Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Innowacja w STS – personalizacja zakładów bukmacherskich od Future Anthem 

Bukmacher STS wprowadza do swojej oferty produkty służące personalizacji w czasie rzeczywistym. Innowacyjne rozwiązanie pozwalające na zaawansowaną personalizację zakładów bukmacherskich opracowane zostało przy współpracy z Future Anthem, dostawcą sztucznej inteligencji. 

Umowa STS z Future Anthem pozwoli na wykorzystanie „prognozy wyjścia w czasie rzeczywistym” w taki sposób, by całkowicie zautomatyzowane zostało premiowanie oraz komunikacja z typerami, w momencie gdy nastąpi rozstrzygnięcie zakładu. Na przygotowanie produktu dostawca potrzebuje 12 tygodni od momentu, kiedy otrzyma potrzebne dane.  

Ian Tibot, CPO Future Anthem przyznał, że wielu operatorów zakładów bukmacherskich jest bardzo zainteresowanych personalizacją, jednak jak dotąd ani jeden bukmacher nie przygotował takich produktów, które faktycznie by ją zapewniały. Tibot powiedział też, że jego firma dąży do przewodzenia ewolucji branży w tym właśnie kierunku, natomiast ambicje STS świetnie wpisują się w tę wizję, dlatego wspólna praca jest po prostu przyjemnością. 

Mateusz Juroszek, CEO STS stwierdził, że ten projekt jest dowodem na zaangażowanie STS w udoskonalanie doświadczeń typerów. Wyraził jednocześnie radość z możliwości współpracy z liderem sztucznej inteligencji Future Anthem podczas rozszerzania spersonalizowanej oferty STS w czasie rzeczywistym. 

Jak w praktyce współpraca przełoży się na doświadczenia graczy obstawiających zakłady bukmacherskie w STS, będziemy mogli się przekonać już wkrótce. 

Przejdź na stronę bukmachera STS  

Komentarze