KSW 60: Phil de Fries – Tomasz Narkun. Zobacz kursy bukmachera Fortuna na galę MMA!

Phil de Fries kontra Tomasz Narkun podczas KSW 47, 23 marca 2019.
PAP/Grzegorz Michałowski

Dwie walki mistrzowskie, kilka elektryzujących zestawień w karcie – tak zapowiada się sobotnia gala federacji KSW. W walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia. Phil de Fries po raz drugi zmierzy się z Tomaszem Narkunem. Czy tym razem Polak będzie w stanie pokonać rywala? Kursy na wszystkie walki przygotował bukmacher Fortuna.

Main event o pas wagi ciężkiej

W walce wieczoru podczas KSW 60 zmierzą się Phil de Fries oraz Tomasz Narkun. Stawką pojedynku będzie pas wagi ciężkiej federacji KSW. Obaj zawodnicy w przeszłości spotkali się już w klatce największej polskiej organizacji MMA. Wówczas górą był Phil de Fries, który na punkty zdecydowanie pokonał popularnego „Żyrafę”.

Tomasz Narkun to aktualny mistrz KSW w wadze półciężkiej. Pięć razy skutecznie bronił tytułu. Mistrzem jest także jego rywal, de Fries dzierży pas w kategorii ciężkiej. Brytyjczyk bronił pasa już czterokrotnie, a po raz ostatni zrobił to w grudniu 2020 roku gdy przez TKO pokonał Michała Kitę.

Phil de Fries jest delikatnym faworytem przed rewanżowym starciem z Narkunem. Tomasz Narkun jednak zapracował swoimi występami na szacunek bukmacherów. Różnice w kursach bukmachera Fortuna nie są przepaścią. Wygrana Brytyjczyka to kurs 1.75, a triumf „Żyrafy” 2.08.

Kursy są jeszcze bardziej zbliżone jeśli chodzi o możliwą formę zakończenia walki. Bukmacher Fortuna przygotował kurs na wygraną przez KO / TKO lub dyskwalifikację. W tym przypadku zarówno Phil de Fries jak i Tomasz Narkun zostali ocenieni tak samo. Kurs wynosi 3.00.

Phil de Fries ma natomiast być faworytem triumfu na punktu. Kurs bukmachera Fortuna na jego sukces w ten sposób wynosi 4.50. Tomasz Narkun może liczyć na kurs 5.50 w przypadku triumfu po walce na pełnym dystansie. To zapewne wynika z pierwszej walki obu zawodników, która zakończyła się właśnie triumfem de Friesa na punkty.

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Poza walką o pas w wadze ciężkiej kibice zobaczą także wiele innych starć, w tym kolejne mistrzowskie. W walce o tytuł wagi lekkiej spotkają się Marian Ziółkowski oraz Maciej Kazieczko. Faworytem bukmacherów jest Marian Ziółkowski, który będzie bronił mistrzowskiego pasa. Maciej Kazieczko staje przed życiową szansą i będzie chciał sprawić niespodziankę. Eksperci zwracają uwagę, że to może być szalony pojedynek.

Kursy bukmachera Fortuna: Marian Ziółkowski – 1.30, Maciej Kazieczko – 3.53

Swój drugi pojedynek w MMA stoczy Izu Ugonoh. Jego rywalem pierwotnie miał być Thomas Narmo, a następnie Uğur Özkaplan. Pierwszego wykluczyła kontuzja a drugiego zakażenie koronawirusem. Dlatego rywalem Ugonoha ostatecznie będzie Marek Samociuk, który wskoczył do karty walk praktycznie w ostatniej chwili. Faworytem jest Izu Ugonoh, który ma ambitne plany związane z mieszanymi sztukami walki.

Kursy bukmachera Fortuna: Izu Ugonoh – 1.28, Marek Samociuk – 3.55

Michał Sobiech i Patryk Kaczmarczyk powalczą o to by utrzymać status niepokonanego. Kaczmarczyk (6-0) jest zdecydowanym faworytem bukmacherów w starciu z Sobiechem (4-0). Dla obu jest to debiut w KSW, choć Sobiech miał walczyć dla federacji już wcześniej. Na drodze stanęła jednak kontuzja. Na korzyść Kaczmarczyka przemawia nieco większe doświadczenie w walkach zawodowych, które może przeważyć. Jednak ambitny Sobiech będzie chciał sprawić niespodziankę.

Kursy bukmachera Fortuna: Michał Sobiech – 3.96, Patryk Kaczmarczyk – 1.25

Do klatki KSW powraca Aleksander Ilić. Jego rywalem będzie debiutujący w federacji Adrian Dudek, który w pojedynku zastąpił niezdolnego do walki Tomasza Jakubca. Ilić znany jest fanom KSW a fakt, że do walki przygotowywał się już dużo wcześniej czyni z niego faworyta. Jednak Dudka nie można lekceważyć – jest on autorem jednego z najszybszych nokautów w historii polskiego MMA.

Kursy bukmachera Fortuna: Aleksander Ilić – 1.40, Adrian Dudek – 2.96

Krzysztof Klaczek kontra Vojto Barborik to kolejny pojedynek podczas KSW 60. Zawodnicy zawalczą w kategorii piórkowej a faworytem bukmacherów jest dobrze zapowiadający się Barborik. 27-latek słynie z umiejętności parterowych i uważany jest za jeden z największych talentów w środkowej Europie.

Kursy bukmachera Fortuna: Krzysztof Klaczek – 3.39, Vojto Barborik – 1.30

Podczas KSW 60 dojdzie również do starcia kobiet. Aleksandra Rola oraz Karolina Wójcik zawalczą w kategorii słomkowej. Dla Roli to powrót do KSW po porażce z Karoliną Owczarz. Wójcik jest od swojej rywalki bardziej doświadczona i to daje jej przewagę w oczach bukmacherów.

Kursy bukmachera Fortuna: Aleksandra Rola – 2.24, Karolina Wójcik – 1.65

Jakub Wikłacz oraz Patryk Surdyn zamierzą się w kategorii koguciej. Dla obu to starcie będzie szansą zaprezentowania się włodarzom i być może pięcia się w górę kategorii w ramach federacji. Faworytem bukmacherów jest Wikłacz, ale tu wszystko może się wydarzyć.

Kursy bukmachera Fortuna: Jakub Wikłacz – 1.50, Patryk Surdyn – 2.60

Podczas gali zmierzą się ze sobą również Kacper Koziorzębski i Ion Surdu. To starcie również może być ciekawe dla fanów MMA. Koziorzębski w przegranej walce z Marcinem Krakowiakiem pozostawił po sobie dobre wrażenie. Surdu przegrał debiutancką walkę w KSW ale liczy na lepszy wynik w sobotę.

Kursy bukmachera Fortuna: Kacper Koziorzębski – 1.50, Ion Surdu – 2.59

KSW 60. Kiedy? Gdzie oglądać?

Gala KSW 60 odbędzie się w sobotę, 24 kwietnia. Transmisja wyłącznie w systemie PPV.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *