol strzelony w meczu Belgia – Włochy dostaną bonus 50 zł. Np. wynik 3:2 czy 1:4 oznacza bonus 250 zł. Superbet przydzieli bonus do konta gracza bez względu na wynik zakładu. Ale uwaga: liczą się wyłącznie bramki strzelone w regulaminowym czasie gry. 

Sprawdź ofertę Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *