Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Szybka rejestracja dostępna w Betclic

Legalny bukmacher Betclic udostępnił właśnie uproszczoną rejestrację, czyli możliwość założenia konta tymczasowego w serwisie. Oznacza to, że aby zawierać zakłady bukmacherskie online w Betclic, nie musisz przesyłać skanu dokumentu tożsamości czy podawać numeru rachunku bankowego – wystarczy tylko wypełnić formularz ze swoimi podstawowymi danymi (imię i nazwisko, płeć, data urodzenia, PESEL, adres, numer telefonu, e-mail, nazwa użytkownika, hasło do logowania i pytanie zabezpieczające).

Konto tymczasowe pozwala sprawdzić, jak obstawia się zakłady sportowe w Betclic, jednak ma pewne ograniczenia. Jeśli zarejestrujesz konto tego typu, możesz wpłacać depozyty i wnosić zakłady bukmacherskie, jednak nie uda Ci się wypłacić pieniędzy na konto bankowe. Poza tym szybka rejestracja umożliwia zawarcie zakładów na kwotę maksymalnie  5 tys. zł. Po upływie 90 dni od aktywacji konta tymczasowego zostaje ono zawieszone. Wszystkie wymienione limity zostają usunięte po przekształceniu konta tymczasowego w konto stałe.

Aby konto uzyskało status konta stałego, konieczne jest przesłanie skanu bądź fotokopii dokumentu tożsamości, którym może być ważny dowód osobisty lub paszport oraz uzupełnienie numeru rachunku bankowego. Następnie bukmacher Betclic dokonuje weryfikacji gracza na podstawie wszystkich przesłanych danych i dokumentów, a jej pozytywny wynik skutkuje aktywacją konta stałego. Oznacza to możliwość korzystania z wszelkich opcji dostępnych w serwisie i zniesienie wcześniejszych ograniczeń.

Niezależnie od tego, czy założysz nowe konto tymczasowe, czy od razu postarasz się o konto stałe w Betclic, możesz skorzystać z oferowanego tu bonusu powitalnego dla nowych graczy. Betclic umożliwia skorzystanie z cashbacku nawet do kwoty 500 zł.

Komentarze