Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 28 lipca 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Wyspy Owcze, Premier League

HB Torshavn – TB Tvoroyri (handicap 0:1) 1

– kurs ok. 1.34. bukmacherzy: STS – 1.35, Fortuna – 1.29, forBet – 1.34

– godzina rozpoczęcia meczu: 19:00

 

Litwa, A Lyga

FK Riteriai – Suduva 2

– kurs ok. 1.70. bukmacherzy: STS – 1.70, Fortuna – 1.65, forBet – 1.68

– godzina rozpoczęcia meczu: 19:00

 

Rumunia, Liga 1

CFR Cluj – Botosani 1

– kurs ok. 1.40. bukmacherzy: STS – 1.40, Fortuna – 1.35, forBet – 1.44

– godzina rozpoczęcia meczu: 20:30

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
forBet: 1.34 x 1.68 x 1.44 = 3.24
STS: 1.35 x 1.70 x 1.40 = 3.21
Fortuna: 1.29 x 1.65 x 1.35 = 2.87

Analiza typowanych meczów

HB Torshavn – TB Tvoroyri

Lider tabeli gra z zespołem, który jest tuż nad strefą spadkową. Faworyt bukmacherów w tym meczu jest zdecydowany i jest to ekipa gospodarzy. Kursy na zwycięstwo nie są jednak zbyt wysokie, ale gra z handicapem zawsze generuje nieco lepsze propozycje i dlatego zdecydowałem się na właśnie taki zakład. Torshavn regularnie ogrywa swojego najbliższego rywala, a na własnym terenie są to zazwyczaj wygrane kilkubramkowe. Tvoroyri ponadto jest w dołku i przegrało ostatnie 3 mecze z rzędu. Zespół HB Torshavn powinien dość gładko poradzić sobie w tej konfrontacji. Patrząc na bilans bramkowy (32:10 w 13 meczach) raczej nie będzie wzbraniał się przed zdobyciem kilku goli.

 

FK Riteriai – Suduva

Na Litwie liga jest dość specyficzna. Część zespołów wolało nie grać w najwyższej klasie rozgrywkowej ze względu na koszty i świadomie odpuścić grę o tytuł mistrzowski. Dlatego też na Litwie mamy do czynienia z małą ligą, w której gra zaledwie 6 zespołów. Po tym też łatwo ocenić siłę poszczególnych drużyn – w końcu mierzą się one ze sobą dość regularnie i na przestrzeni kilku kolejek grają też z tymi samymi rywalami. Na tej podstawie łatwo ocenić, że lider rozgrywek (Suduva) powinien poradzić sobie z ostatnią ekipą w tabeli (Riteriai). Gospodarze tego meczu w 11 kolejkach wygrali tylko raz, obecnie notują serię 5 porażek z rzędu. Suduva przegrała w obecnych rozgrywkach tylko z Żalgirisem, który jest najbardziej znanym klubem na Litwie. Moim zdaniem goście w tym meczu będą górą i zgarną komplet punktów.

 

CFR Cluj – Botosani

Na koniec wybrałem spotkanie z Rumunii. Cluj być może nie jest drużyną, która gra bezbłędnie ale z pewnością jakościowo prezentuje poziom wyższy niż Botosani. 11 punktów różnicy między tymi drużynami w tabeli mówi wiele, a jeszcze w czerwcu Cluj pokonało Botosani na wyjeździe. Mecz zakończył się wówczas wynikiem 0:2. Od tego czasu CFR nie grało bezbłędnie, ale nadal lepiej od swojego rywala. Przed własną publicznością ponownie to Cluj będzie faworytem i ja również typuję ich wygraną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *