Bonus powitalny Betfan na Olimpiadę – Darmowy Zakład 50 zł + Zakład Bez Ryzyka 600 zł + podwojenie 2. wpłaty (maks. 1.000 zł)! 

Z okazji rozpoczynających się w lipcu Igrzysk Olimpijskich Betfan ma dla nowych graczy wyjątkową ofertę powitalną: Tokio freebet 50 zł (najwyższy darmowy zakład na polskim rynku), zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus od drugiego depozytu 100% aż do 1.000 zł! Łącznie gracz, który zarejestruje konto online w serwisie Betfan może uzyskać bonusy o wartości aż 1.650 zł! 

Tokio freebet możesz uzyskać od bukmachera Betfan, jeśli założysz nowe konto gracza, zaznaczysz zgody marketingowe i wpłacisz pierwszy depozyt o wartości co najmniej 50 zł. Bonus nie jest przez Betfan ograniczony minimalną wartością kursu, rodzajem zakładu itp. – można grać za niego w dowolny sposób! Ponadto wygrana z freebetu  wpływa na konto główne gracza (zmniejszona o kwotę freebetu).  

Tak jak dotychczas Betfan przyznaje też nowym graczom cashback (zakład bez ryzyka) o wartości nawet 600 zł. Oznacza to, że jeśli pierwszy zakład postawiony przez gracza za depozyt (własne pieniądze wpłacone podczas pierwszej wpłaty) będzie chybiony, Betfan zwróci jego stawkę na konto bonusowe (wymóg tylko 1-krotnego obrotu). 

Ponadto Betfan przyznaje też nowym graczom bonus 100% od drugiego depozytu, czyli wpłacone środki zostaną podwojone – do kwoty nawet 1.000 zł 

Jednocześnie, kibicując reprezentantom Polski podczas startujących 23 lipca 2021 r. Igrzysk Olimpijskich w Tokio, Betfan ponownie sięga po hasło „Polska GUUUROM”. 

Pamiętaj, aby rejestrując konto gracza, wpisać specjalny kod promocyjny Betfan:
MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link z uzupełnionym kodem).

Załóż konto w Betfan

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *