Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Dziś BetX rozdaje 1000 freebetów 

Tylko dziś, 21 grudnia bukmacher BetX ma do rozdania 1000 kodów promocyjnych, za które gracze mogą otrzymać freebet na grę w kwocie 5 zł. Bonusy zostaną rozdane zgodnie z zasadą „kto pierwszy ten lepszy”. 

Promocja BetX obowiązuje od godz. 9:00 do 23:59. Żeby uzyskać freebet, należy w tym czasie podać kod promocyjny: TYSIACORLIKOW, wchodząc w „Profil gracza BETx”, następnie „Bonusy” i „Kampanie promocyjne”. Termin ważności darmowego zakładu wynosi 3 dni, a żeby móc wypłacić kwotę, należy dokonać 1-krotnego obrotu bonusem, stawiając zakłady po kursie całkowitym 2,0. Każdy gracz może skorzystać z akcji promocyjnej tylko 1 raz.  

Promocja organizowana jest w ramach kalendarza adwentowego bukmachera BetX – codziennie do 24 grudnia włącznie czeka na graczy na platformie BetX inny bonus. Dzisiejsza promocja zainspirowana jest otwarciem tysięcznego Orlika (w 2009 r. w Kwidzynie). 

Bukmacher BetX zakłady bukmacherskie to legalny operator zakładów wzajemnych w Polsce. Bukmacher działa w oparciu o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych online, które wydał Minister Finansów RP pod numerem PS4.6835.164.2019. 

Więcej o BetX  

Komentarze