Dziś jest: 9 sierpnia 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Sobotnia Dokładka w Fortunie – 50 zł bonusu do Twojej wygranej

Bukmacher Fortuna umożliwia wszystkim klientom otrzymywanie 50 zł bonusu jako „dokładki” do wygranej w ramach jego stałej promocji „Sobotnia Dokładka”. Wymagany jest depozyt na kwotę min. 50 zł oraz zagranie kuponu za co najmniej 50 zł w ciągu 24h. Otrzymany bonus będziesz mógł wykorzystać do obstawienia dowolnych zdarzeń z oferty Fortuny.
Ważne: Promocja „Sobotnia Dokładka” w Fortunie ma charakter stały, jednak uruchamiana jest wyłącznie w soboty i trwa przez 3 godziny. Możesz liczyć na dostępność tej promocji w większość sobót, jednak nie jest pewne czy będzie ona pojawiać się tego dnia tygodnia za każdym razem. Będziemy na bieżąco sprawdzać, czy Sobotnia Dokładka jest wciąż dostępna w Fortunie, i w razie potrzeby odpowiednio aktualizować niniejszy artykuł. Możesz także dodatkowo w każdą sobotę sprawdzić, czy promocja pojawiła się w serwisie Fortuny.

Główne zasady promocji „Sobotnia Dokładka” w Fortunie

1. Aby wziąć udział w promocji, załóż bezpłatne konto w Fortunie ze specjalnym kodem promocyjnym: MAKSYMALNYBONUS. Dzięki wprowadzeniu tego kodu w formularzu rejestracyjnym, otrzymasz także wyjątkową ofertę bonusów powitalnych, niedostępną dla klientów rejestrujących się bez kodu.
2. Następnie dokonaj wpłaty na Twoje konto gracza, w wysokości min. 50 zł (liczy się tylko depozyt w takiej wysokości, a nie łączna kwota wielu wpłat). Musisz to zrobić w sobotę, w godz. 12:00-15:00, aby depozyt został zaliczony do promocji. Wykonując wpłatę, będziesz musiał podać kolejny kod, służący wyłącznie do dokonywania depozytów, które mają zostać zaliczone do udziału w niektórych promocjach Fortuny.

Ważne: Fortuna stosuje dwa rodzaje kodów promocyjnych, które różnią się swoim zastosowaniem:
– kod promocyjny (rejestracyjny), który brzmi: MAKSYMALNYBONUS – podaj ten kod podczas rejestracji konta w Fortunie. Kliknij tutaj, aby przejść do formularza rejestracyjnego z kodem wprowadzonym automatycznie.
– kod promocyjny (depozytowy), który brzmi: Fortuna – podaj ten kod podczas dokonywania wpłaty środków na konto gracza, jeśli chcesz wziąć udział w promocji, która posiada wymóg podania tego kodu podczas depozytu. A więc kodu „Fortuna” należy używać wyłącznie gdy posiadasz już zarejestrowane konto gracza w Fortunie.
Uwaga! Bardzo ważne jest prawidłowe wprowadzenie kodu rejestracyjnego: MAKSYMALNYBONUS oraz kodu depozytowego: Fortuna. Kody te nie mogą być stosowane zamiennie ani pominięte. Błędne wprowadzenie jednego lub obu kodów będzie skutkowało otrzymaniem znacznie gorszych bonusów powitalnych i/lub nieprzypisaniem dokonanej wpłaty do promocji, w której chcesz wziąć udział.

3. Po wykonaniu depozytu, należy postawić kupon za stawkę min. 50 zł na dowolne zdarzenia z oferty zakładów przedmeczowych Fortuny. Nie mogą być to zatem zakłady live, ani zakłady na sporty wirtualne czy gry karciane. Łączny kurs Twojego kuponu powinien uzyskać wartość co najmniej 3.00 – może być to zakład pojedynczy (SOLO) o wysokim kursie albo akumulator (AKO), czyli kupon złożony z 2 lub więcej zdarzeń. Nie biorą udziału w Sobotniej Dokładce również: zakłady systemowe (kupony MAXIKOMBI), kupony zagrane jako „zakład bezpieczny”, zakłady zawarte w ramach ofert „Supertoferta+”, „Hit Dnia”, „Ekspert+”, kupony z wykorzystaną opcją „Early cash-out”, jak również kupony anulowane i unieważnione oraz zagrane w punktach naziemnych.
4. Kupon musi zostać zagrany w ciągu 24h od momentu dokonania wpłaty. Możesz obstawić go w serwisie online Fortuny, jej stronie mobilnej lub w aplikacji mobilnej Fortuny. Jeśli postawisz kupon za środki bonusowe znajdujące się na Twoim koncie (punkty FKP), to również weźmie on udział w promocji.
5. Promocja „Sobotnia Dokładka” łączy się z bonusami kursowymi Fortuny („AKO Bonusy” oraz „Happy Hours”), jednak przyznany bonus kursowy na kuponie nie jest traktowany jako dodatkowe zdarzenie na kuponie. A zatem musisz osiągnąć kurs kuponu przynajmniej 3.00 za pomocą wyłącznie dodanych zdarzeń. Automatyczne powiększenie kursu za pomocą bonusu kursowego będzie działało, jednak jeśli bez niego kurs całkowity będzie niższy niż 3.00, to kupon nie będzie zaliczony do promocji.
6. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 48 godzin od chwili jego obstawienia. W przeciwnym razie nie spełni on warunków Sobotniej Dokładki.
7. Po dokonaniu wpłaty z podaniem kodu wskazanego w pkt 2., Twój udział w promocji aktywuje się samoczynnie, w ciągu maks. kilku sekund. Sprawdź w dziale „Bonusy” -> „Przegląd bonusów” na Twoim koncie, czy na pewno promocja jest już aktywna, zanim postawisz wymagany kupon. W promocji weźmie udział Twój pierwszy kupon zagrany po pojawieniu się aktywnego udziału w Sobotniej Dokładce w „Przeglądzie bonusów”, który spełni warunki zabawy.


8. W sytuacji, gdy co najmniej jedno z zagranych zdarzeń zostanie zwrócone (kurs 1.00), Twój kupon nie weźmie udziału w promocji. Jednak wciąż będziesz mógł dokonać ponownego obstawienia w ramach Sobotniej Dokładki, jeśli promocja nadal jest aktywna na Twoim koncie.
9. Jeśli w momencie aktywacji Sobotniej Dokładki na Twoim koncie miałeś już aktywny jakiś inny bonus (promocję), to stawiane kupony w pierwszej kolejności będą przypisywane do wcześniejszej promocji.
10. Jeśli Twój kupon zagrany w ramach promocji okaże się wygrany, to oprócz należnej wygranej z kuponu otrzymasz dodatkowo bonus 50 zł („sobotnią dokładkę”). Będziesz mógł obstawić za niego dowolne kupony w Fortunie. Jeśli wygrasz – możesz grać dalej lub dokonać wypłaty. Bonus zostanie przyznany na Twoje konto gracza w ciągu 24 godzin po rozstrzygnięciu kuponu.
11. Najbliższe zapowiedziane przez bukmachera odsłony promocji dotyczą maja 2022 r. Fortuna zapewni klientom Sobotnią Dokładkę w każdą sobotę maja, a więc w dniach: 7 maja, 14 maja, 21 maja oraz 28 maja 2022 r. Przypominamy – godziny, w których należy dokonać depozytu, to 12:00-15:00.

Czy znasz już zakłady na gry karciane w Fortunie? Bukmacher przyzna Ci bonus 30 zł za aktywność w dziale „Bet on Games”, w stałej promocji „Karciany Pewniak”.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS i zgarniaj 50 zł dokładki do Twoich weekendowych wygranych

Wyjątkowe bonusy w Fortunie tylko z ekskluzywnym kodem

Załóż darmowe konto w Fortunie z kodem promocyjnym: MAKSYMALNYBONUS, aby otrzymać specjalną ofertę powitalną od bukmachera. W ramach niej dostaniesz darmowy zakład bez depozytu za 20 zł, a także Zakład Bez Ryzyka do 600 zł. Dokonując drugiej wpłaty do Fortuny, zgarniesz ekstremalny bonus aż do 2.100 zł, wypłacony w formie podwojenia kwoty Twojego depozytu.

To nie wszystko – w Fortunie będziesz mógł grać „bez podatku” przez całą dobę (promocja „Happy Hours”) w zakłady na żywo oraz w sobotę i niedzielę w godz. 12-15 na ofertę przedmeczową. Bukmacher oczywiście płaci podatek zgodnie z polskim prawem, jednak zwiększa Twoją wygraną o 14%, przez co osiągasz zysk jakbyś grał bez 12%-owego podatku od wnoszonych stawek.

W Fortunie nie zabrakło także oferty AKO Bonusów, a więc automatycznego zwiększania kursów Twoich akumulatorów. Wystarczy, że zagrasz na kuponie 5 zdarzeń, każde z kursem co najmniej 1.30, a kurs Twojego AKO zostanie podbity o 7%. Im więcej zdarzeń dodasz, tym więcej procent AKO Bonusu otrzymasz – aż do 50% wygranej gratis!

Potrzebujesz więcej informacji o kodzie promocyjnym Fortuny, potrzebnym do rejestracji konta? Przejdź do działu „Fortuna kod promocyjny”. Możesz także zajrzeć do działu „Fortuna opinie”, jeśli chcesz zapoznać się z ocenami różnych aspektów oferty bukmachera.

Załóż bezpłatne konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS i zgarnij 2.720 zł w pakiecie powitalnym

Komentarze