Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 10 lutego 2020 – breiker94

Typuje: breiker94

Niemcy, 2. Bundesliga
Kiel – St Pauli X

– kurs ok. 1.43. bukmacherzy: STS – 3.65 , Fortuna – 3.55, Betclic – 3.60
– godzina rozpoczęcia meczu: 20:30

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów

STS: 3.65
Betclic: 3.60
Fortuna: 3.55

Analiza typowanych meczów

Kiel – St Pauli

Dzisiejsza oferta wśród legalnych bukmacherów jest bardzo uboga… Wszystkie czołowe ligi dziś odpoczywają i wybór meczu do dzisiejszego typowania był nie lada wyzwaniem. Wpadło mi w oko spotkanie drugiej Bundesligi, w którym drużyna Kiel podejmie na własnym boisku St Pauli.

Będąc szczerym, nie oglądałem obu drużyn w akcji, więc swój typ opieram szczególnie na statystykach i wieściach w niemieckich mediach.  Obie drużyny w ostatnim czasie prezentują bardzo zbliżone do siebie wyniki. Kiel prezentuje się solidnie na własnym stadionie, jednak w 5 ostatnich meczach wygrywało tylko trzy razy.

Dzisiejsi gospodarze zmagają się ze sporym kryzysem. Ostatnie mecze wyjazdowe kończyły się przegranymi, jednak St Pauli potrafi grać w piłkę, z tą różnicą, że tylko na własnym poletku. U siebie ich wyniki są całkiem niezłe i nieporównywalnych do tych, które notują na wyjeździe.

Porównując statystykę H2H – St Pauli bardzo lubi grać na Holstein-Stadium. W poprzedniej potyczce wygrali gospodarze, jednak wcześniej padały remisy oraz wygrywała drużyna przyjezdnych.

Stawiam na podział punktów. Owszem, typ ryzykowny, ale widzę w nim duże prawdopodobieństwo na to, że zakończy się powodzeniem. Kiel gra bardzo mieszanie i potrafi słabiej zagrać na własnym terytorium, być może będzie to okazja do przełamania dla drużyny St Pauli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *