Kalendarze adwentowe u bukmacherów – ruszyły świąteczne promocje!

Okres przed świętami Bożego Narodzenia to czas, kiedy bukmacherzy dwoją się i troją, żeby przyciągnąć do gry u siebie jak największą liczbę typerów. To wtedy w ofertach wielu operatorów zakładów bukmacherskich pojawiają się tzw. kalendarze adwentowe, czyli akcje promocyjne, w ramach których gracze codziennie mogą liczyć na nowe atrakcyjne bonusy. Co w tym roku przygotowali niektórzy legalni bukmacherzy w Polsce? 

Świąteczny Kalendarz w PZBuk 

Bukmacher PZBuk rusza dziś ze Świątecznym Kalendarzem, czyli promocją, która trwać będzie przez cały grudzień. Jak zapowiada, codziennie gracze będą mogli otrzymać dodatkowe punkty i bonusy, skorzystać z gry bez podatku lub innych atrakcji. Żeby nie przegapić żadnej okazji, najlepiej jest zainstalować na swoim smartfonie lub tablecie aplikację PZBuk, dzięki czemu każdego dnia dostaniemy powiadomienie o aktualnej ofercie promocyjnej. Każda promocja obowiązuje tylko przez 1 dzień. 

Pierwszy dzień z kalendarza (1 grudnia) to darmowy zakład o równowartości 25 zł. Żeby z niego skorzystać, należy zgłosić swój udział w promocji poprzez kliknięcie przycisku „Zapisz się” i zalogowanie na swoje konto. Po wpłacie co najmniej 50 zł i zagraniu zakładu AKO z kursem minimum 2,0 za tę kwotę (lub większą) można odebrać darmowy zakład 25 zł. 

Kalendarz Adwentowy w Totalbet 

Kalendarz Adwentowy wystartował także w Totalbet i potrwa tu do 24 grudnia. Żeby dowiedzieć się, jaka promocja dostępna jest danego dnia, należy wejść na stronę internetową Totalbet, znaleźć zielonego Mikołaja, a po kliknięciu w niego dowiemy się, jaka jest specjalna oferta na dziś.  

Przykładowo 1 i 2 grudnia gracze mogą otrzymać od bukmachera freebet 25 zł do wykorzystania na zakłady live. W tym celu należy postawić zakład AKO na Ligę Mistrzów (minimum 4 zdarzenia z kursem minimalnym 1,20, stawka minimalna 100 zł). 

Natomiast przez cały czas trwania promocji Kalendarz Adwentowy nowi gracze mogą uzyskać 2 darmowe zakłady 20 zł i 10 zł oraz opcjonalnie 4×5 zł. Aby otrzymać bonusy należy założyć konto w Totalbet, wpisując przy rejestracji kod „XMAS20”. 

TYPowy Kalendarz Adwentowy w eWinner 

Także dzisiaj promocję tego samego typu uruchomił bukmacher eWinner, a czas jej trwania również dobiega końca 24 grudnia. Na stronie akcji możemy już zobaczyć równe rzędy prezentów, ale rozpakować można tylko ten, który przeznaczony jest na dziś. Informacje o aktualnych promocjach będzie też można znaleźć w kanałach social media eWinner.  

 Pod pierwszym prezentem (na 1 grudnia) kryje się 60 zł bez ryzyka na Ligę Mistrzów. Warunkiem udziału w promocji jest postawienie zakładu AKO wyłącznie z 2 zdarzeniami z piłkarskiej Ligi Mistrzów (kurs minimalny 2,50, minimalna stawka 20 zł). Jeśli zakład jest trafiony, standardowa wygrana zostanie przekazana na konto główne gracza. Natomiast jeśli zakład jest chybiony, bukmacher eWinner przekaże na konto bonusowe gracza zwrot stawki do kwoty 60 zł. Uwaga: aby otrzymać równowartość pełnej stawki, należy do niej doliczyć podatek. 

Więcej o PZBuk Więcej o Totalbet Więcej o eWinner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *