Dziś jest: 26 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Bonus bukmachera Superbet (przykład) – „Bonus 100% stawki do 10 PLN za Superbets LIVE”

„Bonus Box” to stała promocja bukmachera Superbet, która pozwala graczom cieszyć się codziennie nowym bonusem, po spełnieniu jednego łatwego warunku. W każdym miesiącu bukmacher udostępnia pulę aż 7 000 000 zł w formie bonusów dla uczestników promocji „Bonus Box”! Już teraz załóż konto w Superbet z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarniać codziennie nowy bonus z kalendarza promocji lub dowiedz się więcej o tej zabawie w naszym artykule „Bonus Box”.
Uwaga! Promocja i bonus w ramach „Bonus Box” na dany dzień, do odebrania na Twoim koncie gracza, mogą być inne niż te prezentowane poniżej.

Bonus Box Superbet (przykład) – 04.10.2023 r.

Skrócone zasady Promocji „Bonus 100% stawki do 10 PLN za Superbets LIVE”

 • Zaakceptuj udział w promocji klikając wyskakujące okienko (pop-up).
 • Należy postawić za przynajmniej 5 PLN kupon, zawierający wyłącznie zakłady Superbets na mecze Ligi Mistrzów z oferty LIVE, rozgrywane w dniu 04.10.
 • Kwota bonusu wynosi 100% stawki postawionego zakładu, aż do 10 PLN.
 • Bonus będzie aktywowany zaraz po rozliczeniu promocyjnego kuponu.
 • Czas na aktywację: 3 dni
 • Czas w kolejce: 3 dni
 • Czas na obrót: 3 dni

 

Uczestnictwo w Promocji „Bonus 100% stawki do 10 PLN za Superbets LIVE”

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora, uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz którzy zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu. Każdy taki Gracz może otrzymać jeden Bonus.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 100% stawki do 10 PLN za Superbets LIVE”

 1. Aby uniknąć jakichkolwiek problemów z otrzymaniem bonusu, gracz musi w pierwszej kolejności zaakceptować wyskakujące okienko, a dopiero w kolejnym kroku spełnić warunki promocji. Jeśli z jakiegoś powodu okienko nie wyświetli się, gracz powinien skontaktować się z supportem.
 2. W promocji biorą udział Gracze, którzy w okresie trwania promocji postawią za przynajmniej 5 PLN kupon, zawierający wyłącznie zakłady z zakładki Superbets na spotkania Ligi Mistrzów UEFA z oferty LIVE (na żywo), rozgrywane w dniu 04.10.2023.
 3. Do oferty kwalifikują się zakłady pochodzące wyłącznie z regularnej oferty operatora.
 4. Promocyjny zakład musi zostać złożony za przynajmniej 5 PLN z konta depozytowego.
 5. Do promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady z zakładki Superbets.
 6. Do promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady typu singiel i multi z oferty LIVE („na żywo”).
 7. Minimalny kurs kuponu promocyjnego nie jest wymagany.
 8. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji.
 9. Na promocyjnym kuponie muszą znajdować się wyłącznie zakłady z regularnej oferty operatora na spotkania Ligi Mistrzów UEFA. Jeśli na kuponie znajdzie się inne niż wymienione powyżej zdarzenie, kupon ten nie będzie brany pod uwagę w promocji.
 10. Aby wziąć udział w promocji postawiony zakład musi zostać rozliczony w tym samym dniu. W promocji nie biorą udział zakłady, których rozliczenie nastąpiło w dniu kolejnym, lub z jakiegoś powodu rozliczenie zostało opóźnione.
 11. Promocja zaczyna się, o godzinie 00:01 i trwa do godziny 23:59.
 12. W promocji może wziąć udział tylko jeden kupon.
 13. Kupony postawione za bonus lub jakiekolwiek inne nagrody nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
 14. Kwota bonusu wynosi 100% wartości stawki postawionego zakładu, aż do maksymalnie 10 PLN.
 15. Przykład: Jeżeli gracz postawi zakład za 5 PLN, otrzyma 5 PLN bonusu. W przypadku postawienia zakładu za 10 PLN, gracz otrzyma 10 PLN bonusu. Jeśli zakład zostanie postawiony za 20 PLN, bonus wyniesie maksymalne 10 PLN.
 16. Bonus będzie aktywowany zaraz po rozliczeniu promocyjnego kuponu.
 17. W promocji biorą udział zakłady złożone wyłącznie z regularnej oferty na spotkania Ligi Mistrzów UEFA w okresie trwania promocji.
 18. Kupony zawierające mecze z zakładki „Specjalne”, „Gry Karciane” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 19. Kupony anulowane nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej promocji.
 20. Kupony zamknięte przy opcji Cash-Out nie biorą udziału w promocji.
 21. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 22. Jeśli gracz ma środki na saldzie depozytowym, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z salda depozytowego, a następnie środki z przyznanego bonusu.
 23. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Zasady Obrotu Bonusem z Promocji „Bonus 100% stawki do 10 PLN za Superbets LIVE”

 1. Bonus należy zaakceptować na koncie Gracza do końca dnia objętego promocją; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (pop-up).
 2. Bonus ważny jest 3 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 3. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus z promocji „Bonus 100% stawki do 10 PLN za Superbets LIVE”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 100% stawki do 10 PLN za Superbets LIVE” nie zostaną aktywowane.
 4. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.8.
 5. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.8. Bez wymogu minimalnego kursu dla każdego wydarzenia.
 6. Środki bonusowe nie zliczają się do obrotu bonusem, gdy zostaną wykorzystane na zakłady systemowe.
 7. Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
 8. Środki bonusowe nie mogą być wykorzystane do umieszczenia kuponów zawierających mecze z wirtualnych sportów czy gier karcianych.
 9. Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 2-krotnego obrotu wartością bonusu.
 10. Zakłady w obrocie biorą udział w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 11. Gracz nie może wypłacić środków z salda bonusowego dopóki nie zostaną spełnione warunki Regulaminu. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem (podczas, gdy bonus jest aktywny) środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli Bonus został anulowany lub wygasł, wartość Bonusu i jego wygranych zostanie anulowana.
 13. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 14. Zakłady zamknięte opcją Cash-Out nie zaliczają się do obrotu bonusem.
 15. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 16. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 17. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania środków bonusu „Bonus 100% stawki do 10 PLN za Superbets LIVE” Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
 18. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu „Bonus 100% stawki do 10 PLN za Superbets LIVE” na osobę trzecią.
 19. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.
 20. Jeżeli okres trwania Promocji „Bonus 100% stawki do 10 PLN za Superbets LIVE” upłynął, środki oraz wygrane zostaną anulowane.
 21. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania bonusu Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd.) lub Regulaminu zakładów online.
 22. Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować bonus oraz związane z nim wygrane.
 23. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej „Bonus 100% stawki do 10 PLN za Superbets LIVE” środki tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.