Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Bukmacher eWinner kończy działalność 

Legalny bukmacher eWinner opublikował na swojej stronie internetowej komunikat o planowanym zakończeniu działalności. Informacje na ten temat zostały też rozesłane do graczy drogą mailową.  

Jak informuje bukmacher, z dniem 31 marca 2023 r. eWinner zakończy usługi w zakresie oferowania zakładów bukmacherskich – odtąd nie będzie można obstawiać u tego operatora nowych zakładów, a także dokonywać wpłat na konto gracza. Jednak gracze mogą być spokojni o swoje środki – wszystkie pieniądze użytkowników zostaną im wypłacone. Klienci eWinner powinni do 30 czerwca 2023 r. zlecić wypłatę swoich wszystkich środków finansowych znajdujących się na koncie gracza. Po upływie tego terminu wszystkie pieniądze z kont użytkowników zostaną wypłacone w sposób automatyczny. 

Jeśli chodzi o zakłady długoterminowe, których data rozliczenia przypada nie później niż 26 czerwca 2023 r., będą one rozliczone 27 czerwca 2023 r. Natomiast punkty lojalnościowe z programu Klub eWinner mogą być wykorzystane do 27 kwietnia 2023 r. – po tym czasie będę nieważne. Na wykorzystanie aktywnych bonusów typerzy mają czas do końca marca br. 

Przedstawiciele firmy zapewniają także, że wszelkie podjęte zobowiązania sponsoringowe dotyczące organizacji sportowych zostaną zrealizowane. Przypomnijmy, że bukmacher jest m.in. sponsorem tytularnym 2. ligi piłki nożnej w Polsce. 

Zgodnie z planami firmy bukmacherskiej koniec działalności eWinner nastąpi 30 czerwca 2023 r. Bukmacher podziękował graczom, a w razie wątpliwości zachęca do kontaktu. 

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

Komentarze