Dziś jest: 13 sierpnia 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Chcesz wziąć udział w Warsaw Games Week? Te informacje mogą Ci się przydać!

Informacje o WGW:
Warsaw Games Week | Czym jest WGW? | To można było zobaczyć | Czego można się spodziewać? | Targi gier | Wystawcy | Cosplay | Lifetube Video Fest | Przydatne informacje | Bilety | Dojazd na WGW

Warsaw Games Week to jedna z największych imprez tego typu w Polsce. Atrakcje zostały zorganizowane w światowym stylu, a formuła EXPO sprawia, że pomimo dużej ilości osób nie odczuwa się tłoku. Oto kilka wskazówek, które jeszcze bardziej ułatwią poruszanie się po targach gier.

Pierwszy raz na targach gier?

Pierwsze targi gier dla każdego są emocjonującym przeżyciem. W tłumie ludzi łatwo się zgubić, a kolejki do atrakcji mogą być bezlitośnie długie. Specjalnie dla tych, którym zależy na przetestowaniu każdego stanowiska i ograniu wszystkich dem, Warsaw Games Week rozszerzył targi o dodatkowy dzień. Bilet VIP pozwalał wejść na WGW przed oficjalnym startem imprezy, czyli wtedy, kiedy po kompleksie poruszają się dziennikarze i inni pracownicy branży growej. Stwarza to też możliwość nawiązania kontaktów, czy po prostu łatwiejszego zdobycia autografów.

Na uniknięcie kolejek i tłumów jest jeszcze jedno rozwiązanie – przyjść na targi nieco wcześniej i wyprzedzić innych chętnych.

Gdzie odbywa się Warsaw Games Week?

Warsaw Games Week odbywa się w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Jest to budynek przystosowany do wszelkiego rodzaju dużych imprez, takich jak wystawy, koncerty i konferencje. Sprawna obsługa dba o komfort uczestników, a bogate zaplecze gwarantuje dobre samopoczucie. Do EXPO XXI łatwo trafić, a obok budynku znajdziemy miejsce do zaparkowania samochodu.

Postaw na wygodne ubranie i buty!

Wszystkie targi łączy jedno – między stoiskami trzeba chodzić, a kolejki do nich rosną w szalonym tempie. Aby przeżyć te kilka dni bez odcisków i zakwasów, najlepiej jest założyć sportowe i wygodne buty, a także przewiewne ubranie. Do plecaka warto włożyć bluzę, którą narzucimy na siebie w przypadku zbyt mocnej klimatyzacji. Właściwe przygotowanie sprawi, że Warsaw Games Week na długo pozostanie w pamięci.

Zadbaj o energię na wszystkie wydarzenia podczas trwania WGW

Na Warsaw Games Week, jak i innych dużych targach, zawsze znajdą się jakieś budki z jedzeniem. Jednak stołowanie się w nich przez kilka dni może zrujnować nasz budżet, który o wiele przyjemniej wydać na pamiątki i gadżety. Świetnym rozwiązaniem wydaje się przygotowywanie własnego jedzenia, które zabierzemy ze sobą w wygodnym plecaku.

Na targach gier dużo się dzieje – zabierz ze sobą aparat

Warto zabrać ze sobą aparat lub kamerę, a jeśli korzystamy tylko z telefonu, to powerbank jest obowiązkowy. Niektóre atrakcje mogą wyglądać tak zjawiskowo, że aż będą prosić się o serię zdjęć. Podobnie, kiedy natrafimy na ulubionego zawodnika gamingowego teamu.

Na konkurs cosplay przyjdź chwilę przed czasem

Konkursy cosplay na targach gier zawsze cieszą się dużą popularnością. Jeśli zależy nam na miejscu w pierwszym rzędzie, to warto przyjść z dużym wyprzedzeniem. Występy są tego warte, szczególnie jeśli oglądamy je po raz pierwszy.