Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Black Weekend z Premier League w Fuksiarz

Black Weekend w Fuksiarz! Bukmacher zorganizował specjalny konkurs na Premier League, w którym do zgarnięcia jest nawet 1000 zł. Bonusy trafią do dziesięciu graczy, którzy uzyskają najwyższy kurs kuponu określonego w warunkach akcji. Biorąc udział w konkursie oprócz swojej wygranej za kupon, możesz otrzymać pokaźny bonus na dalszą grę.

Do odebrania nagrody o łącznej wartości 1000 zł w konkursie bukmachera Fuksiarz

Premier League to według wielu statystyk najpopularniejsza liga wśród graczy zakładów bukmacherskich. Z okazji Black Weekend w Fuksiarz czeka nawet 1000 zł za kupony na najwyższą klasę rozgrywkową w Anglii.

Możesz wybrać zakłady na mecze 13. kolejki Premier League, starając się skonstruować kupon z jak najwyższym kursem ogólnym. Dziesięć trafionych zakładów z najwyższym kursem ogólnym otrzyma atrakcyjne nagrody w postaci bonusów pieniężnych. Na każde spotkanie gracz ma do dyspozycji prawie 200 różnych zdarzeń — będzie więc w czym wybierać.

Odbierz nagrody od bukmachera Fuksiarz

Black Weekend z Premier League – zasady konkursu

Jak wziąć udział w konkursie na Black Weekend z Premier League i walczyć o atrakcyjne nagrody?

  • Należy stworzyć kupon przedmeczowy za min. 50 zł
  • Na kuponie powinny znajdować się zdarzenia wyłącznie z 13. kolejki Premier League
  • Do nagrody kwalifikują się wygrane kupony z najwyższym kursem ogólnym

Przejdź na stronę bukmachera Fuksiarz

Inne promocje Fuksiarz

Udział w konkursie na Black Weekend nie wyklucza korzystania z innych atrakcyjnych promocji bukmachera Fuksiarz. Dzięki nim gracz może osiągnąć jeszcze więcej korzyści.

Nowy w Fuksiarz? W takim razie czeka na Ciebie Zakład bez ryzyka na start do 500 zł bez obrotu. Jeśli pierwszy zakład okaże się nietrafiony, środki wrócą na konto gracza. Oczywiście możesz je wypłacić w wybranym momencie.

Fuksiarz przygotował ciekawą promocję również dla swoich stałych graczy, w ramach której można odebrać nawet do 900 zł dziennie! Mowa oczywiście o Cashback bez ryzyka, czyli automatycznym cashback na single i akumulatory, który również można wypłacić bez obrotu!

Dodatkowo niezwykle interesującą opcją jest funkcja Early Payout, dzięki, której przy dwóch bramkach przewagi postawionej drużyny bukmacher rozlicza mecz jako wygrany. We wspomnianej sytuacji końcowy rezultat nie jest istotny.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Komentarze