Bonus Superbet (przykład) – „Freebet 10 PLN za spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie”

„Bonus Box” to stała promocja bukmachera Superbet, która pozwala graczom cieszyć się codziennie nowym bonusem, po spełnieniu jednego łatwego warunku. W każdym miesiącu bukmacher udostępnia pulę aż 7 000 000 zł w formie bonusów dla uczestników promocji „Bonus Box”! Już teraz załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarniać codziennie nowy bonus z kalendarza promocji lub dowiedz się więcej o tej zabawie w naszym artykule „Bonus Box”.
Uwaga! Promocja i bonus w ramach „Bonus Box” na dany dzień, do odebrania na Twoim koncie gracza, mogą być inne niż te prezentowane poniżej.

Bonus Box Superbet (przykład) – 17.05.2023 r.

Skrócone zasady Promocji „Freebet 10 PLN za spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie”

 • Zaakceptuj udział w promocji klikając wyskakujące okienko (pop-up).
 • Należy postawić zakład za przynajmniej 20 PLN na spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie rozgrywane w dniu dzisiejszym.
 • Freebet będzie aktywowany zaraz po rozliczeniu promocyjnego kuponu.
 • Czas na aktywację: 3 dni
 • Czas w kolejce: 3 dni
 • Czas na wykorzystanie freebetu: 3 dni

 

Uczestnictwo w Promocji „Freebet 10 PLN za spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie”

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora, uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz którzy zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu. Każdy taki Gracz może otrzymać jeden Bonus.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Freebet 10 PLN za spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie”

 1. Aby uniknąć jakichkolwiek problemów z otrzymaniem bonusu, gracz musi w pierwszej kolejności zaakceptować wyskakujące okienko, a dopiero w kolejnym kroku spełnić warunki promocji. Jeśli z jakiegoś powodu okienko nie wyświetli się, gracz powinien skontaktować się z supportem.
 2. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią w okresie trwania promocji zakład za przynajmniej 20 PLN na spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie rozgrywane w dniu 17.05.2023 roku.
 3. Do oferty kwalifikują się zakłady pochodzące wyłącznie regularnej z oferty operatora.
 4. Promocyjny zakład musi zostać złożony za przynajmniej 20 PLN z konta depozytowego.
 5. Do promocji kwalifikują się zakłady typu singiel lub multi z oferty przedmeczowej oraz LIVE („na żywo”).
 6. Minimalny kurs kuponu promocyjnego nie jest wymagany.
 7. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji.
 8. Na promocyjnym kuponie muszą znajdować się wyłącznie zakłady na spotkania z regularnej oferty operatora na spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Jeśli na kuponie znajdzie się inne niż wymienione powyżej zdarzenie, kupon ten nie będzie brany pod uwagę w promocji.
 9. Aby wziąć udział w promocji postawiony zakład musi zostać rozliczony w tym samym dniu. W promocji nie biorą udział zakłady, których rozliczenie nastąpiło w dniu kolejnym, lub z jakiegoś powodu rozliczenie zostało opóźnione.
 10. Promocja zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
 11. W promocji może wziąć udział tylko jeden kupon.
 12. Kupony postawione za bonus lub jakiekolwiek inne nagrody nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
 13. Kwota freebetu wynosi dokładnie 10 PLN.
 14. Freebet będzie aktywowany zaraz po rozliczeniu promocyjnego kuponu.
 15. W promocji biorą udział zakłady złożone wyłącznie z regularnej oferty na spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie w okresie trwania promocji.
 16. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 17. Zakłady z zakładki SuperBets również biorą udział w promocji.
 18. Kupony anulowane nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej promocji.
 19. Kupony zamknięte przy opcji cashout nie biorą udziału w promocji.
 20. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 21. Grając za Freebet Gracz ma możliwość wyboru, z którego salda chce zawrzeć zakład (saldo gotówkowe/Freebet)
 22. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Zasady wykorzystania Freebetu z Promocji „Freebet 10 PLN za spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie”

 1. Gracz ma 3 dni na akceptację środków przyznanych w ramach promocji Freebet 10 PLN za spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Freebet należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (pop-up).
 2. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus/Freebet. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus/Freebet, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować obecny bonus. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach tego bonusu nie zostaną aktywowane.
 3. Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach promocji Freebet 10 PLN za spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie będą aktywne przez okres 3 dni, dlatego też nie jest zalecane wykorzystanie środków z salda bonusowego na zakłady długoterminowe.
 4. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania tego freebetu na osobę trzecią.
 5. Tylko jeden bonus/Freebet może być aktywny na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus/Freebet trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 3 dni.
 6. Freebet nie wymaga żadnego obrotu, niemniej ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za Freebet będzie pomniejszona o stawkę Freebet i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego. Oznacza to, że kwota Freebetu będzie wykorzystywana w pierwszej kolejności podczas składania zakładu.
 7. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 8. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków przed wykorzystaniem freebetu (gdy jest aktywny/oczekujący) Freebet zostanie anulowany.
 9. Gracz może anulować Freebet kontaktując się z Działem Customer Support. W takim przypadku wartość freebetu zostanie anulowana.
 10. Jeżeli okres trwania Promocji Freebet 10 PLN za spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie upłynął, środki oraz wygrane zostaną anulowane.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania bonusu Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd.) lub Regulaminu zakładów online.
 12. Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować bonus oraz związane z nim wygrane.
 13. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej Freebet 10 PLN za spotkania Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie środki tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *