Dziś jest: 22 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

As Typerów na Wimbledon w Fuksiarzu – 2000 zł w puli nagród

As Typerów Wimbledon 2023

Zostań Asem Typerów z Fuksiarzem

Wystartował Wimbledon, najstarszy i jeden z najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych na świecie! Rozgrywki te przez wielu sympatyków tenisa, uważane są za najcenniejszy klejnot w wielkoszlemowej koronie. Na trawiastych kortach zobaczymy zmagania najlepszych tenisistów na świecie, w tym Igi Świątek oraz Huberta Hurkacza. Możesz obstawiać rozgrywki Wimbledonu w Fuksiarzu i walczyć o miano Asa Typerów oraz wysokie freebety! W puli nagród jest aż 2.000 zł!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak wziąć udział w promocji „As Typerów”?

As Typerów to nic innego jak typerski ranking dobrze znany wszystkim miłośnikom zakładów bukmacherskich. Aby wziąć w nim udział wystarczy kliknąć „Dołącz”, znajdujące się na stronie promocji i zacząć obstawiać kupony solo i/lub AKO wyłącznie z oferty na Wimbledon. Spełnienie tych dwóch prostych warunków jest równoznaczne z wzięciem udziału w promocji.

Nagrody w rankingu typerskim Fuksiarza

Forma nagród z całą pewnością nie rozczaruje graczy bowiem Fuksiarz przygotował freebety dla najlepszych graczy w dwóch kategoriach: najwyższy trafiony kurs oraz najwięcej zgromadzonych punktów w rankingu. Podział nagród wygląda następująco:

Ranking kursowy:

  • Zwycięzca: 500 zł freebet
  • 2 miejsce: 350 zł freebet
  • 3 miejsce: 150 zł freebet

Ranking punktowy:

  • Zwycięzca: 500 zł freebet
  • 2 miejsce: 225 zł freebet
  • 3 miejsce: 100 zł freebet
  • Miejsca od 4 do 10: 25 zł freebet

Miejsce w rankingu punktowym przyznawane jest zgodnie z liczbą pozyskanych punktów, które są liczone zgodnie z następującym przelicznikiem: stawka x ilość zdarzeń na kuponie = suma punktów.

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Fuksiarz – opinie graczy i ekspertów >>

Komentarze