Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 6 września 2019 – maders

Typuje: maders

ATP Challenger Jinan, turniej singla
Soon-Woo Kwon – Teimuraz Gabashvili 1
– kurs ok. 1.33, bukmacherzy: STS – 1.35, Forbet – 1.33, Betfan – 1.33
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 06:00

ATP Challenger Jinan, turniej debla
Saketh Myneni / Jeevan Nedunchezhiyan – Matthew Ebden / Divij Sharan 1
– kurs ok. 2.05, bukmacherzy: STS  – 2.10, Forbet – 2.02, Betfan – 2.10
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 08:30

ATP Challenger Jinan, turniej debla
Ji Sung Nam / Min-Kyu Song – Xin Gao / Runhao Hua 1
– kurs ok. 1.35, bukmacherzy: STS – 1.35, Forbet – 1.33, Betfan – 1.37
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 08:30

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.35 x 2.10 x 1.35 = 3.83
Betfan: 1.33 x 2.10 x 1.37 = 3.83
Forbet: 1.33 x 2.02 x 1.33 = 3.57

Analiza typowanych meczów

Soon-Woo Kwon – Teimuraz Gabashvili

Soon-Woo Kwon to drugi Koreańczyk po Hyeonie Chungu. który ma spore szanse na zawojowanie tenisowych rozgrywek – chociaż jego potencjał jeszcze się nie objawił w stu procentach, to jednak widać, że stać go na wspaniałe występy. Reprezentant Korei Południowej kilka tygodni temu wszedł do TOP 100 rankingu ATP i wszystko wskazuje, że przy dobrych wiatrach uda mu się tam pozostać. Szczególnie ważne będą najbliższe tygodnie, kiedy w Azji będą rozgrywane zarówno zawody rangi ATP, jak i ATP Challenger Tour. Dobre wyniki mogą mu pozwolić poprawić swoją pozycję w światowej klasyfikacji. Teimuraz Gabashvili co jakiś czas – szczególnie w ostatnich tygodniach – potrafi się załapać na dobry wynik w Challengerach, ale to nie jest już zawodnik, który kilka lat temu dobrze sobie radził w głównym cyklu.

Saketh Myneni / Jeevan Nedunchezhiyan – Matthew Ebden / Divij Sharan

Para Saketh Myneni / Jeevan Nedunchezhiyan rozgrywa ze sobą dopiero pierwszy wspólny turniej, ale obaj potrafią grać w ten rodzaj tenisa. Wcześniej nie mieli okazji grać wspólnie głównie ze względu na fakt, iz Myneni skupiał się na singlu, a dopiero niedawno bardziej postawił na grę podwójną. Jak dla mnie ta para może być nawet czarnym koniem turnieju w Jinan – chociaż w półfinale nie są faworytami w starciu z Matthewem Ebdenem i Divijem Sharanem, to jednak oba duety są na podobnym poziomie. Dlatego pojedyncze piłki mogą zadecydować o wygranej, a ja uważam, że więcej szczęścia będą mieć Hindusi.

Ji Sung Nam / Min-Kyu Song – Xin Gao / Runhao Hua

Ji Sung Nam i Min-Kyu Song to jeden z najlepszych duetów deblowych na poziomie ATP Challenger Tour w tym roku – najlepszym tego potwierdzeniem niech będą statystyki. Ich ogólny bilans w 2019 roku to 26 wygranych i cztery porażki. Koreańczycy na swoim koncie mają cztery tytuły – dwa na poziomie ATP Challenger oraz dwa w ITFach. Porażki nie zanotowali od 10 spotkań, naprawdę azjatycka ziemia im sprzyja. Nie uważam, aby Xin Gao i Runhao Hua mogli ich powstrzymać – to jeszcze nie jest ten mecz.

Komentarze