Dziś jest: 2 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 27 czerwca 2019 – maders

Typuje: maders

Wimbledon eliminacje, turniej singla
Andrew Harris – Corentin Moutet; Harris wygra seta? TAK
– kurs ok. 1.40, bukmacherzy: STS – 1.40, Forbet – 1.36, TOTALbet – 1.37
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 12:00

Wimbledon eliminacje, turniej singla
Thiago Monteiro – Yosuke Watanuki 1
– kurs ok. 1.80, bukmacherzy: STS – 1.80, Forbet – 1.78, TOTALbet – 1.82
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 12:00

Wimbledon eliminacje, turniej singla
Andrea Arnaboldi – Evgeny Karlovskiy 1
– kurs ok. 1.95, bukmacherzy: STS – 1.95, Forbet – 1.96, TOTALbet – 1.97
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 12:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów
STS: 1.40 x 1.80 x 1.95 = 4.91
TOTALbet: 1.37 x 1.92 x 1.97 = 4.91
Forbet: 1.36 x 1.78 x 1.96 = 4.75

Analiza typowanych meczów

Andrew Harris – Corentin Moutet

Na pierwszy rzut oka Corentin Moutet wydaje się być zdecydowanym faworytem tego spotkania – widać to również po kursach wystawionych przez bukmacherów. Francuz w ostatnich tygodniach gra, jak z nut, zadebiutował w TOP 100 rankingu ATP i wszystko wskazuje, że rozpoczyna swój marsz w górę klasyfikacji. Potencjalnie – patrząc czysto na umiejętności tenisowe – powinien bezpośrednio grać w turnieju głównym na Wimbledonie, ale gdy były tworzone listy, ranking mu na to nie pozwolił. Moutet nie jest specjalistą od gry na szybszych nawierzchniach i tutaj widzę szansę dla Andrewa Harrisa. Znowu on, jak to Australijczycy mają w zwyczaju, preferuję grę właśnie na szybszych kortach. Serwis jest jego ogromnym atutem, szczególnie na początku meczu będzie to widoczne. Uważam, że pokusi się o wygranie chociażby seta.

Thiago Monteiro – Yosuke Watanuki

Doświadczenie w tego typu meczach – to jest mój najpoważniejszy argument, z powodu którego typuję w tym spotkaniu wygraną Thiago Monteiro. Może i Brazylijczyk nie jest asem na szybkich kortach, to jednak wielokrotnie grał już w meczach „best of five”, czego nie można powiedzieć o Yosuke Watanukim. On zresztą po raz pierwszy zagra na tej długości oraz po raz pierwszy w karierze stanie przed szansą awansu do turnieju wielkoszlemowego. Dla gracza, który na swoim koncie nie ma nawet jakichś głośniejszych rezultatów na poziomie Challengerowym, może to być za dużo.

Andrea Arnaboldi – Evgeny Karlovskiy

Na dobrą sprawę w tej analizie mógłbym napisać to samo, czy w poprzedniej. Andrea Arnaboldi to doświadczony gracz, świetnie grający slajsem, co ułatwia mu rywalizację na trawie. Evgeny Karlovskiy to dla wielu anonimowy gracz, który swój rankingu wypracował w zawodach rangi ITF, a następnie skorzystał na reformie rozgrywek. Jego obecność w finale eliminacji do Wimbledonu to ogromne zaskoczenie. Uważam jednak, że na tym zaskoczeniu się zakończy i to włoski zawodnik będzie miał okazję zagrać w turnieju głównym.

Komentarze