Dziś jest: 20 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

eWinner – nowy sponsor 1. Ligi Żużlowej

Bukmacher eWinner został sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej w Polsce i to od razu na 3 lata. Polski Związek Motorowy (PZM) ogłosił oficjalnie nawiązanie współpracy z eWinner na swojej stronie internetowej. Wraz ze sprzedażą praw do transmitowania meczów żużlowych platformie Canal+ ma to być kolejny krok w rozwoju rozgrywek żużlowych w naszym kraju. 

Radości z finalizacji umowy sponsorskiej w tak trudnych okolicznościach, jaką jest epidemia koronawirusa COVID-19, nie kryli przedstawiciele obu stron. Prezes PZM, Michał Sikora, podkreśla, że zawarcie długiej, bo aż 3-letniej umowy świadczy nie tylko o ambitnych planach, ale też zapewnia wystarczająco dużo czasu na ich zrealizowanie. Zdradza jednocześnie, że planom podnoszenia jakości zawodów eWinner 1. Ligi Żużlowej towarzyszysz będzie wiele ciekawych atrakcji dla kibiców czarnego sportu. 

Z kolei prezes eWinner, Grzegorz Nowak, zaznacza, że bukmacher silnie utożsamia się z ideą wspierania polskiego sportu, a w pierwszym półroczu swojej działalności w dużym stopniu zajmował się właśnie realizacją strategicznych planów jej dotyczących. Nowak dodaje też, że rozmowy z PZM zarysowały wiele możliwości w zakresie „uatrakcyjnienia doświadczenia żużlowego”, tak dla kibiców żużla, jak i graczy obstawiających zakłady sportowe. Bukmacher eWinner dostrzega potencjał, jaki niesie dynamika żużla, spora liczba wiernych kibiców, a także niedościgniona jakość lig żużlowych w Polsce. Jednak, żeby poznać szczegóły planowanych przez eWinner i PZM działań, miłośnicy żużla muszą poczekać do początku rozgrywek.

Bukmacher eWinner na swojej stronie internetowej mocno podkreśla zamiłowanie do czarnego sportu i sypie dowodami. Zaraz po wystartowaniu serwisu online z zakładami bukmacherskimi, eWinner został głównym sponsorem finału Indywidualnych Mistrzostw Europy SEC 2019, a z końcem 2019 r. stał się także sponsorem tytularnym klubu Apator Toruń. Od teraz bukmacher jest sponsorem tytularnym krajowych rozgrywek pierwszoligowych, które zyskały miano eWinner 1. Liga Żużlowa. Od następnego sezonu eWinner będzie też oficjalnym partnerem PGE Ekstraligi, czyli jak wszyscy doskonale wiemy – najlepszej żużlowej ligi świata. Jak się dowiadujemy z komunikatu, w związku z jeszcze większym zaangażowaniem bukmachera w polski żużel, pozytywne zmiany zobaczymy po pierwsze w ofercie zakładów na mecze żużlowe. Dziać ma się również w mediach społecznościowych, na samych stadionach i ulicach miast w Polsce. Bukmacher szykuje też niespodziankę dotyczącą 2. Ligi Żużlowej. Hasło bukmachera „Stawiamy na żużel” wydaje się więc mieć pełne pokrycie w rzeczywistości. 

Więcej o eWinner

Komentarze