Dziś jest: 28 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Bonus bukmachera Superbet (przykład) – „Bonus 5 PLN za Mistrzostwa Świata w Darcie”

„Bonus Box” to stała promocja bukmachera Superbet, która pozwala graczom cieszyć się codziennie nowym bonusem, po spełnieniu jednego łatwego warunku. W każdym miesiącu bukmacher udostępnia pulę aż 7 000 000 zł w formie bonusów dla uczestników promocji „Bonus Box”! Już teraz załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarniać codziennie nowy bonus z kalendarza promocji lub dowiedz się więcej o tej zabawie w naszym artykule „Bonus Box”.
Uwaga! Promocja i bonus w ramach „Bonus Box” na dany dzień, do odebrania na Twoim koncie gracza, mogą być inne niż te prezentowane poniżej.

Bonus Box Superbet (przykład) – 19.12.2023 r.

Skrócone zasady Promocji „Bonus 5 PLN za Mistrzostwa Świata w Darcie”

 • Zaakceptuj udział w promocji klikając wyskakujące okienko (pop-up).
 • Należy postawić zakład (singiel/multi) za przynajmniej 5 PLN na Mistrzostwa Świata PDC w darcie (lotki) rozgrywane w dniu dzisiejszym.
 • Obrót 2x po kursie 1.8 – single/multi (bez wymogu minimalnego kursu dla każdego wydarzenia).
 • Czas na akceptację: 3 dni
 • Czas w kolejce: 3 dni
 • Czas na obrót: 3 dni

Uczestnictwo w Promocji „Bonus 5 PLN za Mistrzostwa Świata w Darcie”

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora, uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz którzy zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu. Każdy taki Gracz może otrzymać jeden Bonus.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 5 PLN za Mistrzostwa Świata w Darcie”

 1. Aby uniknąć jakichkolwiek problemów z otrzymaniem bonusu, gracz musi w pierwszej kolejności zaakceptować wyskakujące okienko, a dopiero w kolejnym kroku spełnić warunki promocji. Jeśli z jakiegoś powodu okienko nie wyświetli się, gracz powinien skontaktować się z supportem.
 2. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią w okresie trwania promocji zakład (singiel lub multi) za przynajmniej 5 PLN na Mistrzostwa Świata PDC w darcie (lotki) rozgrywane w dniu 19.12.2023.
 3. Do oferty kwalifikują się zakłady pochodzące wyłącznie regularnej z oferty operatora.
 4. Promocyjny zakład musi zostać złożony za przynajmniej 5 PLN z konta depozytowego.
 5. Do promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady typu singiel lub multi z oferty przedmeczowej oraz na żywo „LIVE”.
 6. Minimalny kurs kuponu promocyjnego nie jest wymagany.
 7. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji.
 8. Na promocyjnym kuponie musi znajdować się wyłącznie zakład z regularnej oferty operatora na Mistrzostwa Świata PDC w darcie (lotki). Jeśli na kuponie znajdzie się inne niż wymienione powyżej zdarzenie, kupon ten nie będzie brany pod uwagę w promocji.
 9. Aby wziąć udział w promocji, zakład musi zostać rozliczony w tym samym dniu, w którym został postawiony. W promocji nie biorą udział zakłady, których rozliczenie nastąpiło w dniu kolejnym, lub z jakiegoś powodu rozliczenie zostało opóźnione.
 10. Promocja zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
 11. W promocji może wziąć udział tylko jeden kupon.
 12. Kupony postawione za bonus lub jakiekolwiek inne nagrody nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
 13. Kwota bonusu wynosi dokładnie 5 PLN.
 14. Bonus zostanie przyznany po rozliczeniu kuponu (w szczególnych przypadkach do 72h).
 15. W promocji biorą udział zakłady złożone wyłącznie z regularnej oferty na Mistrzostwa Świata PDC w darcie (lotki) w okresie trwania promocji.
 16. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 17. Kupony anulowane oraz rozliczone jako zwrot nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej promocji.
 18. Kupony zamknięte za pomocą funkcji Cash-Out nie biorą udziału w promocji.
 19. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 20. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się. Oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji, należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi w okresie jej trwania.
 21. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem w promocji „Bonus 5 PLN za Mistrzostwa Świata w Darcie” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 22. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.

Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Bonus 5 PLN za Mistrzostwa Świata w Darcie”

 1. Bonus należy zaakceptować na koncie Gracza do końca dnia objętego promocją; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 2. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 3. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus z promocji „Bonus 5 PLN za Mistrzostwa Świata w Darcie”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 5 PLN za Mistrzostwa Świata w Darcie” nie zostaną aktywowane.
 4. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.8.
 5. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.8. Bez wymogu minimalnego kursu dla każdego wydarzenia.
 6. Środki bonusowe nie zliczają się do obrotu bonusem, gdy zostaną wykorzystane na zakłady systemowe.
 7. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 8. Środki bonusowe nie mogą być wykorzystane do umieszczenia kuponów zawierających mecze z wirtualnych sportów czy gier karcianych.
 9. Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 2-krotnego obrotu wartością bonusu.
 10. Zakłady w obrocie biorą udział w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 11. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem (podczas, gdy bonus jest aktywny) środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i powiązanych wygranych zostanie anulowana.
 13. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 14. Zakłady zamknięte opcją Cash-Out nie zaliczają się do obrotu bonusem.
 15. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 16. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 17. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania środków bonusu „Bonus 5 PLN za Mistrzostwa Świata w Darcie” Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
 18. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu „Bonus 5 PLN za Mistrzostwa Świata w Darcie” na osobę trzecią.
 19. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania bonusu Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd.) lub Regulaminu zakładów online.
 21. Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować bonus oraz związane z nim wygrane.
 22. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej „Bonus 5 PLN za Mistrzostwa Świata w Darcie” środki tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.

Już teraz załóż w minutę konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby sprawdzić jaki bonus czeka na Ciebie dziś do odebrania w ramach promocji „Bonus Box”.

Porównanie kursów legalnych bukmacherów na darta (Kursy.ooo)

Komentarze