Typy bukmacherskie (tenis) na 3 września 2019 – maders

Typuje: maders

ITF Oviedo, turniej singla
Carlos Boluda – Inigo Cervantes 1
– kurs ok. 1.75, bukmacherzy: STS – 1.80, Forbet – 1.75, Betfan – 1.74
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 15:00

ATP Challenger Cassis, turniej debla
Ivan Sabanov / Matej Sabanov – Evgeny Karlovskiy / Ramkumar Ramanathan 1
– kurs ok. 1.74, bukmacherzy: STS – 1.75, Forbet – 1.68, Betfan – 1.75
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 16:00

ATP Challenger Genua, turniej debla
Ariel Behar / Gonzalo Escobar – Lorenzo Giustino / Gerard Granollers 1
– kurs ok. 1.55, bukmacherzy: STS – 1.55, Forbet – 1.52, Betfan – 1.57
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:30

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.80 x 1.75 x 1.55 = 4.88
Betfan: 1.74 x 1.75 x 1.57 = 4.75
Forbet: 1.75 x 1.68 x 1.52 = 4.47

Analiza typowanych meczów

Carlos Boluda – Inigo Cervantes

Inigo Cervantes to tenisista, który delikatnie nigdy nie miał po drodze ze zdrowiem. Hiszpański tenisista był nawet w TOP 100 rankingu ATP, ale ciągłe kontuzje spowodowały, że teraz jest bardzo daleko nawet od wejścia do pierwszego tysiąca. Tyle problemów zdrowotnych go już spotkało, że naprawdę trudno ocenić, czy stać go na powrót do chociażby niezłej gry na poziomie ATP Challenger. Po kilku nieudanych występach w tych imprezach zdecydował się zejść poziom niżej i w Oviedo zagra w ITFie. Jego pierwszym rywalem będzie Carlos Boluda, który mimo braku wybitnych wyników, jest solidnym graczem w ITFach. Bukmacherzy wystawili na ten mecz równe kursy, co dla mnie jest swego rodzaju absurdem. Na pewno przy takiej formie Cervantesa.

Ivan Sabanov / Matej Sabanov – Evgeny Karlovskiy / Ramkumar Ramanathan

Bracia Sabanov po kilku startach w zawodach ITF znów wracają na poziom ATP Challenger – tym razem w Cassis będą rywalizować na kortach twardych, które notabene nie są najczęściej wybieraną przez nich nawierzchnią. Będzie to dla nich fajny test, po którym dowiemy się, jak u nich z grą na szybszych kortach. Na start czeka ich mecz z rywalami, którzy nie skupiają się na deblu – Evgeny Karlovskiy i Ramkumar Ramanathan sporadycznie nieźle radzą sobie w grze podwójnej, ale w ich przypadku jest to dodatek do singla.

Ariel Behar / Gonzalo Escobar – Lorenzo Giustino / Gerard Granollers

Ariel Behar i Gonzalo Escobar to jedna z solidniejszych par na poziomie ATP Challenger Tour, szczególnie, jeśli mowa o rywalizacji na kortach ziemnych. Obaj są bardzo blisko wejścia do TOP 100 rankingu, i jeśli zanotują jeszcze kilka dobrych występów, to będą mogli poważnie myśleć o przekroczeniu tej bariery. Tymczasem Lorenzo Giustino i Gerard Granollers to tak zwana sklejka – ten drugi zapewne nie miał z kim grać w tym tygodniu, dlatego zdecydował się na występ z Włochem, który debla nie gra prawie wcale. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, iż w tym roku wystąpił w pięciu meczach deblowych. Kurs wystawiony przez bukmacherów na wygraną moich faworytów jest na tyle zachęcający, iż polecam go również Wam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *