Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 5 lipca 2019 – Daro

Typuje: Daro

Puchar Narodów Afryki
Maroko – Benin
– kurs ok. 1.58, bukmacherzy: STS – 1.60, Fortuna – 1.55, Totolotek – 1.55,
– godzina rozpoczęcia meczu: 18:00

1.Liga litewska
Żalgiris – Riteriar liczba goli w meczu: poniżej 3.5
– kurs ok. 1.45, bukmacherzy: STS – 1.45, Fortuna – 1.44, Totolotek – 1.45,
– godzina rozpoczęcia meczu: 18:00

1.Liga białoruska
Torpedo Zhodino – Dnyapro Mogilev 1
– kurs ok. 1.37, bukmacherzy: STS – 1.37, Fortuna – 1.40, Totolotek – 1.35,
– godzina rozpoczęcia meczu: 19:45

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 3.18
Fortuna: 3.12
Totolotek: 3.03

Analiza typowanych meczów

Maroko – Benin

Maroko pewnie wygrało najtrudniejszą grupę na tych mistrzostwach i jest jedną z trzech ekip, które nie straciła jeszcze bramki. Choć trudno powiedzieć, że swoją postawą oczarowali, to w każdym meczu prezentowali solidny, nieco wyrachowany futbol. Pełni możliwości nie pokazał też jeszcze lider zespołu – Ziyech. I choć bukmacherzy płacą dużo za końcowy triumf Marokańczyków, to dotychczasowa ich postawa może wskazywać, że mogą nieźle namieszać. Benin awansował do dalszej fazy jako jedna z czterech drużyn z trzeciego miejsca w grupie, prezentuje się marnie i w tej potyczce stoi na zdecydowanie przegranej pozycji.

Żalgiris – Riteriar

Spotkanie czołowych zespołów ligi zazwyczaj było wyrównaną potyczką, nieobfitującą w bramki. W ostatni 15 potyczkach tylko czterokrotnie zdarzyło się, aby w meczu padły więcej niż 3 bramki. Żalgiris w ostatnich miesiącach ma spore problemy ze zdobywaniem bramek w meczach, z którymś z zespołów z czołowej trójki ligi. Obstawiam, że więcej niż trzech goli kibice w Wilnie nie zobaczą.

Torpedo Zhodino – Dnyapro Mogilev

Liga białoruska to liga trzech prędkości. Torpedo jest wyróżniającą się ekipą środka tabeli, z pucharowymi aspiracjami, z kolei Dnyapro to jeden z najsłabszych zespołów w tej lidze. Goście zajmują ostatnią bezpieczną pozycję w lidze tylko dlatego, że rywalizacja o miano najsłabszego jest nad wyraz zacięta. Zdecydowanym faworytem bukmacherów są oczywiście gospodarze, choć kurs jest ustawiony zaskakująco wysoko. Każde inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo Torpedo należy rozpatrywać w kategoriach sporej niespodzianki.

Komentarze