Dziś jest: 22 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fuks Bumerang: 100% stawki do 500 zł wraca do Ciebie!

Fuks Bumerang

Fuks Bumerang, czyli bezpieczny zakład od Fuksiarz.pl

Rozgrywki w czołowych ligach europejskich wchodzą w decydującą fazę. Szczególnie interesują wygląda wyścig o Mistrzostwo Niemiec pomiędzy Bayernem Monachium, a Borussią Dortmund oraz walka Manchesteru City z Arsenalem o tytuł w Premier League. Z tej okazji legalny bukmacher, Fuksiarz.pl przygotował kolejną odsłonę popularnej promocji Fuks Bumerang, czyli bezpiecznego zakładu ze zwrotem 100% stawki.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak skorzystać z oferty?

Promocja Fuks Bumerang jest niezwykle prosta. Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza, wpłacić min. 50 zł depozytu oraz za wpłacone środki zacząć stawiać kupony AKO z min. 5 zdarzeniami. Jeśli dokładnie jedno ze zdarzeń na kuponie będzie nietrafione, to gracz uzyska 100% zwrot postawionej stawki do kwoty 500 zł we freebecie! W promocji biorą udział za równo kupony przedmeczowe jak i na żywo. Gracze mogą postawić nielimitowaną ilość zakładów, kwalifikujących się do oferty, ale tylko pierwszy nietrafiony kupon spełniający warunki, zakwalifikuje się do zwrotu w formie freebet.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Czas trwania promocji

Fuks Bumerang startuje w piątek 28 kwietnia o godz. 10:00 i potrwa do 1 maja do godz. 23:59. W tym okresie gracze mają czas na postawienie swoich kuponów, kwalifikujących się do promocji. Ważne podkreślenia jest, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 1 maja do godziny 23:59. Kupony postawione poza wskazanymi datami oraz kupony, na których będą zdarzenia rozliczone po 1 maja, nie wezmą udziału w promocji.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Komentarze