Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Deontay Wilder vs Tyson Fury 2 – czas na rewanż. Totalbet ocenia szanse pięściarzy

Przygotujcie się na grzmoty! Rewanżowy pojedynek wagi ciężkiej już w nocy 23. lutego. W ringu Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) skrzyżuje rękawice z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO). W pierwszej walce obu zawodników sędziowie punktowi orzekli remis. Jak będzie podczas gali w Las Vegas?

Wilder vs Fury – sprawdź kursy Totalbet na walkę

Stawką pojedynku będzie mistrzowski pas organizacji WBC. Po raz 11 bronił go będzie „Brązowy Bombardier”. Mimo tego w oczach bukmacherów lekką przewagę ma pretendent do tytułu – Tyson Fury. W zestawieniu BoxRec Brytyjczyk jest obecnie czwartym pięściarzem wagi ciężkiej. Wilder sklasyfikowany jest na drugim miejscu.

Deontay Wilder vs Tyson Fury – kto wygra walkę? Kursy Totalbet:

Wilder – 2.00, Fury – 1.80

Kciuki za 31-letniego Tysona Fury trzyma były czempion wagi ciężkiej – Władimir Kliczko. Zdaniem Ukraińca pretendent jest w stanie pokonać Wildera podczas walki w Las Vegas. W ocenie Kliczki Fury walkę może wygrać na punkty… jednak większe szanse na zakończenie walki przed czasem ma Wilder. Tego ostatniego w roli faworyta widzi z kolei Eddie Hearn. Bukmacherzy – mimo delikatnej przewagi na korzyść Brytyjczyka – również kandydata do zadania decydującego ciosu upatrują w Wilderze.

Wilder wygra przed czasem – 2.45, Fury wygra przed czasem – 6.00

W przypadku Amerykanina można mieć spore oczekiwania w kwestii wygranej przez KO. Z 42 wygranych pojedynków, aż 41 Wilder kończył posyłając rywali na deski i w tej sposób kończąc walkę. Określenie „Król nokautu” pasuje więc do Deontay Wildera jak do nikogo innego. Kiedy mistrz miałby posłać na deski swojego rywala?

Wilder wygra w rundach 1-6 – 4.70, Wilder wygra w rundach 7-12 – 4.25

Gala w Las Vegas budzi ogromne emocje. Remis w pierwszym starciu oznacza, że pięściarze nadal nie rozstrzygnęli który z nich jest lepszy. Na konferencjach potrafią wyrażać się o sobie z szacunkiem, jednak każdy z nich przekonany jest o swojej wyższości nad rywalem. Możemy zatem oczekiwać stojącej na wysokim poziomie walki.

Wilder kontra Fury 2 – kiedy? Gdzie oglądać?

Gala w Las Vegas odbędzie się w nocy z 22. na 23. lutego.
Transmisję walki wieczoru będzie można obejrzeć w TVP Sport.

Sprawdź ofertę bukmachera Totalbet

Komentarze