Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Karciany Pewniak w Fortunie – bonus 30 zł za zakłady na gry karciane

Coraz większą popularnością w Polsce cieszą się zakłady na gry karciane, organizowane przez polskich legalnych bukmacherów. Tego rodzaju zakłady są zgodne z obowiązującymi przepisami, w przeciwieństwie do samych gier kasynowych online, których bukmacherzy w Polsce organizować nie mogą. Klienci oglądają na żywo transmisję z gry prowadzonej przez prawdziwego krupiera (zazwyczaj płci pięknej), podczas której mogą wnosić szybkie zakłady, przewidując nadchodzące rozstrzygnięcia w trwającej grze. Zakłady na „karcianki” w pewnym stopniu zastępują polskim graczom nieobecne u legalnych bukmacherów pokoje kasyna, dostarczając wrażeń i emocji podobnych jak podczas gdy w prawdziwym kasynie.

Bukmacher Fortuna wychodzi naprzeciw upodobaniom graczy. Najpierw operator wprowadził do swojej oferty dział „Bet on Games”, w którym znajdziemy Pokera, Dragon&Tiger oraz Baccarat, następnie zaś uruchomił stałą promocję „Karciany Pewniak”, która pozwala w każdej edycji cieszyć się gwarantowanym bonusem 30 zł za obstawianie gier karcianych.

Ważne: Promocja „Karciany Pewniak” w Fortunie ma charakter stały, jednak każda jej edycja trwa tylko przez 4 dni. Promocja jest aktywowana przez bukmachera zwykle 1-2 razy w miesiącu kalendarzowym. W tym artykule będziemy informować u góry o pojawiających się nowych odsłonach tej promocji, jednak możesz dodatkowo w każdej chwili sprawdzić w serwisie Fortuny, czy trwa aktualnie kolejna edycja „Karcianego Pewniaka”.

Główne zasady promocji „Karciany Pewniak” w Fortunie (najnowsza edycja: 16-19 maja 2022 r.)

1. Promocja ma charakter stały, jednak trwa tylko przez 4 dni i pojawia się zwykle 1-2 razy w miesiącu.

2. Aby wziąć udział w „Karcianym Pewniaku”, należy założyć konto w Fortunie ze specjalnym kodem promocyjnym: MAKSYMALNYBONUS, a następnie podczas każdego z 4 dni trwania promocji postawić min. 1 kupon na gry karciane z oferty Fortuny. Są one dostępne w dziale „Bet on Games”, a znajdziemy wśród nich takie pozycje, jak: Poker, Dragon&Tiger oraz Baccarat (bakarat). Rodzaj kuponów biorących udział w promocji może być dowolny, tzn. SOLO (pojedynczy), AKO (akumulator) lub MAXIKOMBI (kupon systemowy), zaś łączna stawka postawionych kuponów musi wynieść min. 10 zł każdego dnia trwania promocji. Muszą być to zatem co najmniej 4 kupony, zagrane za łączną stawkę przynajmniej 40 zł. Pamiętaj, że kupony anulowane lub unieważnione nie biorą udziału w promocji.

3. Kupony mogą zostać postawione w serwisie internetowym Fortuny lub w jego wersji mobilnej, albo w aplikacji mobilnej Fortuny.

4. Po spełnieniu warunku aktywności każdego dnia promocji, otrzymasz bonus 30 zł. Nie ma znaczenia dla otrzymania bonusu od Fortuny czy Twoje kupony na „karcianki” okazały się wygrane czy nietrafione.

5. Do promocji zaliczają się kupony rozstrzygnięte najpóźniej do 19 maja 22 r., godz. 23:59, natomiast gwarantowany bonus 30 zł znajdzie się na Twoim koncie gracza następnego dnia, tj. 20 maja 22 r., do godz. 23:59. Informację o jego przyznaniu znajdziesz w dziale „Bonusy – Przegląd Bonusów”. Otrzymasz także powiadomienie poprzez wiadomość e-mail, SMS lub komunikat pop-up o spełnieniu warunków promocji. Pamiętaj, aby aktywować swój bonus na koncie gracza najpóźniej w ciągu 7 dni od momentu jego otrzymania.

6. W każdej edycji promocji „Karciany Pewniak” możesz odebrać tylko 1 bonus, niezależnie od liczby kuponów i łącznych kwot stawek wniesionych na gry karciane w czasie trwania promocji.

W przypadku wątpliwości, możesz także dowiedzieć się więcej o kodzie promocyjnym Fortuny oraz poznać opinie o Fortunie.

Koniecznie sprawdź również polskie stoły pokerowe u legalnych bukmacherów, na których rozgrywkę prowadzą na żywo polskie krupierki! Najlepsze oferty znajdziesz w: Superbet, STS (ten bukmacher umożliwia nawet wchodzenie w interakcje z krupierkami, które często odpowiadają na wiadomości pisane przez graczy na publicznym czacie!), Fuksiarzu oraz Betfan.

Obstawiasz zakłady przedmeczowe w Fortunie? W każdą sobotę dokonując depozytu w odpowiednich godzinach, otrzymasz od bukmachera 50 zł Sobotniej Dokładki do wygranej.

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS i zgarnij gwarantowany bonus 30 zł w Karcianym Pewniaku

Wyjątkowe bonusy w Fortunie tylko z ekskluzywnym kodem

Załóż darmowe konto w Fortunie z kodem promocyjnym: MAKSYMALNYBONUS, aby otrzymać specjalną ofertę powitalną od bukmachera. W ramach niej dostaniesz darmowy zakład bez depozytu za 20 zł, a także Zakład Bez Ryzyka do 600 zł. Dokonując drugiej wpłaty do Fortuny, zgarniesz ekstremalny bonus aż do 2.100 zł, wypłacony w formie podwojenia kwoty Twojego depozytu.

To nie wszystko – w Fortunie będziesz mógł grać „bez podatku” przez całą dobę (promocja „Happy Hours”) w zakłady na żywo oraz w sobotę i niedzielę w godz. 12-15 na ofertę przedmeczową. Bukmacher oczywiście płaci podatek zgodnie z polskim prawem, jednak zwiększa Twoją wygraną o 14%, przez co osiągasz zysk jakbyś grał bez 12%-owego podatku od wnoszonych stawek.

W Fortunie nie zabrakło także oferty AKO Bonusów, a więc automatycznego zwiększania kursów Twoich akumulatorów. Wystarczy, że zagrasz na kuponie 5 zdarzeń, każde z kursem co najmniej 1.30, a kurs Twojego AKO zostanie podbity o 7%. Im więcej zdarzeń dodasz, tym więcej procent AKO Bonusu otrzymasz – aż do 50% wygranej gratis!

Załóż bezpłatne konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS i zgarnij 2.720 zł w pakiecie powitalnym

Promocja „Karciany Pewniak” w Fortunie – edycja 9-12 maja 2022 r.

Pierwsza majowa edycja Karcianego Pewniaka w 2022 r. pozwalała wszystkim graczom Fortuny odebrać bonus 30 zł w nagrodę za postawienie kuponów na gry karciane za łączną stawkę co najmniej 10 zł, każdego z 4 dni trwania promocji. Była dostępna w dniach 9-12 maja 2022 r.

Promocja „Karciany Pewniak” w Fortunie – edycja 25-28 kwietnia 2022 r.

Druga kwietniowa odsłona „Karcianego Pewniaka” trwała w dniach 25-28 kwietnia 2022 r. Fortuna proponowała graczom gwarantowany bonus 30 zł za obstawienie gier karcianych każdego z 4 dni trwania promocji.

Promocja „Karciany Pewniak” w Fortunie – edycja 4-7 kwietnia 2022 r.

Pierwsza kwietniowa odsłona promocji „Karciany Pewniak” miała miejsce w okresie 4-7 kwietnia 2022 r. Tak samo jak w edycji marcowej, gracze po spełnieniu warunków promocji mogli odebrać bonus 30 zł od bukmachera za 4 aktywne dni. Za obstawianie „karcianek” przez 3 dni otrzymali 15 zł bonusu, natomiast 2 dni z kuponami zawartymi w dziale „Bet on Games” Fortuna nagrodziła bonusem w kwocie 10 zł dla każdego klienta.

Promocja „Karciany Pewniak” w Fortunie – edycja 7-10 marca 2022 r.

Edycja marcowa promocji Fortuny „Karciany Pewniak” odbyła się w dniach 7-10 marca 2022 r. Klienci Fortuny mogli odebrać bonus w jednej z 3 wysokości, w zależności od liczby aktywnych dni z obstawianiem kuponów na gry karciane w „Bet on Games” Fortuny. Wystarczyły 2 aktywne dni, aby otrzymać gwarantowany bonus 10 zł. Obstawianie przez 3 dni w czasie trwania promocji oznaczało 15 zł bonusu, zaś kupony przez wszystkie 4 dni promocji dawały graczom bonusowe 30 zł na konto.

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Gry karciane u legalnych bukmacherów >>

Komentarze