Dziś BetX rozdaje 1000 freebetów 

Tylko dziś, 21 grudnia bukmacher BetX ma do rozdania 1000 kodów promocyjnych, za które gracze mogą otrzymać freebet na grę w kwocie 5 zł. Bonusy zostaną rozdane zgodnie z zasadą „kto pierwszy ten lepszy”. 

Promocja BetX obowiązuje od godz. 9:00 do 23:59. Żeby uzyskać freebet, należy w tym czasie podać kod promocyjny: TYSIACORLIKOW, wchodząc w „Profil gracza BETx”, następnie „Bonusy” i „Kampanie promocyjne”. Termin ważności darmowego zakładu wynosi 3 dni, a żeby móc wypłacić kwotę, należy dokonać 1-krotnego obrotu bonusem, stawiając zakłady po kursie całkowitym 2,0. Każdy gracz może skorzystać z akcji promocyjnej tylko 1 raz.  

Promocja organizowana jest w ramach kalendarza adwentowego bukmachera BetX – codziennie do 24 grudnia włącznie czeka na graczy na platformie BetX inny bonus. Dzisiejsza promocja zainspirowana jest otwarciem tysięcznego Orlika (w 2009 r. w Kwidzynie). 

Bukmacher BetX zakłady bukmacherskie to legalny operator zakładów wzajemnych w Polsce. Bukmacher działa w oparciu o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych online, które wydał Minister Finansów RP pod numerem PS4.6835.164.2019. 

Więcej o BetX  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *