Dziś jest: 6 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Karciany Pewniak w Fortunie – październikowy bonus 10 zł  

W październiku gracze, którzy będą obstawiać zakłady na gry karciane w Fortunie, mogą liczyć na bonus 10 zł w każdy wtorek, czwartek i niedzielę w godz. 21:00-23:59. Wystarczy w tym czasie postawić zakład na Bet On Games, a następnego dnia bonus pojawi się na koncie gracza. 

Promocja Fortuny dotyczy wyłącznie oferty online i obowiązuje ona przez cały październik – w każdy wtorek, czwartek i niedzielę w godz. 21:00-23:59. Jeśli w tym czasie gracz postawi kupon lub kupony za łączną stawkę minimum 20 zł brutto na zakłady z oferty Bet On Games w Fortunie, następnego dnia zostanie mu przydzielony bonus o wartości 10 zł w postaci punktów FKP. Promocja obowiązuje na wszystkie gry z oferty, tj.: Poker, Baccarat i Dragon Tiger. 

Pamiętaj, że legalne zakłady bukmacherskie mogą stawiać tylko zarejestrowani gracze. Podczas rejestracji konta online podaj kod promocyjny Fortuny: MAKSYMALNYBONUS. Żeby dowiedzieć się więcej na temat kodu promocyjnego w Fortunie, kliknij tutaj.

Uwaga! Stawka pojedynczego kuponu może mieć dowolną wartość, ważna jest tylko łączna kwota, za którą zagrane zostaną kupony postawione na symulowane gry karciane. Nie jest także ważne, czy kupony były trafione czy chybione, muszą być jedynie rozstrzygnięte. 

Bonus musi zostać aktywowany w ciągu 7 dni od momentu jego przyznania. 

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna  

Komentarze