Akademija Pandev – Lechia Gdańsk. Jak bukmacherzy typują rewanż Lechii w Lidze Konferencji UEFA?

Radość zawodników Lechii Gdańsk po zdobyciu bramki w meczu z Akademia Pandev, 7 lipca 2022 r.
Autor: Jan Dzban, Źródło: PAP, Dostawca: PAP.

Lechia Gdańsk w pierwszym swoim meczu w Lidze Konferencji UEFA pokonała zespół z Macedonii Północnej – Akademiję Pandev 4:1. Przed piłkarzami Tomasza Kaczmarka rewanż na gorących Bałkanach. Czy bez problemów obronią oni zaliczkę zdobytą przed własną publicznością? Na zwycięstwo której z drużyn stawiają bukmacherzy? Analizujemy kursy bukmacherskie przed rewanżowym starciem Ligi Konferencji UEFA pomiędzy Akademiją Pandev a Lechią Gdańsk.

Lechia Gdańsk nie miała problemów z wygraną w pierwszym meczu

Gdańszczanie nie mieli większych kłopotów z narzuceniem rywalom swojego stylu, a przede wszystkim rytmu gry i zgodnie z typami bukmacherów, to właśnie oni wyszli na prowadzenie jako pierwsi. W 17. minucie na gola zdobył niezawodny Flavio Paixao, wykorzystując asystę Conrado. Osiem minut później podwyższył Łukasz Zwoliński, któremu podawał Portugalczyk. Jeszcze przed przerwą swoje drugie trafienie zanotował Flavio Paixao. Tym razem to popularny “Zwolak” odwdzięczył mu się skutecznym dograniem. Już w drugiej połowie, a dokładnie w 66. minucie, Flavio Paixao skompletował hat-tricka, zamieniając na bramkę podanie Marco Terrazzino.

Akademija Pandev zdołała zdobyć jedną bramkę

W drugiej połowie przewagę zaczęli osiągać piłkarze z Macedonii Północnej. Dłużej utrzymywali się przy piłce, stworzyli więcej groźnych sytuacji od Lechii i choć w tej części gry to gdańszczanie pierwsi cieszyli się z bramki, to w 81. minucie i Macedończycy dopięli swego – Dusan Joković skierował piłkę do siatki po podaniu Sasko Pandeva. Szczęśliwie była to jedyna bramka zdobyta przez zespół Akedemiji Pandev, dzięki czemu kibice zgromadzeni na gdańskiej arenie mogli mieć jakieś powody do radości. 

Lechia Gdańsk jest na cenzurowanym

Radość z wysokiego zwycięstwa popsuło z pewnością zachowanie kiboli Lechii Gdańsk, którzy na początku spotkania wszczęli burdy, mecz został przerwany na kilkadziesiąt minut, a zawodnicy musieli ratować dzieci z trybuny, na której rozgorzała prawdziwa wojna. Szczęśliwie sytuacja uspokoiła się, gdyż groźba walkowera wydawała się bardzo realną perspektywą. Nic dziwnego więc, że kibice Lechii Gdańsk, jak i ich ukochany klub, będą teraz na cenzurowanym, a ich zachowaniom przyglądać się będą europejscy oficjele.

Bukmacherzy stawiają na wygraną Lechii Gdańsk

Wysoka zaliczka ze spotkania na własnym boisku sprawia, że zawodnicy Tomasza Kaczmarka są w oczach analityków bukmacherskich murowanym faworytem do awansu. Bukmacherzy żywią również przekonanie, że i w spotkaniu w Skopju wygrają lechiści.

Kursy bukmacherskie na mecz Akademija Pandev – Lechia Gdańsk

Betfan: Akademija Pandev – 6.40, remis – 4.50, Lechia Gdańsk – 1.45

Fortuna: Akademija Pandev – 5.80, remis – 4.45, Lechia Gdańsk – 1.46

Superbet: Akademija Pandev – 6.50, remis – 4.50, Lechia Gdańsk – 1.45

Etoto: Akademija Pandev – 6.25, remis – 4.40, Lechia Gdańsk – 1.44

Noblebet: Akademija Pandev – 7.25, remis – 4.65, Lechia Gdańsk – 1.40

STS: Akademija Pandev – 6.80, remis – 4.70, Lechia Gdańsk – 1.45

Fuksiarz: Akademija Pandev – 6.40, remis – 4.50, Lechia Gdańsk – 1.45 

Eliminacje Ligi Konferencji. Akademija Pandev – Lechia Gdańsk. Kiedy mecz? Gdzie oglądać?

Spotkanie rewanżowe w ramach eliminacji Ligi Konferencji UEFA pomiędzy Akademiją Pandev a Lechią Gdańsk zostanie rozegrane w czwartek 14 lipca o 17:00 na stadionie w Skopju. Transmisję z tej rywalizacji przeprowadzi platforma Viaplay. Telewizja Polska, która pokazywała pierwszy mecz zespołów posiada prawa do transmisji wyłącznie domowych spotkań polskich drużyn w eliminacjach Ligi Konferencji UEFA. Wygrany pary Lechia Gdańsk – Akademija Pandev zmierzy się w kolejnej fazie rozgrywek z Rapidem Wiedeń.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Sprawdź ofertę bukmachera Etoto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *