Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Liverpool vs. Manchester City – cashback do 100 PLN

Bukmacher Superbet ma dodatkowy bonus dla wszystkich graczy, którzy założą konto między 4 a 7 lutego. Poza standardowym bonusem powitalnym w Superbet otrzymają oni cashback do kwoty 100 PLN. 

Warunkiem uczestnictwa w promocji „Extra Cashback” jest rejestracja nowego konta w serwisie online Superbet między 4 a 7 lutego 2021 r. i obstawienie swojego pierwszego zakładu na spotkanie Liverpool – Manchester City. Do udziału w promocji uprawniają gracza jedynie zakłady typu 1, X lub 2. Stawka zakładu musi wynieść co najmniej 10 PLN, a jej maksymalna wartość to 100 PLN. Jeśli gracz postawi trafiony kupon, otrzyma wygraną z kuponu na konto depozytowe. Jeśli natomiast jego kupon będzie błędny, gracz uzyska cashback na saldo bonusowe. Przykładowo, jeśli stawka zakładu wyniesie 100 PLN, to bonus wyniesie 88 PLN (ponieważ od postawionej stawki zakładu odliczona zostanie wartość odprowadzonego podatku od gier). 

Aktywacja bonusu na koncie gracza nastąpi w dniu 8 lutego 2021 r. Bonus podlega warunkowi 3-krotnego obrotu zakładami o minimalnym kursie 1,80. Termin ważności cashbacku to 7 dni od daty akceptacji przez gracza. 

Sprawdź ofertę Superbet

Komentarze