Gry karciane zupełnie bez ryzyka w BetFan 

Choć mamy 1 kwietnia, bukmacher BetFan zarzeka się, że dzisiejsza promocja na gry karciane to wcale nie żarty. Jeśli pierwszy postawiony dziś zakład z oferty na gry karciane okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci graczowi całą stawkę (bez potrącenia podatku od gier). Warunkiem jest, by stawka zakładu wynosiła dokładnie 15 zł. 

Każdy gracz, który ma zamiar wziąć udział w akcji promocyjnej, powinien postawić zakład pojedynczy z oferty “Gry Karciane”. Zakład musi być postawiony ze środków depozytowych gracza. Pamiętajcie, że stawka zakładu nie może wynieść mniej ani więcej niż 15 zł. Jeśli pierwszy zakład spełniający warunki promocji BetFan będzie chybiony, bukmacher zwróci graczowi jego pełną stawkę (podatek 12% od zawarcia zakładu pokrywa więc bukmacher).  

Akcja promocyjna BetFan trwa przez cały dzień 1 kwietnia 2021 r., a więc kończy się o godz. 23.59. Na 1 gracza przypada dokładnie 1 bonus (zwrot). Jeśli typer zagra więcej niż 1 zakład, który będzie spełniał warunki regulaminowe promocji, do udziału w niej zakwalifikowany zostanie pierwszy zagrany przez gracza oraz rozliczony zakład. 

Sprawdź ofertę BetFan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *