Dziś jest: 27 września 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Gotowce Fortuny – zakłady bukmacherskie na piłkę ręczną (14.09.2023)

Gotowce Fortuny – zakłady bukmacherskie łączone na 14.09.2023

Piłka ręczna

Paris SG, Kiel, Magdeburg – wygrają 14.09.2023 – kurs Fortuny: 3.70

Wisła Płock, Paris SG – wygrają 14.09.2023 – kurs Fortuny: 4.10

W przypadku odwołania/przełożenia/przerwania przynajmniej jednego z meczów znajdujących się w danym zakładzie łączonym, musi on zostać zakończony najpóźniej do końca następnego dnia. Jeśli tak się nie stanie, Fortuna zwróci cały zakład łączony (zwrot stawki na Twoje konto gracza u bukmachera). Nie dotyczy to zakładów na wydarzenia, których wynik jest już znany.

Sprawdź, czy pojawiły się nowe Gotowce w serwisie Fortuny >>

 

 

Bukmacher Fortuna wprowadził do swojej oferty interesujący produkt, przeznaczony dla wszystkich graczy zbyt zajętych lub niecierpliwych, by spędzać czas na wnikliwym przeglądaniu oferty kursowej, statystyk czy analiz sportowych. Gotowce, bo tak nazywa się ta oferta, pozwalają typerom znacznie przyspieszyć proces obstawiania codziennych kuponów, redukując spędzany na tym czas do niezbędnego minimum.

Bukmacher Fortuna udostępnia nową listę Gotowców na kolejny dzień na około 24 godziny przed startem spotkań. A zatem, np. gdy mecze odbywają się w piątek wieczorem, to Gotowce na nie powinny pojawić się w serwisie Fortuny w czwartkowych godzinach wieczornych. Natomiast rozgrywki sobotnie pojawią się w tej ofercie w piątek, około godziny rozpoczęcia pierwszego z uwzględnionych meczów, itd. Dowiedz się więcej o gotowych zakładach od Fortuny w artykule „Gotowce w Fortunie” >>.

 

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

<< Fortuna – opis bukmachera >>

<< Fortuna – opinie graczy i ekspertów >>

 

Komentarze