Dziś jest: 28 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Bonus bukmachera Superbet (przykład) – „Darmowy Freebet 5 PLN”

„Bonus Box” to stała promocja bukmachera Superbet, która pozwala graczom cieszyć się codziennie nowym bonusem, po spełnieniu jednego łatwego warunku. W każdym miesiącu bukmacher udostępnia pulę aż 7 000 000 zł w formie bonusów dla uczestników promocji „Bonus Box”! Już teraz załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarniać codziennie nowy bonus z kalendarza promocji lub dowiedz się więcej o tej zabawie w naszym artykule „Bonus Box”.
Uwaga! Promocja i bonus w ramach „Bonus Box” na dany dzień, do odebrania na Twoim koncie gracza, mogą być inne niż te prezentowane poniżej.

Bonus Box Superbet (przykład) – 29.09.2023 r.

Skrócone zasady Promocji „Darmowy Freebet 5 PLN”

 • Zaakceptuj okienko (pop-up).
 • Ciesz się darmowym freebetem 5 PLN w dniu pełni księżyca!
 • Czas na aktywację: 3 dni
 • Czas w kolejce: 3 dni
 • Czas na wykorzystanie freebetu: 3 dni

 

Uczestnictwo w Promocji „Darmowy Freebet 5 PLN”

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora, uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz którzy zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu. Każdy taki Gracz może otrzymać jeden Bonus.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Darmowy Freebet 5 PLN”

 1. Aby uniknąć jakichkolwiek problemów z otrzymaniem bonusu, gracz musi w pierwszej kolejności zaakceptować wyskakujące okienko.Jeśli z jakiegoś powodu okienko nie wyświetli się, gracz powinien skontaktować się z supportem.
 2. Kwota przyznanego freebetu to dokładnie 5 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe.
 3. Promocja zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
 4. Darmowy freebet 5 PLN może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 5. Każdy Gracz może skorzystać z promocji Darmowy freebet 5 PLN roku tylko raz.
 6. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Zasady wykorzystania Freebetu z Promocji „Darmowy Freebet 5 PLN”

 1. Gracz ma 3 dni na akceptację środków przyznanych w ramach promocji „Darmowy Freebet 5 PLN. Freebet należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (pop-up).
 2. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus/Freebet. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus/Freebet, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować obecny bonus. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach tego bonusu nie zostaną aktywowane.
 3. Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach promocji „Darmowy Freebet 5 PLN” będą aktywne przez okres 3 dni, dlatego też nie jest zalecane wykorzystanie środków z salda bonusowego na zakłady długoterminowe.
 4. Środki z Freebetu nie mogą zostać wykorzystane do zawarcia kuponów na wydarzenia z wirtualnych sportów oraz gier karcianych.
 5. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania tego freebetu na osobę trzecią.
 6. Tylko jeden bonus/Freebet może być aktywny na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus/Freebet trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 3 dni.
 7. Freebet nie wymaga żadnego obrotu, niemniej ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za Freebet będzie pomniejszona o stawkę Freebet i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego. Oznacza to, że kwota Freebetu będzie wykorzystywana w pierwszej kolejności podczas składania zakładu.
 8. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 9. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków przed wykorzystaniem freebetu (gdy jest aktywny/oczekujący) Freebet zostanie anulowany.
 10. Gracz może anulować Freebet kontaktując się z Działem Customer Support. W takim przypadku wartość freebetu zostanie anulowana.
 11. Jeżeli okres trwania Promocji „Darmowy Freebet 5 PLN” upłynął, środki oraz wygrane zostaną anulowane.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania bonusu Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd.) lub Regulaminu zakładów online.
 13. Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować bonus oraz związane z nim wygrane.
 14. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej „Darmowy Freebet 5 PLN” środki tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.