Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 28 lutego 2020 – breiker94

Typuje: breiker94

Niemcy, Bundesliga
Fortuna Düsseldorf – Hertha Berlin X
– kurs ok. 3.40. bukmacherzy: STS – 3.35 , Totolotek – 3.40, Fortuna, 3.45
– godzina rozpoczęcia meczu: 20:30

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów

Fortuna: 3.45
Totolotek: 3.40
STS: 3.35

Analiza typowanych meczów

Fortuna Dusseldorf – Hertha Berlin

Mecz na dnie. Obecnie nie można sobie wymyślić bardziej dennego pojedynku w Niemczech – mierzą się ze sobą dwie najgorzej grające drużyny w stawce. Fortuna na własnym boisku jest tragiczna, na cztery spotkania tylko jedno zakończyło się jej zwycięstwem. Oglądałem skróty ostatnich starć i nie napawa to optymizmem. Nie wyciągnąłem z gry zawodników Uwe Röslera żadnych pozytywów. Szereg błędów i niedokładności, całość naszpikowana nieskutecznością.

Hertha gra jeszcze gorzej. Oglądałem ostatni mecz Berlińczyków z FC Koeln przegrany 0:5 – dawno tak mocno nie bolały mi oczy. Na tę grę nie dało rady patrzeć! Szczególnie cierpi tam Krzysztof Piątek, który uciekł do Herthy odnaleźć swoje oblicze, a teraz przeżywa męki gorsze niż w Milanie. Polak jest całkowicie odcięty od podań i nie ma pola do popisu.

Reasumując – stawiam na remis. Nie widzę w tym pojedynku drużyny, którą można nazwać faworytem. Być może którakolwiek z ekip się obudzi i dozna jakiegoś przełamania, ale będąc szczerym, nie przewiduję takiego scenariusza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *