Dziś jest: 20 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Mecz w czołówce eWinner 1. Ligi Żużlowej. Abramczyk Polonia Bydgoszcz podejmie Cellfast Wilki Krosno

Zawodnik Polonii Bydgoszcz Marcin Jędrzejewski podczas meczu 5. kolejki Nice 1. Polskiej Ligi Żużlowej, 07.05.2017.
Autor: Tytus Żmijewski, Źródło: PAP, Dostawca: PAP.

W niedzielę 19 czerwca kibiców czeka ciekawy pojedynek na torach eWinner 1. Ligi żużlowej. Abramczyk Polonia Bydgoszcz podejmie u siebie Cellfast Wilki Krosno. Znamy kursy bukmacherskie na to spotkanie, przygotowane przez legalnych bukmacherów.

Lider kontra finalista sprzed roku

Liderem na torach eWinner 1. Ligi żużlowej jest gospodarz najbliższego meczu, Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Podopieczni trenera Jacka Woźniaka mają na swoim koncie 15 punktów po 9 meczach. Do pojedynku z Cellfast Wilkami Krosno ekipa Polonii będzie podchodziła natchniona, po wygranej za 3 punkty z faworytem bukmacherów w całej eWinner 1. Ligi, Falubazem Zielona Góra.

To właśnie wywalczenie bonusu w dwumeczu z Falubazem sprawia, że Abramczyk Polonia Bydgoszcz przewodzi obecnie w całej eWinner 1. Lidze. Bukmacherzy stawiają gospodarzy w roli faworyta także w meczu z Cellfast Wilkami Krosno. Kursy bukmacherskie wskazują także, że to Polonia zgarnie bonus w dwumeczu między tymi ekipami.

Wszystko dzięki wygranej, choć minimalnej, w Krośnie. Mecz Cellfast Wilki Krosno kontra Abramczyk Polonia Bydgoszcz zakończył się wynikiem 44:45. W tym sezonie gospodarze w Bydgoszczy nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Wygrali trzy mecze, a jeden zremisowali.

Cellfast Wilki Krosno obecnie są na trzecim miejscu w lidze z dorobkiem 10 punktów. Trzeba jednak zaznaczyć, że finalista poprzedniego sezonu eWinner 1. Ligi objechał do tej pory tylko 7 spotkań. Krośnianie mają bardzo dobrą skuteczność w meczach wyjazdowych. Póki co wygrali wszystkie 3 mecze na obcych torach, nie zawsze stając pod taśmą jako bukmacherski faworyt.

Z drugiej strony, Cellfast Wilki Krosno czekają jeszcze trudne mecze wyjazdowe, a ten z Abramczyk Polonią Bydgoszcz będzie jednym z nich. Ostatnio Cellfast Wilki Krono nie objechały meczu w niemieckim Landshut, który z przyczyn niekorzystnych warunków atmosferycznych został przełożony.

Na kogo należy zwrócić uwagę w zespołach Abramczyk Polonii Bydgoszcz oraz Cellfast Wilków Krosno? Jednym z najjaśniejszych punktów na torach eWinner 1. Ligi żużlowej jest zawodnik Polonii, Kenneth Bjerre. Średnio zdobywa on 2.33 punktu na bieg. Ważnym ogniwem zespołu jest także młodzieżowiec, Wiktor Przyjemski.

O sile Cellfast Wilków Krosno stanowi przede wszystkim trio Tobiasz Musielak, Andrzej Lebiediew i Vaclav Milik. Krośnieński zespół ma też dość solidną obsadę pozycji juniorskich, ale słabszą niż Abramczyk Polonia Bydgoszcz, co także może mieć wpływ na końcowy wynik meczu.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości. Choć Cellfast Wilki Krosno nad wyraz dobrze radzą sobie na wyjazdach, to faworytami nie będą. Abramczyk Polonia Bydgoszcz ma szansę wygrać i do tego zgarnąć kolejny bonus, a tym samym umocnić się na pozycji lidera eWinner 1. Ligi żużlowej.

Kursy bukmacherskie na mecz Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno.

STS: Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 1.45, Cellfast Wilki Krosno – 2.52

eWinner 1. Liga żużlowa. Kiedy mecz Polonii Bydgoszcz z Wilkami Krosno?

Mecz Abramczyk Polonia Bydgoszcz kontra Cellfast Wilki Krosno zaplanowano na niedzielę, 19 czerwca. Początek o godzinie 14:00.

Komentarze