Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Nowa apka eWinner i freebet 10 PLN dla każdego gracza

Bukmacher eWinner udostępnił graczom nową aplikację mobilną, co więcej każdy gracz otrzyma od eWinner freebet 10 zł do wykorzystania na zakłady bukmacherskie stawiane przez nową apkę. Wszystko to zapowiedź świętowania zbliżających się wielkimi krokami 2. urodzin bukmachera. 

Najnowsza aplikacja mobilna eWinner posiada funkcjonalności, które nie były dotąd dostępne. Wymienić warto na pewno błyskawiczne logowanie przez FaceID albo PIN oraz poprawę intuicyjności i szybkości działania oprogramowania. Wśród nowych opcji są też m.in. ciemny tryb pracy aplikacji czy dodanie flag, herbów oraz ikon. Aplikacja na urządzenia mobilne działa zarówno na smartfonach i tabletach z systemem iOS, jak i Android. 

Ale to nie koniec urodzinowych niespodzianek od eWinner. Premierze apki towarzyszy bowiem promocja, dzięki której każdy gracz dostanie od bukmachera bonus 10 zł, który będzie mógł wykorzystać na grę przez nową aplikację. Na freebet mogą liczyć wszyscy typerzy, którzy założą konto gracza do dnia 26 września 2021 r. do godziny 23:59. 

Jeśli nie posiadasz jeszcze internetowego konta gracza w eWinner, podczas rejestracji wykorzystaj kod promocyjny eWinner: MAKSYMALNYBONUS. Więcej na temat kodu promocyjnego piszemy tutaj: eWinner kod promocyjny.

Freebet od eWinner będzie można wykorzystać do 30 września 2021 r. na kupon akumulowany. W tym celu trzeba wybrać z listy na kuponie opcję „Urodzinowy freebet na nową aplikację”.  Kurs łączny kuponu może wynieść nie więcej niż 10.00.  

Sprawdź ofertę bukmachera eWinner  

Komentarze