Dziś jest: 2 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

W Betfan kurs na Ekstraklasę aż 10.00! 

Betfan uruchomił promocję „Kto pierwszy ten lepszy”. Gracze mogą dzięki niej wytypować tę drużynę, która jako pierwsza odpadnie z europejskich pucharów jako zwycięzcę w meczu polskiej ligi po kursie w wysokości aż 10.00! 

Akcja promocyjna Betfan polega na obstawieniu występów drużyn z Polski w europejskich pucharach, ale nie z oferty głównej na to wydarzenie, a ze specjalnego linka zamieszczonego na dedykowanej stronie promocji „Kto pierwszy ten lepszy”. Gracz powinien postawić zakład pojedynczy lub akumulowany za stawkę o wartości dokładnie 69 zł, typując, która polska drużyna odpadnie jako pierwsza z europejskich pucharów. 

Niezależnie od tego, czy zakład był trafiony czy chybiony, gracz ma możliwość kontynuować udział w akcji. Promocja dotyczy 3 kolejnych ligowych spotkań tego klubu, który jako pierwszy odpadnie z europejskich pucharów. Typer może obstawić kupon pojedynczy lub akumulowany na ligową wygraną tej polskiej drużyny. Zakład zostanie postawiony po aktualnym kursie, ale Betfan rozliczy go po kursie aż 10.00! Stawka zakładu musi wynieść 59 zł. Za wygrane środki można grać w dowolny sposób. 

Promocja bukmachera Betfan trwa od 27 lipca od godz. 10.00 do 29 lipca 2021 r. do godz.18.59. Jeśli żadna z polskich drużyn nie odpadnie w drugiej rundzie eliminacji, promocja zostanie przedłużona.

Sprawdź ofertę Betfan  

Komentarze