Bonus Superbet (przykład) – „Bonus 25% od pierwszego depozytu do 50 PLN”

„Bonus Box” to stała promocja bukmachera Superbet, która pozwala graczom cieszyć się codziennie nowym bonusem, po spełnieniu jednego łatwego warunku. W każdym miesiącu bukmacher udostępnia pulę aż 7 000 000 zł w formie bonusów dla uczestników promocji „Bonus Box”! Już teraz załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarniać codziennie nowy bonus z kalendarza promocji lub dowiedz się więcej o tej zabawie w naszym artykule „Bonus Box”.
Uwaga! Promocja i bonus w ramach „Bonus Box” na dany dzień, do odebrania na Twoim koncie gracza, mogą być inne niż te prezentowane poniżej.

Bonus Box Superbet (przykład) – 22.05.2023 r.

Skrócone zasady Promocji „Bonus 25% od pierwszego depozytu do 50 PLN”

 • Zaakceptuj udział w promocji klikając wyskakujące okienko (pop-up).
 • Dokonaj dziś minimalnej wpłaty w wysokości 20 PLN.
 • Bonus 25% od wpłaty zostanie dodany zaraz po aktywacji środków na koncie.
 • Obrót 2x po kursie 1.8 (single, multi)
 • Czas na aktywację: 3 dni
 • Czas w kolejce: 3 dni
 • Czas na obrót: 3 dni

 

Uczestnictwo w Promocji Superbet

 1. Uczestnikami Promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (dalej: Uczestnik/Uczestnicy Promocji lub Gracz/Gracze) i zostali poinformowani o promocji 25% bonusu od pierwszego depozytu.
 2. Promocja jest kierowana wyłącznie dla graczy posiadających aktywne konta i o której Organizator poinformował użytkownika bezpośrednio (e-mail lub SMS).
 3. W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz ich małżonkowie, krewni, a także osoby związane z nimi tytułem przysposobienia, opieki lub kurateli oraz osoby zamieszkujące z nimi we wspólnym gospodarstwie domowym.
 4. Promocja prowadzona jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 5. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne.
 6. Promocja jest dostępna tylko dla Graczy, którzy mają aktywne konta zakładów online u Organizatora i podczas jego rejestracji wyrazili chęć otrzymania bonusu w serwisie www.superbet.pl, tj. odznaczyli odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym podczas rejestracji konta online na stronie internetowej Organizatora, co jest równoznaczne z wyrażeniem woli uczestnictwa w Promocji. Brak odznaczenia takiego pola wyklucza możliwość uczestnictwa w Promocji.
 7. Każdy Gracz, który chce skorzystać z Promocji ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami Regulaminu i warunkami Promocji oraz jest zobowiązany do ich przestrzegania. W momencie akceptacji warunków „25% bonusu od pierwszego depozytu” Gracz oświadcza, że przeczytał oraz zrozumiał warunki niniejszego Regulaminu oraz Regulamin zakładów online.

Warunki przyznania 25% bonusu od pierwszego depozytu do 50 PLN

 1. Aby uniknąć jakichkolwiek problemów z otrzymaniem bonusu, gracz musi w pierwszej kolejności zaakceptować wyskakujące okienko, a dopiero w kolejnym kroku spełnić warunki promocji. Jeśli z jakiegoś powodu okienko nie wyświetli się, gracz powinien skontaktować się z supportem.
 2. W celu otrzymania 25% bonusu gracz musi dokonać wpłaty minimalnego depozytu w wysokości co najmniej 20 PLN.
 3. Bonus zostanie przyznany wyłącznie od nowo wpłaconych środków na konto gracza. (Gracz nie otrzyma bonusu za dokonanie wpłaty środków, które wypłacił z konta gracza).
 4. Zlecenie wypłaty przed aktywacją bonusu na koncie gracza powoduje rezygnację z oferty promocyjnej.
 5. Bonus 25% zostanie przyznany za pierwszy depozyt wpłacony w dniu 22.05.2023 roku.
 6. Minimalna przyznana kwota bonusu to 5 PLN. Maksymalna przyznana kwota bonusu to 50 PLN.
 7. Przykład: jeżeli gracz zrobi depozyt w wysokości 20 PLN, otrzyma on bonus w wysokości 5 PLN. Jeżeli gracz zrobi depozyt w wysokości 200 PLN, otrzyma on bonus w wysokość 50 PLN. Jeżeli gracz zrobi depozyt w wysokości 1000 PLN, otrzyma on bonus w wysokość 50 PLN.
 8. Bonus 25% zostanie aktywowany na koncie Gracza zaraz po aktywacji wpłaconych środków na konto gracza.
 9. Bonus 25% może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 10. Każdy Gracz może skorzystać z bonusu 25% w dniu 22.05.2023 roku tylko raz.Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 11. Jeżeli przed przyznaniem bonusu, gracz dokona wypłaty środków pochodzących z depozytu, które nie zostały w pełni wykorzystane na grę w Superbet, mamy prawo odmówić wypłacenia bonusu.
 12. Oferta bonusowa dotyczy wyłącznie nowo wpłaconych środków na grę. Jeśli gracz posiada aktywne środki na koncie gracza, zleci wypłatę, a następnie wpłaci środki ponownie, będzie wykluczony z promocji.

Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „25% bonus od pierwszego depozytu do 50 PLN”

 1. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (pop-up).
 2. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 3. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus z promocji „25% bonus od pierwszego depozytu do 50 PLN „. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „25% bonus od pierwszego depozytu do 50 PLN ” nie zostaną aktywowane.
 4. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.8.
 5. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.8. Bez wymogu minimalnego kursu dla każdego wydarzenia.
 6. Środki bonusowe nie zliczają się do obrotu bonusem, gdy zostaną wykorzystane na zakłady systemowe.
 7. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 8. Środki bonusowe nie mogą być wykorzystane do umieszczenia kuponów zawierających mecze z wirtualnych sportów czy gier karcianych.
 9. Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 2-krotnego obrotu wartością bonusu.
 10. Zakłady w obrocie biorą udział w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 11. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego, dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem (podczas, gdy bonus jest aktywny) środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
 13. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 14. Zakłady zamknięte opcją Cash-Out nie zaliczają się do obrotu bonusem.
 15. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 16. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 17. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania środków bonusu 25% bonus od pierwszego depozytu do 50 PLN Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd.) lub Regulaminu zakładów online.
 18. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu 25% bonus od pierwszego depozytu do 50 PLN na osobę trzecią.
 19. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *