Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

500 PLN na Ligę Mistrzów w Noblebet – bonus 50 zł z mnożnikiem x10

Już dziś i jutro piłkarskich kibiców czekają wielkie emocje związane z finałowym etapem najważniejszych klubowych rozgrywek w Europie. W pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów UEFA Villarreal CF zmierzy się w rewanżu z Liverpoolem, zaś jutro Real Madryt spróbuje odrobić stratę jednej bramki z pierwszego meczu z Manchesterem City.
Na tę wyjątkową okazję odpowiedział Noblebet, wychodząc do wszystkich graczy z promocyjną ofertą „500 PLN na Ligę Mistrzów”.

Główne zasady promocji „500 PLN na Ligę Mistrzów” w Noblebet

1. Wpłać kwotę co najmniej 10 zł. Aby skorzystać z pełnej wysokości bonusu w tej promocji, Twój depozyt powinien wynieść min. 1.000 zł. Wpłata może być również wyższa, jednak nie zwiększy to kwoty przyznanego bonusu. Pamiętaj, aby dokonując depozytu zaznaczyć opcję „500 PLN NA LIGĘ MISTRZÓW” widoczną w dziale „Wpłata”.
2. Otrzymasz bonus w kwocie 5% wpłaconego depozytu, dla którego będzie obowiązywał mnożnik łącznego kursu x10. W praktyce możesz zatem odebrać aż 500 zł bonusu. 5% od wpłaconego 1.000 zł to 50 zł. Po zastosowaniu 10-krotnego mnożnika, uzyskamy efekt jakbyś obstawił za 500 zł. Wpłacając zaś mniejszą kwotę, np. 200 zł, otrzymasz 10 zł bonusu, co w połączeniu z mnożnikiem będzie równe bonusowi 100 zł.
3. Należy utworzyć zakład kombinacyjny (czyli kupon AKO) o łącznym kursie min. 3.00, przy czym każde zdarzenie musi mieć kurs przynajmniej 1.31. Gdy kupon jest gotowy, należy kliknąć pole „Użyj bonusu Wygrane x10”, aby dokonać jego aktywacji.
4. Dozwolone jest wykorzystanie bonusu tylko na jednym kuponie, Noblebet wykluczył możliwość podziału jego kwoty na więcej kuponów. Gracz nie może również użyć opcji Cash-Out na kuponie obstawionym za bonus.
5. Regulamin promocji zabrania obstawiania zakładów przeciwstawnych na to samo zdarzenie. Dotyczy to sytuacji, gdy gracz np. typuje zwycięstwo jednej drużyny za środki bonusowe oraz zwycięstwo drugiej drużyny za środki własne (zdeponowane).
6. Aby odblokować do wypłaty środki wygrane z kuponu zagranego za bonus, należy dokonać 3-krotnego obrotu kwotą wpłaconego depozytu. Bukmacher nie nałożył jednak żadnego ograniczenia czasowego. Do obrotu liczą się wyłącznie kupony, których kurs całkowity wyniósł min. 1.85 (przy czym w przypadku kuponów AKO wymagane jest przynajmniej 1 zdarzenie z kursem min. 1.40). Jeśli wpłaciłeś więcej niż 1.000 zł, to wymogowi obrotu podlega wyłącznie kwota 1.000 zł. Jeśli posiadasz na koncie głównym zarówno wygraną z promocyjnego kuponu, jak i wpłacone środki, to w pierwszej kolejności do obrotu będzie liczył się depozyt. W sytuacji utraty całości wpłaconej kwoty, wymóg obrotu depozytem zostanie anulowany.
7. Do obrotu depozytem nie wliczają się kupony zagrane na Sporty Wirtualne, Gry, Player Bets oraz systemowe. Skorzystanie z opcji Cash-Out wyłącza kupon z obrotu depozytem.
8. Aby skorzystać z promocji, należy się pospieszyć, gdyż bukmacher wyznaczył dla niej jedynie 2-dniowy okres. Możesz wziąć udział od 3 maja (godz. 10) do końca 4 maja.

Luksusowy pakiet na start w Noblebet – podaj ekskluzywny kod przy rejestracji

Po rejestracji ze specjalnym kodem bonusowym: MAKSYMALNYBONUS, otrzymasz od Noblebet wyjątkowy pakiet powitalny w postaci aż 3 bonusów na start:
1. Bonus 100% do 1.250 zł – podwojenie Twojego pierwszego depozytu środków na konto gracza.
2. Bonus 50% do 1.000 zł – połowa Twojej drugiej wpłaty gratis na konto gracza.
3. Bonus 100% do 250 zł – podwojenie Twojego trzeciego depozytu, do wykorzystania na zakłady na gry karciane oraz sporty wirtualne.
Dodatkowo, aż przez 30 dni od rejestracji będziesz mógł obstawiać „bez podatku”. Noblebet doliczy bowiem 14% kwoty wygranej do wszystkich Twoich kuponów, które spełnią niewielkie warunki. Potrzeba, aby na kuponach znajdowały się co najmniej 3 zdarzenia, a ich łączny kurs wynosił min. 2.20, by Noblebet doliczył kwotę podatku do Twoich wygranych. Bukmacher Noblebet jest legalnym w Polsce operatorem, dlatego opłaca wszelkie podatki zgodnie z Ustawą o grach hazardowych. A zatem gra „bez podatku” oznacza jedynie otrzymywanie dodatkowych środków od bukmachera, nie zaś zwolnienie od podatku w jakiejkolwiek formie.

W przypadku wątpliwości możesz dowiedzieć się więcej o kodzie bonusowym Noblebet.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć Luksusowy pakiet na start do 2.500 zł

Komentarze